CNN Greece: Athina, Shkupi dhe Beogradi do të ndërtojnë kanal që do ta ndryshojë gjeografinë e Ballkanit
aa.com.tr
Filipine, 7 persona humbin jetën në rrëzimin e një helikopteri
boldnews.al
Merkato e janarit, ja si kanë ndryshuar klubet e Superiores
koha.net
Cilët kandidatë mund të kenë telashe me certifikim
lajmi.net
1 mijë e 79 kandidatë në garë për t’u bërë deputetë, partitë befasojnë me disa nga emrat
arbresh.info
Hoti në Junik: Pakoja jonë ekonomike, është ndër pakot më të mëdha në rajonTë ngjashme
gazetaexpress.com
IKD: Vetëvendosje ka 10 kandidatë me aktakuza dhe 2 me dënime të plotfuqishme gjatë tri viteve të fundit
arbresh.info
Ish-kryeprokurori Sylë Hoxha kandidat i LDK-së për deputetTë ngjashme
gazetaexpress.com
13.7 milionë euro deri më tani, rruga e Borshit pritet të ”përpijë” edhe 1.6 milionë euro të tjera
Beqaj publikon videon të rinjve që festojnë në club: Shkelje ligji, ofenduese! (VIDEO)
Lista e kandidatëve të PDK-së për zgjedhjet e 14 shkurtit
oranews.tv
Kola: Përmbytjet, hakmarrje e natyrës ndaj Ramës. Qeverisë nuk i kërkohet të ndalojë shirat, por…
aktuale.mk
Rovena Stefa në lidhje me biznesmenin kosovar, kush është ai?
newsbomb.al
Opozita bashkon minoritetin grek dhe çamët, Dule i gatshëm t’i lëshojë Vlorën Idrizit, ja ku mund të garojë kreu i PBDNJ-së
exit.al
Kosova veting kandidatëve për deputetë, të dënuarit nuk lejohen në garë
telegrafi.com
KDI: Një kandidatë nga Lista Serbe është i dënuar me vendim të prerë, tjetri me aktakuzë aktive
abcnews.al
Zgjedhjet në Kosovë: LDK publikon listën e kandidatëve, mungon Isa Mustafa
tetovasot.com
Milaim Zeka: Vehbi Kajtazi e tha një të vërtetë të madhe, Ramiz Lladrovci e ka dërguar Hashim Thaçin në Hagë
shqiptarja.com
Nota franceze dhe mllefi shqiptar me vaksinat
koha.net
Laschet premton vazhdim të politikave të Merkelit
cna.al
Më i shtrenjtë se vaksina/ Kryeministri i vendit të varfër pi ujë nga ujërat më të shtrenjtë në botë!
sot.com.al
Pas Nasip Naços, tjetër rrjedhje nga LSI që shkon drejt Ramës / Vjen mesazhi i fortë i Ylli Manjanit
koha.net
440 kandidatë: Lista e plotë e katër partive të mëdha
telegrafi.com
Kabashi-Ramaj thotë se Kosovës i duhet një sistem efikas i emergjencave civile: FSK-ja nuk duhet të jetë opsion i parë
shqiptarja.com
REPORTAZH/ Bora rikthen turistët në Llogara! Spektakli i natyrës, aty ku takohet deti me malin
cna.al
Epokë e re për Gjermaninë/ Biberaj: Sfidë për pasuesin e Merkel, zgjerimi dhe emigrantët
americaneye.al
Nota franceze dhe mllefi shqiptar me vaksinat
koha.net
Trepça përforcohet me grekun Toutziarakis
periskopi.com
Behgjet Pacolli i pesti në listën e LDK'së, pas Agim Veliut - Periskopi
ina-online.net
PDK publikon listën e plotë të kandidatëve të saj për deputetë
ina-online.net
Sasa garon për deputete në zgjedhjet e 14 Shkurtit
lajmi.net
Ish-ministri i shkarkuar i AKR-së kandidon për deputet në listën e LDK-së
periskopi.com
E akuzuara për keqpërdorim fondesh, pjesë e listës së Vetëvendosjes për deputete - Periskopi
klankosova.tv
Partitë synojnë 160 deputetë dhe 1 milion vota (VIDEO)
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Beteja e humbur e Lulzim Bashës me kauzën e varfërisë!

Ligji për mbrojtjen e vlerave të luftës dhe argatët anti UÇK

Insajderi 13.08.2020. 15:12

Ligji për mbrojtjen e vlerave të luftës dhe argatët anti UÇK

Autor: Hisen Berisha Sa i përket Projekt Ligjit për mbrojtjen e vlerave të luftës se UÇK, e lexova me kujdes. Ligji nuk ka një përmbajtje solide dhe strukturë, nuk definon konceptet dhe ka dispozita që janë gjithëpërfshirëse. Do një dorë ekspertize juridike. Shqetësues dhe determinues e shoh reagim»»»

insajderi.com
Gazeta NewBorn 12.08.2020. 20:40

Ligji për mbrontjen e vlerave të luftës dhe argatet anti UÇK, anti Kosovë dhe anti SHBA

Sa i përket Projekt Ligjnit për mbrojtjen e vlerave të luftës së UÇK, nuk ka një përmbajtje solide dhe strukturë, nuk definon konceptet dhe ka dispozita që janë gjithëpërfshirëse. Do një dorë ekspertize juridike. Shqetësues dhe determinues e shoh reagimin e Ambasadorit SHBA ShT z. Kosnet, të cilin »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.