Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Express Kosovo 18.03. 19:34

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ka vizituar në Hagë miqtë e tij, ish-presidentin Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarin Kadri Veseli. “Sot vizitova»»»

gazetaexpress.com
Periskopi Albania 18.03. 19:31

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ka vizituar në Hagë miqtë e tij, ish-presidentin Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarin Kadri Veseli. “Sot vizitova»»»

periskopi.com
Infokusi Kosovo 18.03. 19:28

Hoxhaj viziton Thaçin dhe Veselin në Hagë

Nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PDK-së Enver Hoxhaj ka njoftuar se i ka vizituar ish-krerët e UÇK-së në Hagë. Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ka vizituar në Hagë miqtë e tij, ish-presidentin Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarin Kadri Veseli. “Sot vizitova»»»

gazetainfokus.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining