evropaelire.org
Kurti: Dialogu me kushtet e armikut është dorëzim
sot.com.al
Çfarë po ndodh? Këshillit Politik ende vazhdon mbledhjen tek Pallati i Kongreseve me ambasadorët, Basha bën lëvizjen e radhës
portalb.mk
Është rritur shkalla e divorcit në Arabinë Saudite në mes të COVID-19
klankosova.tv
Kërcënohet pjesëtari serb i FSK-së (VIDEO)
klankosova.tv
A mund ta drejtojë Hoti dialogun me Serbinë? (VIDEO)
shqiptarja.com
Mbledhja e Këshillit Politik/ Basha takim paralel me aleatët në selinë blu 'Topi në fushën e Bashës'/ Mblidhet Këshilli për 'Zgjedhoren', afër marrëve
ata.gov.al
ITALI – Conte dhe Sanchez thirrje për rihapje të koordinuar të kufijve të BE-së
gazeta-shqip.com
“Pagesa në dorë për dëmet e lehta të tërmetit”, Veliaj: Së shpejti vendimi nga Këshilli Bashkiak
top-channel.tv
Arrihet marrëveshja për administrimin zgjedhor? Mblidhet Këshilli Politik
Në Belgjikë fillon nisma e re për të mbështetur baret dhe restorantet: “Paguaj dyfish”
Koronavirusi në Europë: Kufijtë e Unionit të mbyllura deri në 1 Korrik, Franca vë nën kontroll virusin
gazetablic.com
Librin “Lëvizja e Pajtimit të Gjaqeve” e gjeni në këto librari
rtsh.al
Mbahej peng në male nga babai që prej 2018-ës, ministri Lleshaj: Sot përfundoi kalvari i rëndë i një fëmije
rtsh.al
Të hënën nisin provimet e maturës, merren masa të rrepta
aktuale.mk
18 vite BDi, Lladrovci dhe Jashari urojnë vëllaun e tyre, Ali Ahmetin
infoglobi.com
Qeveria do të jetë palë në negociata, ndërsa Presidenti përfaqëson vendin në to
shqiptarja.com
Reforma Zgjedhore/ Gjiknuri takim me Ramën para mbledhjes së Këshillit Politik 'Topi në fushën e Bashës'/ Anëtarët e Këshillit Politik të 'Zgjedhores'
sot.com.al
“A doni të votojmë prapë Ilir Metën?”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e forta: Presidenti do t’i bëjë edhe një gjë më të keqe Shqipërisë
koha.mk
Mirsad Jonuz “braktis” Vllazninë, shpjegon shkaqet nëpërmjet një letre
lajmpress.org
Sa lajm i keq për Ali Ahmetin në ditëlindjen e BDI-së, IRI amerikan e nxjerr pas Zijadin Selës
aa.com.tr
Libi, mbi 100 kufoma gjenden në një spital në qytetin Tarhuna të çliruar nga milicitë e Haftarit
abcnews.al
Bregdeti i Kunes në Shëngjin drejt shkatërrimit, prefekti: Indentifikoni shkaktarët e ndotjes
shqiptarja.com
Hoti: Shumë shpejt hiqen pengesat për rifillimin e bisedimeve me Serbinë
gazeta-shqip.com
Prapaskenat në Kosovë/ Nipi i Thaçit dhe djali i Agim Veliut, shkaku për rrëzimin e qeverisë “Kurti”
kallxo.com
Tenderi i kurdisur i Komunës së Pejës për bizneset e Ramiz Kelmendit, VV në Pejë kërkon të nis hetimet Prokuroria
koha.mk
Hysaj drejt largimit nga Napoli, por mbetet sërish në Seria A
parlament.al
Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, seancë dëgjimore me kandidatët për anëtarë të KDRTSH-së
tetovasot.com
Gjergj Fishta
ata.gov.al
​Komandanti i KFOR-it viziton Klinën
kosova-sot.info
Kjo do të jetë e ardhmja e LDK-së pas shkeljes së premtimeve
Ekskluzive: Pas Prizrenit edhe në Vushtrri pritet prishja e koalicionit LDK-VV
blog.alpenews.al
MERO BAZE/ SPAK duhet të hetojë historinë që tentoi të destabilizojë Shqipërinë - AlpeBlog
mia.mk
IRI: Zaev e gëzon besimin më të madh nga qytetarët në vend
portalb.mk
RMV, Liderët dhe institucionet më të besuara sipas sondazhit të organizuar nga IRI
kohajone.com
“Shuplakat e Venecias për Ramën, 3-0 për Presidentin”
ata.gov.al
Situata në tregjet financiare dhe efektet e COVID-19/ Forcim i bashkëpunimit institucional

Mjek dhe deputetë. Kush janë mjekët që do ulen në Kuvendin e Kosovës

Gazeta KNN 08.11.2019. 16:08

Mjek dhe deputetë. Kush janë mjekët që do ulen në Kuvendin e Kosovës

Kuvendi I Republikës se Kosovës në legjislaturën e shtatë do ketë shumë mjekë që njëkohësisht do të jenë edhe deputetë në Kuvend. Lidhja Demokratikë e Kosovës dhe Vetëvendosja do kenë mjaftueshëm mjek në qeveri sa për të shpresuar se gjendja në shëndetësi do të përmirësohet dukshëm. Pothuajse të gj»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.