kohajone.com
Denoncimi i Bolton: Këshilltari i Ramës Tony Blair u përfshi në marrëveshjen Kosovë-Serbi
shqiptarja.com
Kanye West do të kandidojë për president të SHBA-së, kundër presidentit Trump
Zëdhënësi i “NISMA-s: Pse nuk u alarmuat kur VV-ja mblodhi mijëra veta në sheshTë ngjashme
hashtag.al
Profil - Mimoza Hafizi, akademikja që garon për kreun e Universitetit të Tiranës
evropaelire.org
Mickoski: Ideja e BDI-së për kryeministër shqiptar, për mobilizim të brendshëm partiak
kallxo.com
FOTO - Hashim Thaçi i rrethuar me njerëz, nuk i merr parasysh masat kundër COVID-19
ata.gov.al
Operacion i përbashkët Shqipëri-Itali/ 37 persona të arrestuar, sekuestrohen 3.5 tonë drogë
cna.al
Ambulancë e re në pikën turistike Zogaj/ Manastirliu: Mjekët e familjes protokoll të veçantë për ndjekjen e pacientëve me Covid-19
Gazetari i Shëndetësisë: Rënie të oksigjenit me pasojë vdekjen ka pasur edhe në të kaluarën në QKUKTë ngjashme
balkanweb.com
Nis Botërori 2020 i Formula 1, Bottas fiton garën e parë, Hamilton jashtë podit
mia.mk
Zaevi për MIA-n: Pres fitore dhe koalicion të qëndrueshëm
shqiptarja.com
EUROPOL masa kundër terrorit në internet, nisin hetimet në 13 shtete anëtare të BE dhe 5 vende jashtë unionit
koha.net
Rexha dyfishon epërsinë e Dritës
cna.al
Nga Ilir Levonja/ Një tren ekspres nga Tirana në Prishtinë
boldnews.al
Shehi: Sfida ndaj Tiranës, treni i fundit për titullin kampion
tetovasot.com
BAJRAM RXHEPI: FUQIZIM I INSTITUCIONEVE BËHET VETËM ME BDI-NË
tetovasot.com
Nga ASH: Lider i opozitës është Ziadin Sela dhe jo Afrim Gashi
kallxo.com
Besnik Bislimi thotë se me Qeverinë Kurti deri tani do të ishin kryer pagesat e pakos emergjente
tvklan.al
Kosovarët nuk tradhtojnë plazhin e Durrësit
newsbomb.al
Vetëflijimi i nënës dhe bijës, Nard Ndoka merr në mbrojtje ‘Dëshmitarët e Jehovait’: I ka ndriçuar dashuria për Zotin, dëshmitarët e Ramës që mbushin
cna.al
Nacionalizimi i vaksinave ndaj Covid-19 dhe krijimi i një alternative tjetër
boldnews.al
Tenderi 5 mln euro për pastrimin e Vlorës, “kryqëzimi” i Lelit dhe përplasjet Agaçi-Sadri Abazi
ina-online.net
“Most” dhe “Civil”, më së shumti vëzhgues në zgjedhje
shqiptarja.com
Remont në rrjet, pa energji disa zonë në Durrës dhe Shijak
shqiptarja.com
Kreu i FRPD i hap derën 'gardës së vjetër': Pjesë e historisë së PD! Nesër nisin propozimet e kandidatëve në Lezhë
abcnews.al
Plazhet e “paprekura” të Lezhës, fundjavë në Tale 2 dhe në Vain
abcnews.al
Nard Ndoka: Dëshmitarët e Jehovait, pranë familjeve në nevojë. I ndriçon dashuria për jetën
newsbomb.al
‘Qeverisja vetëm për një grusht njerëzish do marrë fund’, Basha takim me bizneset në Korçë: Taksën RAMA për karburantet do ta heqim
shqiptarja.com
Të nxitosh për t'u bërë 'kandidat'
balkanweb.com
Adrola Dushi celebron lidhjen me politikanin në festën e 27-vjetorit, si ia ruajtën miqtë sekretin duke mos nxjerrë në skenë të dashurin
javanews.al
Dje mblodhi demokratët në takim pa masa mbrojtëse, Bardh Spahia akuza qeverisë: Situata me Covid-19 ka dalë jashtë kontrollit -
epokaere.com
Kurti: Zgjedhjet e parakohshme janë të domosdoshme
almakos.com
E ëma e Eyad Hallakut fle në shtratin e birit të saj të ndjerë. Babait të tij nuk i hahet më. Ata kanë një mesazh për policinë e izraelit
gazetamapo.al
Urim për festën kushtuar Babait!
shqiptarja.com
Aksident në rrugën Rrogozhinë-Peqin, makina përplas për vdekje 50-vjeçarin me motor
gazetaexpress.com
Festat ‘ilegale’ të maturës, maturantët e Shkodrës injorojnë autoritetet, ‘sfidojnë’ njëri-tjetrin me makina luksoze
periskopi.com
Uran Ismaili alarmon për gjendjen me Covid-19: Mund të mbingarkohet sistemi, Qeveria të nis veprimet
Shkarkim i Qeverisë dhe Presidentit

Të gjithë janë për vetting – për ndarje të ndershme nga joprofesionlja dhe korrupcioni

Tetova Sot 22.11.2019. 11:51

Të gjithë janë për vetting – për ndarje të ndershme nga joprofesionlja dhe korrupcioni

Të gjithë janë për vetting – për ndarje të ndershme nga joprofesionlja dhe korrupcioni Share Gjithnjë e më shumë shtohen zërat për nevojën e një vettingu pëe gjyqkatësit dhe prokurorët në mënyrë që të mund të zbatohen reforma thelbësore në gjyqësor. Në parim, të gjithë janë për veting dhe kërkohet »»»

tetovasot.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.