abcnews.al
Kreu i FBI: Kina është kërcënimi më i madh për SHBA-në
ata.gov.al
“Pas një odiseje ribërjeje nga e para të projektit të lënë rrugëve”/ Në Qukës-Qafë-Plloçë pas 3 tuneleve, punime intensive për shtrimin e trasesë
Asamblistit të VV’së i pengon ligji për martesat e gjinisë së njëjtë kërkon reagime
telegrafi.com
Ministri gjerman, Roth: BE t’i jap Kosovës liberalizimin e vizave, shkëmbimi i territoreve i rrezikshëm
koha.mk
SHBA-ja është e gatshme t’i vazhdojë bisedimet me Korenë e Veriut
shqiptarja.com
Bien akuzat e PD! Tenderi për landfillin në Vlorë ishte ndërkombëtar, u menaxhua nga KFW
Bedri Hamza kërkon sqarim për rënien ekonomike prej 3% kur të hyrat do të bien deri në 13%Të ngjashme
gazetaexpress.com
Iniciativa franko-gjermane për Samitin e Parisit: Kemi synim ta mbështesim rinisjen e dialogut nën drejtimin e BE-së
kallxo.com
Rishikimi i buxhetit, opozita kritikon qeverinë për menaxhimin ekonomik në pandemi
abcnews.al
Mashtronin me kreditë qytetarët në Berat, arrestohen dy persona
Thaçi dhe ustai që ka pjekur hallvën
top-channel.tv
Grenell, vizat: Të mbyllet liberalizimi për Kosovën
klankosova.tv
Gjuriq: Fashizmi dhe dhuna s`do të fitojnë në prag të fazës kryesore të luftës sonë për Kosovën
aa.com.tr
Johnson dhe Merkel bisedojnë për marrëdhëniet pas Brexit dhe për Libinë
indeksonline.net
Shtëpi dhe bibliotekë në vlerë prej 480 mijë euro, kjo është pasuria e deputetit më të vjetër të Kuvendit të Kosovës
68 raste të reja me Covid – Humbin jetën 2 paciente, rëndohet gjendja e të hospitalizuarve
kosova.info
PShDK dënon gjuhën linçuse të Këshilltarit të Hotit, ndaj Sekretarit të saj – Emanuel Demaj
gazetamapo.al
Zonja misterioze në krah të Ramës, dhe thumbi i Kapexhiut
shqiptarja.com
U arrestua në spital, nesër jepet masa e sigurisë për ish-kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku
shqiptarja.com
Kontrolle për të prekurit që thyejnë karantinën, shkodranët shembull (VIDEO)
shqiptarja.com
Një vjeshtë e rëndë përpara
insajderi.com
Takimi i 19 korrikut në Bruksel ia siguron vizat Kosovës, shpreson diplomati amerikan
rtsh.al
Grenell: Në takimin e 10 korrikut duhet të përfundojë çështja e liberalizimit të vizave për Kosovën
abcnews.al
OKB: SHBA shkeli ligjin ndërkombëtar duke vrarë gjeneralin iranian Qassem Soleimani
exit.al
Presidenti Vuçiç: Do ketë presion ndaj Serbisë për të njohur Kosovës
gazetainfokus.com
Samiti i Parisit: A do të bëhet liberalizimi i vizave për Kosovën?
kosova.info
Fushata drejt fundit, partitë vazhdojnë takimet me qytetarët
shqiptarja.com
'21 vite më pas mungon ende drejtësia', Meta për vrasjen e vëllezërve Bytyçi nga serbët: Kjo çështja mban ende peng rajonin
gazetamapo.al
Masakrimi i “Doktor Zhivagos”
ata.gov.al
GJERMANI – CDU propozon barazinë gjinore në parti
cna.al
Exclusive/ Revealed the 24 names, that Basha will re-nominate by former 2017 MPs
evropaelire.org
Grenell: Kosova e Serbia e meritojnë vëmendjen e BE-së
lajmi.net
Shqipëria dhe Serbia presion mbi Kosovën
kallxo.com
Ilir Meta kujton vëllezërit Bytyçi në 21 vjetorin e vrasjes
Nikoll Lesi: Do ta ndezim zjarr Tiranën, siç bëri Beogradi. Rama të dridhet, ditët të zeza e presin
Grenell mbështet dialogun Kosovë - Serbi nën udhëheqjen evropiane
Lajmërohet sërish Grenell: Takimi i 10 korrikut të përfundojë me heqjen e vizave për Kosovën
aa.com.tr
"Ndarja e SHBA-së nga OBSH-ja do të zgjasë 1 vit"
shqiptarja.com
'Ndeshjet e 1/8 të Champions-it nuk luhen në fushë neutrale', Duka: Barcelona kërkon tifozët në Camp Nou
mia.mk
BDI synon kapitull të ri me kryeministrin e parë shqiptar, Koalicioni Aleanca-Alternativa do të angazhohet për më shumë kompetenca dhe lehtëlsime për
mia.mk
Simulim i votimit të sigurt me zbatimin e të gjitha masave dhe rekomandimeve shëndetësore në prag të zgjedhjeve të 15 korrikut
Shpallja e gjendjes së jashtëzakonshme është konsumuarTë ngjashme
indeksonline.net
Kjo është pasuria e Xhelal Sveçles, ish zëvendës ministrit të MPB-së
shqiptarja.com
Pranga efektivit të Kavajës, i kërkoi 4 mijë euro një personi për të mos ia arrestuar djalin që theu Aktin Normativ gjatë pandemisë
gazetamapo.al
PPE-Ramës: Mos prish konsensusin me PD, zgjedhjet, kusht për integrimin

Sandri, Elisa, Lindita, Besa, Ardi&Co, nuk kanë asnjë faj

Syri 03.06. 11:31

Sandri, Elisa, Lindita, Besa, Ardi&Co, nuk kanë asnjë faj

Ju mund të thoni çfarë të doni, por këta që sundojnë nuk kanë asnjë faj. Këtë na e bëri të qartë me zë e figurë, vetë i madhi i të mëdhenjve, Komandanti ynë famëmadh. Si njëherë vakti, në kohën e mbretërve absolut, apo të sulltanëve, më të cilët ka qejf të krahasohet më së shumti, ai, erdhi nga ven»»»

syri.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining