koha.mk
Shumë tema të hapura
boldnews.al
BE mashtroi Maqedoninë e Veriut/ Ish-eurodeputeti se përmend fare Shqipërinë
rtsh.al
Lajmi i Fundit/ Policia prangos autorin e dyshuar të vrasjes së Lazer Arrës, në Shosh të Malësisë së Dukagjinit
portalb.mk
Drurët e Malit Sharr po priten, banorët ngelen të revoltuar ndërsa hidrocentralet po ndërtohen
gazetablic.com
Havolli takohet me Kryeziun, flasin për bashkëpunimin mes AKK-së dhe KDI-së
shqiptarja.com
Pompeo: Turqia ka probleme të ligjshme të sigurisë me PKKSoçi/Rusi, Erdogan takohet me Putin, Presidenti turk: Ska zgjatje të armëpushimit, kurdët jo
rtsh.al
Vettingu, Komisioneri Publik ankimon vendimin e KPK-së, për rikonfirmimin në detyrë të kryeprokurorit të Kavajës, Artan Madani
aa.com.tr
"Volkswagen" nuk kërkon alternativa për lokacion në Turqi
tvklan.al
Mickoski: Dështuam për shkak të politikave të gabuara
Të enjten mblidhet Komisioni i Reformës Zgjedhore, prezantohet paketa e ndryshimeve
epokaere.com
Qeveria e re nuk do ta ketë të lehtë përballjen me PDK-në
24-ore.com
Armëpushimi drejt fundit, Erdogan: Janë ende 1200 luftëtarë kurdë që duhet të largohen
exit.al
Kuvendi krijon grupet e punës per aspektet e ndryshme të reformës zgjedhore
cna.al
Prokurori si Fond Investimi që shton kursimet/ Komisioneri Publik ankimon vendimin e KPK
sot.com.al
Kaloi me sukses vettingun, Komisioneri Publik kërkon "kokën" e kryeprokurorit
epokaere.com
Delegacioni i BQK-së përfundon pjesëmarrjen në takimet vjetore të FMN-së dhe BB-së
Erdogan në Rusi: Nëse premtimet nuk përmbushen, operacioni do të vazhdojë me më shumë vendosmëri
boldnews.al
Paralajmëron Erdogan: Në rast se SHBA nuk mban premtimet, do godasim me vendosmëri më të madhe
FOKUS – BE i kërkon sqarime Francës dhe Italisë për buxhetin 2020
kohajone.com
Deputetët e opozitës së re kërkojnë interpelancë urgjente për 11-vjeçarin në Siri
sot.com.al
A do t’i bindin dot deputetët e opozitës së re që të miratojnë Reformën Zgjedhore sipas porosive të Bundestagut? Deputeti i PS zbulon rrugën që do të
kallxo.com
Parregullsi në numërime, në Drenicë u hiqen votat kandidatëve të LDK-së
cna.al
Tabaku ngre tonet ndaj Ramës/ Shqipëria ka bërë vetëm regres, penalizoi edhe Maqedoninë e Veriut
balkanweb.com
Rasti i vogëlushit shqiptar në Siri, 8 deputetë kërkojnë interpelancë urgjente në Kuvend
SOS rikthimit të Ballkanit tek armët, projektet dhe mendjet e ndryshkura
Koreografi Dedin Suli: Si konkurrova për valltar përpara rusit Georgi Perkun, Panajot Kanaçit, Mustafa Krantjes
shqiptarja.com
Zaev do vizitojë Romën, Italia mban gjallë shpresën e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë për negociatat
rtsh.al
Basha: Rama dështoi të na afrojë me Evropën
noa.al
11-vjeçari në Siri, deputetët e opozitës së re kërkojnë interpelancë me Gent Cakaj
gazetainfokus.com
Kandidati i PDK-së sfidon Saranda Bogujevcin e VV-së për lënien e duhanit
Nobelistët në ekonomi, Modeli si shkenca shëron sëmundjet e rënda sociale.
kosova-sot.info
Vjen kërkesa për Kurtin: E mbështesin edhe ndërkombëtarët, ja pse duhet të shkarkohet Thaçi
Durrës, Sako: Të rinjtë projekte dhe ide konkrete për zhvillimin e Durrësit
alsat-m.tv
“Zgjedhjet e 12 prillit”, partitë akoma nuk kanë vendosur për koalicionet e mundshme
Konflikti sirian, ky është plani i Gjermanisë, shpalosur nga shefja e mbrojtjes
Italia përpjekje për "korrigjimin e padrejtësisë" së BE, Zaev vizitë zyrtare në Romë më 29 tetor
balkanweb.com
Tirana nis turin e forcës, Mema nuk e ndryshon skuadrën fituese
Kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi, priti Ambasadorin e Malit të Zi, z. Dušan Mrdovic
shqiptarja.com
Dmitry Peskov: Forca e vetme e armatosur dhe e ligjshme në Siri janë forcat e armatosura të Federatës RuseSoçi/Rusi, Erdogan takohet me Putin, Preside
kallxo.com
Opozita në Ferizaj fajëson pushtetin për dobësitë e evdientuara nga Auditori
koha.mk
Izet Curri dhe Instituti i tij i Modës, abazhurët e Çarshisë së Shkupit
boldnews.al
Lidhjet e politikës me grupet kriminale/ Paralajmëron ish-polici: Do flas për dosjet sekrete
boldnews.al
Përplasja te “opozita e re”/ Reforma Zgjedhore, Korab Lita i zë vendin Rudina Hajdarit

Shala: Jam marrë njëherë me Muharrem Nitajn, tash po pritoj (Video)

Periskopi 11.07. 22:07

Shala: Jam marrë njëherë me Muharrem Nitajn, tash po pritoj (Video)

Endrit Shala nga Nisma SocialDemokrate, duke komentuar deklaratën e deputetit të AAK’së, Muharrem Nitaj se ‘Fatmir Limaj do t’i bashkohet PDK’së”, ka thënë se nuk ka kohë të merret më me të, raporton Periskopi. ”Jam marrë njëherë me Nitajn, pritoj më me u marr me të. Një njeri që nuk është në njohu»»»

periskopi.com
Insajderi 11.07. 21:29

Shala: Pritoj me u marr me Nitajn, ne nuk flasim me steriotipe

Ministri i i Tregtisë dhe Industrisë që vjen nga radhët e Nismës Socialdemokrate, Endrit Shala ka folur rreth deklaratave të deputetit të Aleancës për Ardhmërin e Kosovës (AAK), Muharrem Nitaj i cili kishte thënë se Fatmir Limaj do të rikthehet në Partinë Demokratike të Kosovës (PDK). Në emisionin »»»

insajderi.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano