cna.al
Bleu patundshmëri dhe ndërtoi pa leje/ Si e shtoi pasurinë në 8 vite Ramiz Lala
Shqyrtohen ankesat e PS /Maxhoranca, kërkesë për këshillat bashkiakë në 13 bashki
Avioni ushtarak rus shkel hapësirën ajrore të Koresë së Jugut
boldnews.al
Emrat e 61 këshilltarëve të rinj në Këshillin Bashkiak të Tiranës/ 3 anëtarë i lihen…
portalb.mk
Kryeprokurorja Katica Janeva iku nga pyetjet e gazetarëve për rastin “Reket”
Haradinaj niset në Hagë: Vetëm Rama nuk më kontaktoi pas dorëheqjes
boldnews.al
OSBE, reagim OK: “AMA s’mund të jetë gjykatë”. Por heshti kur KQZ u bë Kushtetuese
aa.com.tr
"Turqia me vendosmëri do të mbrojë kufijtë dhe popullin e saj"
gazetaexpress.com
Para e seks në këmbim të notës në universitetet shqiptare, zbardhet raportiTe fundit
insajderi.com
Kush është partia në Kosovë që nuk ka vija të kuqe ndaj askujt për koalicion?
kohajone.com
KPK referim disiplinor ndaj Keshit pas gabimeve materiale në një dosje
Anija ushtarake turke përfundoi vizitën në Portin e Durrësit
periskopi.com
Shfrenohet këshilltari i Ramush Haradinajt: “Nëse ju qi*eni me mua, do t’iu vras të gjithëve”
alpenews.al
ZYRTARE/ Ja emrat e 61 këshilltarëve bashkiakë të rinj të Tiranës
infoglobi.com
Lermë t’ia vë zjarrin shtëpisë sime!
aa.com.tr
Pas vrasjes së Khashoggit, Britania i shiti armë 800 milionë dollarë Arabisë S.
boldnews.al
Molto, Coca-Cola dhe vaj ulliri, të gjitha të skaduara/ Bllokohen 6 subjekte
gazetamapo.al
“Toyota Yaris”, vizita sekrete e prokurorëve belg në Tiranë
gazetablic.com
Vjosa Osmani : Hashim Thaçi e Kadri Veseli duan qeveri teknike, LDK kurrë pjesë e saj - GazetaBlic
vizionplus.tv
BE, arrin marrëveshje për emigrantët
periskopi.com
Çka thonë sot deputetët që votuan pro Gjykatës Speciale?
gazetamapo.al
Media nën kontrollin e AMA-s, OSBE e shqetësuar i shkruan Edi Ramës
Ftesat: “liga e luftës” merr rrugën për në Hagë
10 libra që duhen lexuar këtë verë
gazeta-shqip.com
A kishte sozi Enver Hoxha dhe si nuk iu bë kurrë atentat? Mjeku personal i diktatorit zbulon gjithçka
gazeta-shqip.com
Thellohen abuzimet/ Agim Ismaili kontrollon burgjet me drejtorë të komanduar (Lista)
exit.al
Tenderi për Unazën e Re, tetë kompani në garë
tetovasot.com
PROCESI KAFKIAN NDAJ RAMUSH HARADINAJT
“Toyota Yaris”/ Mbërrijnë në Tiranë prokurorët belgë, në pyetje edhe Taulant Balla, takimi mbahet sekret
VestiPredsednica Komisije za zakonodavstvo, poslanica Albulena Haxhiu je posetila Agenciju za besplatnu pravnu pomoć
VestiSa javne rasprave Komisije za zdravstvo, rad i socijalno staranje
vizionplus.tv
Skandal me prokuroren speciale në Shkup, dyshohet se shiti përgjimet për të bërë shantazh
cna.al
U ble apo u shpërblye nga politika?/ Gjyqtarja e Krimeve të Rënda në sitën e Vettingut
indeksonline.net
Pamje nga spitali të mërgimtarëve që u aksidentuan në Kroaci, ndihmën e parë ua dhanë dy kosovarë
indeksonline.net
Daçiq: Dorëheqja e Haradinajt, lëvizje taktike për të eliminuar Thaçin dhe tjerët nga skena politike
rtsh.al
Fier, protestë kundër vjedhjeve
gazeta-shqip.com
Tre vite pas miratimit, ky është bilanci i reformës në drejtësi!
rtsh.al
Kriza në Venezuelë, vendi zhytet sërish në errësirë
Evdal Nuri: Shiko dhe këto Kryetar…!

Bajrami: Rugova e ka konfirmuar votën për rrëzimin e Qeverisë

Epoka e Re 26.06. 00:13

Bajrami: Rugova e ka konfirmuar votën për rrëzimin e Qeverisë

Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami, tha se po presin votë nga dikush në pozitë për rrëzimin e Qeverisë. “Kërkesën për mocion s’e kemi bërë për show, po presim dikush nga pozita t’i thërras mendjes e t’i themi po rrëzimit të Qeverisë. Me 58 vota s’mund ta rrëzojmë qeverinë. Jemi në një situatë ku a»»»

epokaere.com
Koha 25.06. 23:52

Bajrami: Rugova e ka konfirmuar votën për rrëzimin e Qeverisë

23:51Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami, tha se po presin votë nga dikush në pozitë për rrëzimin e Qeverisë. “Kërkesën për mocion s’e kemi bërë për show, po presim dikush nga pozita t’i thërras mendjes e t’i themi po rrëzimit të Qeverisë. Me 58 vota s’mund ta rrëzojmë qeverinë. Jemi në një situatë»»»

koha.net
You can read more about this at Osservatorio Italiano