“Veteranët e rrejshëm” dhe Specialja “rrezikojnë” miratimin e Projektligjit për vlerat e luftës së UÇK-sëTë ngjashme
sot.com.al
Ja ministrat që pritet të shkarkohen në vjeshtë, Majko e Lleshaj më të rrezikuarit, sondazhet fundosin shumicën e anëtarëve të kabinetit
sot.com.al
Lista e plotë, ja 28 anëtarët e PD që kanë në dorë kandidatët për deputetë, Basha spastron partinë nga njerëzit e Berishës
sot.com.al
Ngritja e KQZ së re sipas marrëveshjes së 5 qershorit, reagon anëtari në largim: Ja pse nuk do jetë më efektive se kjo aktuale
sot.com.al
PD shton akuzat për dështim me menaxhimin e pandemisë, reagojnë ISHP e spitalet, Brataj vijon me përhapje paniku
ata.gov.al
Rritje e investimeve/ 10 milionë euro për 31 projekte në 31 bashki të vendit
gazetamapo.al
Në 19-vjetorin e Marrëveshjes së Ohrit Maqedonia mund të ketë kryeministër shqiptar
mia.mk
Sela, Gashi dhe Kasami nuk do të shkojnë sot në takimin e liderëve te Ahmeti
koha.net
Jo më “rinisje” me Rusinë
koha.net
Pandemia e mosleximit
HISTORI/ Çështja çame që prej Kongresit të Berlinit, një plagë shekullore
gazetamapo.al
PASOJAT E COVID-19/ Turizmi, viktima e madhe e pandemisë, PD: Sektori në pikë të hallit
sot.com.al
Frika nga hetimet dhe sekuestrimi i pasurisë, 38 gjyqtarë dhe prokurorë japin dorëheqjet, i shpëtojnë në bllok vetingut
sot.com.al
Vendimi/ Aida Hajnaj më 1 shtator merr detyrën, ja si FBI do ketë në dorë BKH dhe si do të futen në kurth politikanët e korruptuar
sot.com.al
Meta i alarmuar nga reforma, shton presionet e kërcënimet ndaj qeverisë, u kërkon të rinjve të ripërsërisin protestat e dhjetorit ‘90-të
evropaelire.org
Projektligji për vlerat e UÇK-së: Mbrojtje apo frikësim?
sot.com.al
Zbardhet lista, ja 498 emrat që do të përfitojnë shtesë pensioni, nga naftëtarët, te minatorët e metalurgët, ndarja sipas qyteteve
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
sot.com.al
Thellohen përplasjet mes Turqisë dhe Greqisë, ndërkombëtarët kërkojnë përmbajtje dhe zbatim të ligjit
Ky është programi i sotëm në `Mirëmëngjesi Kosovë`
sot.com.al
Provokacion apo agresion ushtarak
sot.com.al
Gjenerali i lavdishëm që nuk kërkonte lavdi, por ajo, ajo e ndoqi në çdo hap të jetës!
sot.com.al
Sondazhet si shantazhe e frikë e magjistarëve politikë
Abrashi, do të vizitojë komunës së Istogut
ina-online.net
BB, plan mbështetje Shqipërisë në rast krize në shëndetësi
ina-online.net
Nuk do të pranohen pazare me Greqinë për detin
ina-online.net
Brenga e një mërgimtari!
"FBI"-ja shqiptare përvesh mëngët më 1 shtator, 60 hetues do trajnohen në SHBA
koha.net
Ish-kryetari i Kamenicës kërkon që Policia e Kosovës të patrullojë vazhdimisht në Karaçevë
koha.mk
Serbët e Kosovës frikësohen të ankohen publikisht për shërbimet në sistemin shëndetësor të Serbisë
koha.mk
Situatë e jashtëzakonshme në Minsk, policia speciale gjuan ndaj qytetarëve (Video)
gazetaexpress.com
Tahiri: Gjykata Speciale është përzier në politikën e brendshme të Kosovës
boldnews.al
Libër për Julian Sinanajn/ Ja çfarë do të shkruhet për vrasësin shqiptar ‘Ujku i vetmuar’
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 15/02/2020
syri.net
VIDEO/ Shpërthimi në Bejrut, kamera brenda një spitalit kap momente tragjike
syri.net
Ministri i jashtëm gjerman: Libani duhet të luftojë korrupsionin pas shpërthimit të Bejrutit
lajmi.net
​Memli Krasniqi: S’ka negociata për përfshirjen e PDK-së në qeveri
javanews.al
Simptomat e vdekjes së një epoke -
insajderi.com
Haki Abazi i ashpër me pretendimet e AAK-së për postin e presidentit
ata.gov.al
Rama për Associated Press: Besoj fuqimisht se sot jemi në një pozicion më të mirë në marrëdhëniet me BE
abcnews.al
Ilir Beqaj bën propozimin për hapjen e shkollave: Dy ditë në klasë, tre ditë online
ata.gov.al
Paketa e dytë e masave mbështetëse/ Ahmetaj diskuton me përfaqësues të biznesit
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Banketi “çudibërës” veror, i propogandës opozitare!
kallxo.com
Në kohë pandemie, presidenti Thaçi në ndejë me shahira - FOTO
balkanweb.com
Brigitte dhe Emanuel Macron për pushime në jug të Francës – Imazhe që provokojnë reagime në Twitter

RETROSPEKTIVË – Bota në vitin 2019

ATA- Albanian Telegraphic Agency 05.04. 01:21

RETROSPEKTIVË – Bota në vitin 2019

PARIS, 1 janar /ATSH-AFP/ – Mosmarrëveshje në të gjitha drejtimet, nxehtësi e jashtëzakonshme, por gjithashtu historia e Brexit apo procedura për shkarkim kundër Donald Trump, më poshtë vijojnë ngjarjet që kanë shënuar vitin 2019 në botë: – Kriza të vazhdueshme në Amerikën Latine – Në janar, opozit»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining