kanal5.com.mk
Израел донесе закон да им се објавуваат имињата на оние кои не сакаат да се вакцинираат
kanal5.com.mk
Ван дер Лајен: Без размислување би ја примила вакцината од АстраЗенека
kanal5.com.mk
Путин: Западот сака да го забави нашиот развој
sitel.com.mk
Мијалков и даде нова енергија на опoзицијата, за едни случајот е циркус за други боливудско сценарио
kurir.mk
ВРИЕ ВО ЦРНА ГОРА, СЕ ЗАОСТРУВААТ МЕРКИТЕ: На oвие места, работата на угостителските објекти е забранета
press24.mk
Филипче: Не ја исклучувам можноста за воведување на дополнителни мерки
kanal5.com.mk
Влада: И покрај опструкциите од страна на опозицијата, Пописот 2021 дефинитивно ќе се спроведе
mia.mk
Блинкен: САД ќе бараат избори и учество во работата на УНХЦР
kanal5.com.mk
Видео: Челзи го изненади Атлетико Мадрид, бранителот на титулата Баерн доминантен во Рим
sitel.com.mk
Ќе го потресе ли бегството на Мијалков владиното мнозниство?
mia.mk
Мицотакис повторно го покрена предлогот за сертификат за вакцинација на состанокот со Мишел, Фон дер Лајен, Меркел, Драги и Коста
netpress.com.mk
Унгарија во среда прва во ЕУ започнува вакцинирање со кинеската „Sinopharm“
Бучковски: Прва шанса „за пробив“ со Бугарија во мај, втора во ноември
ДИМИТРОВ: ЗАХАРИЕВА КАЖУВА НЕВИСТИНА
И ПО 13 ГОДИНИ НЕЗАВИСНОСТ КОСОВО Е ДАЛЕКУ ОД УРЕДЕНО ПОДРАЧЈЕ
makfax.com.mk
Албин Курти: Бугарија е близок сојузник на Косово
makfax.com.mk
Орбан: Нема источни и западни вакцини, само добри и лоши
makfax.com.mk
ЕУ размислува за санкции во Мјанмар, САД ги проширија
makfax.com.mk
Османи во работна посета на Франција
netpress.com.mk
Земја од соседството е новиот дом на Сашо Мијалков?!
kanal5.com.mk
Стејт департмент: Одблизу ја следиме ситуацијата со Сашо Мијалков
makfax.com.mk
(Видео) Путин и Лукашенко на скијање
netpress.com.mk
Во САД речиси половина милион починати од Covid-19, знамињата на половина копје
kanal5.com.mk
Врховниот суд му наредил на Трамп да ги предаде своите финансиски извештаи
netpress.com.mk
Сведочењето на Заев, пример за измислена конструкција
telma.com.mk
Ѕвонко Давидовиќ: Обвинителството промаши
sitel.com.mk
Заев: Самостојниот настап на ЛДП е удар за СДСМ но мнозинството е стабилно
kanal5.com.mk
Во Белорусија протести,а Лукашенко се скија со Путин (ВИДЕО)
netpress.com.mk
Кинескиот „хакерски“ код е прекопиран од американската NSA
kanal5.com.mk
Владата ќе нарачува 100 илјади дози од руската вакцина
kurir.mk
ЕУ разгледува нов сет санкции за Русија
kurir.mk
Додека соседните држави привлекуваат инвестиции, власта предводена од СДСМ и Заев спие
netpress.com.mk
Либиски министер избегна атентат во Триполи
alfa.mk
Прво тврдеше дека ќе сме имале вишок вакцини, ама Заев одеднаш се предомисли, сега ќе ја нарачува „Спутник“
sitel.com.mk
Албанија: Се вакцинираат познати личности од културата и политичкиот живот, постари од 80 години
netpress.com.mk
Во Србија од Индија пристигнаа 150.000 дози од вакцината на „AstraZeneca“
makfax.com.mk
Во Србија стигнаа 150.000 дози на „Астра Зенека“
kanal5.com.mk
Вакцинирани 764 здравствени работници, до крајот на месецов се очекуваат и останатите вакцини
netpress.com.mk
Бројот на жртвите во невремето во САД се искачи на 58
netpress.com.mk
(ФОТО) ВМРО-ДПМНЕ: Истокот го крева гласот против фалсификат пописот на Заев, граѓаните масовно се потпишуваат против грабеж
netpress.com.mk
Вучиќ: Србија прва во Европа според бројот на ревакцинираните, пристигнуваат 150.000 вакцини на „AstraZeneca“
netpress.com.mk
Првите баратели на азил влегоа од Мексико во САД

Заев-Хан: Северна Македонија покажа дека заслужува датум за почеток на преговори со ЕУ

youtube Заев-Хан: Северна Македонија покажа дека заслужува датум за почеток на преговори со ЕУ youtube Средба на Премиерот Зоран Заев и еврокомесарот за проширување и добрососедска политика, Јоханес Хан: Неколкупати досега Северна Македонија покажа дека заслужува датум за почеток на преговори со ЕУ youtube Хан: Северна Македонија политички најстабилна во регионот и добра дестинација за инвестиции youtube (Видео) Заев и Хан на Виенскиот економски форум: Политичката стабилност отвора можности за нови инвестиции во земјава youtube (Видео) Заев и Хан на Виенскиот економски форум: Политичката стабилност отвора можности за нови инвестиции во земјава youtube Премиерот Заев и Еврокомесарот Хан од Виенскиот економски форум: Политичката стабилност и сигурност и напредокот на Северна Македонија во сите сфери, отвора можности за нови инвестиции
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Makfax 20.05.2019. 17:56

Заев-Хан: Северна Македонија покажа дека заслужува датум за почеток на преговори со ЕУ

Премиерот Зоран Заев денеска, на маргините на Виенскиот економски форум, се сретна со еврокомесарот за поширување и добрососедска политика, Јоханес Хан. Како што соопштија од владината прес-служба, Заев го информирал еврокомесарот Хан за последните политички случувања во земјата, односно успешно сп»»»

makfax.com.mk
Kanal5 20.05.2019. 16:35

Заев-Хан: Неколкупати досега Северна Македонија покажа дека заслужува датум за почеток на преговори со ЕУ

Премиерот Зоран Заев денеска на маргините на Виенскиот економски форум се сретна со еврокомесарот за поширување и добрососедска политика Јоханес Хан. Прегледи:16020 мај 2019, 16:20СподелиСподелиНа средбата, како што соопшти владината прес-служба, Заев го информираше еврокомесарот Хан за последните »»»

kanal5.com.mk
Vlada na Republika Severna Makedonija 20.05.2019. 16:26

Средба на Премиерот Зоран Заев и еврокомесарот за проширување и добрососедска политика, Јоханес Хан: Неколкупати досега Северна Македонија покажа дека заслужува датум за почеток на преговори со ЕУ

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Зоран Заев денеска, на маргините на Виенскиот економски форум се сретна со еврокомесарот за поширување и добрососедска политика, Јоханес Хан. На средбата Премиерот Заев го информираше еврокомесарот Хан за последните политички случувања во зе»»»

MIA 20.05.2019. 16:25

Заев-Хан: Неколкупати досега Северна Македонија покажа дека заслужува датум за почеток на преговори со ЕУ

Премиерот Зоран Заев денеска на маргините на Виенскиот економски форум се сретна со еврокомесарот за поширување и добрососедска политика Јоханес Хан. Скопје, 20 мај 2019 (МИА) – Премиерот Зоран Заев денеска на маргините на Виенскиот економски форум се сретна со еврокомесарот за поширување и добросо»»»

mia.mk
Press24 20.05.2019. 16:25

Средба Заев-Хан: Северна Македонија покажа дека заслужува датум за почеток на преговори со ЕУ

Претседателот на Владата, Зоран Заев денеска, на маргините на Виенскиот економски форум се сретна со еврокомесарот за поширување и добрососедска политика, Јоханес Хан. На средбата Премиерот Заев го информираше еврокомесарот Хан за последните политички случувања во земјата, односно успешно спроведен»»»

press24.mk
Kapital 20.05.2019. 14:50

Хан: Северна Македонија политички најстабилна во регионот и добра дестинација за инвестиции

Политичката стабилност на Северна Македонија е најдобра во регионот, а уште еден доказ за тоа беа успешно спроведените претседателски избори, истакна еврокомесарот за проширување и добрососедска политика, Јоханес Хан денеска на отворањето на Виенскиот економски форум. Во таа насока, Хан ги охрабри »»»

kapital.mk
Makedonsko Sonce 20.05.2019. 14:35

Хан: Северна Македонија политички најстабилна во регионот и добра дестинација за инвестиции

Политичката стабилност на Северна Македонија е најдобра во регионот, а уште еден доказ за тоа беа успешно спроведените претседателски избори, истакна еврокомесарот за проширување и добрососедска политика, Јоханес Хан денеска на отворањето на Виенскиот економски форум. Во таа насока, Хан ги охрабри »»»

Sitel 20.05.2019. 14:00

Хан: Северна Македонија политички најстабилна во регионот и добра дестинација за инвестиции

Политичката стабилност на Северна Македонија е најдобра во регионот, а уште еден доказ за тоа беа успешно спроведените претседателски избори, истакна еврокомесарот за проширување и добрососедска политика, Јоханес Хан денеска на отворањето на Виенскиот економски форум. Во таа насока, Хан ги охрабри »»»

sitel.com.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining