ina-online.net
Analistët amerikanë: Vëmendje e shtuar për Ballkanin nën administratën Biden
monitor.al
MSH: 835 raste të reja dhe 11 humbje jete në 24 orët e fundit
ina-online.net
Abazoviq: Nuk jam as serb, as malazez – jam pjesëtar i komunitetit që keni shtypur (VIDEO)
ina-online.net
Elvis Naçi, hoxha me emër rokeri që blen spitale dhe shet syze
klankosova.tv
Veriu me mbi 15 milionë euro borxh, ujësjellësi ‘’Mitrovica’’ kërkon zgjidhje nga Qeveria (VIDEO)
kryeministria.al
Fjala e Kryetarit të radhës së OSBE-së, Kryeministrit Edi Rama në Këshillin e 27-të Ministerial të Organizatës
indeksonline.net
Haxhiu: Do ta propozojë edhe nesër në Kuvend amendamentin që kush ka më pak para në Trust të marr deri në 30 përqind
ina-online.net
Ambasadori amerikan në Serbi: Ndryshimet në SHBA nuk do të ndikojnë në marrëveshjen e Washingtonit
koha.net
“Motrat” në dramën e dashurisë së pamundur edhe si homazh e sfidë kohësh
koha.net
Kosova e Turqia dakordohen për filma e seriale
insajderi.com
Paralajmëron Vuçiq: Vazhdimi i dialogut me Kosovën - më 10 dhjetor
kallxo.com
Metushi-Krasniqi: Janë 30 milionë euro më pak për shëndetësi në buxhetin e vitit 2021
sot.com.al
Artan Hoxha nxjerr detaje tronditëse: Kush është biznesmeni shqiptar që u vra në Brazil. Ja pse e ekzekutuan
cna.al
Atentati ndaj Preng Gjinit/ Artan Hoxha zbulon detaje: Ekzekutori është italian
preshevajone.com
Pas Rita Oras nga Londra, a jeni gati për Kaltrina Mehmeti nga Parisi të tund tregun muzikorë
insajderi.com
Liga e Europës: Roma dhe Arsenal shënojnë fitore, Napoli barazon
ata.gov.al
“Bonus qiraje për mbi 13 mijë familje që po u rindërtohen banesat”/ Klosi: Askush nuk u la në mëshirë të fatit
exit.al
Blendi Ceka: Cila parti fiton nga rishpërndarja e mandateve
abcnews.al
A do ju fusë Basha në listë? Irritohet aleati: Mos na fyeni! Robert Aliaj: Ju qeras me një dopio raki
koha.net
Arsenali fiton bindshëm ndaj Rapidit
balkanweb.com
Opinioni i Venecias, Rakipllari: E tha qartë se rregullat në zgjedhje favorizojnë njërën palë, Minxhozi: S’besoj që kontestohet rezultati
koha.net
Hoti nuk zbaton vendimin që e nënshkroi vetë për ndalimin e tubimeve publike
ata.gov.al
Negociatat/ Gjermania ka luftuar deri në fund si Presidencë e BE-së për ta çuar para procesin
top-channel.tv
“Opinioni paraprak i Venecias”/ Biba: Opozita ka abuzuar, e ka cilësuar fitore por nuk është e tillë
kohajone.com
Ndërtimi i 2000 apartamenteve në Durrës, Balla falenderon Princin e Kurorës së Abu Dhabit
oranews.tv
Rama: Në linjë me premtimet, hapëm më shumë se 300 mijë vende pune, papunësia më e ulët në rajon
shqiptarja.com
Repolitix/Mediu: Na duhet një program konkret! Topollaj: Jo rotacion, por ndryshim sistemi politik! Ndreca: Opozita do thyej këmbët, s'vihet në pushte
telegraf.al
Aktakuza të reja nga Specialja? Vjen paralajmërimi i drejtorit të Shoqatës Ndërkombëtare të Avokatëve
top-channel.tv
“Open”/ Bushati paralajmëron trazira: 25 prilli fillimi i masakrës
kallxo.com
Autoriteti i Konkurrencës pritet të nisë hetime për KEDS-in dhe KESCO-n
evropaelire.org
Azerbajxhani publikon numrin e ushtarëve të vrarë gjatë luftimeve për Nagorno Karabakun
gazetainfokus.com
Haradinaj: Kam informacione se nuk jam më subjekt i hetimit nga Specialja
gazetaexpress.com
Olluri ia kujton Haradinajt: Më herët Albinit i thoshe mashtrues
periskopi.com
Molliqaj: VV ka pabarazi të brendshme në pagat e aktivistëve, iu doli në dokumente - Periskopi
ata.gov.al
Spiropali: Rekomandimet e Venecias, shumë larg asaj që interpreton opozita
koha.net
Kryeministri s’i respekton vendimet e Qeverisë për tubimet publike
insajderi.com
Europa Ligë: Milan dhe Villarreal fitojnë, Tottenham barazon
lajmpress.org
Gazetarja i shkruan Isa Mustafës: Unë jam Kimete Berisha, lirisht më vrit!
javanews.al
Venecia, heshtja e opozitës dhe Metës flet më shumë se 1 mijë fjalë -
ina-online.net
Maqedonia zero investime në Shkencë
gazetablic.com
Identifikohet personi që e ka kërcënuar me jetë Abazoviqin, Policia kërkon informacione edhe nga Kosova
cna.al
Vaksina anti Covid mbërrin në Britani/ Si u zhvillua operacioni “top secret”
noa.al
Fjalimi i Lavrov, Rusia zyrtare ‘i thur lavde’ rolit të kryeministrit Rama në OSBE
ANALIZA: Një zgjidhje europiane për mosmarrëveshjen Bullgari-Maqedoni e Veriut
Punime të planifikuara, KEDS njofton se nesër do të ketë ndërprerje të rrymës deri në 12 orë
aa.com.tr
Erdoğan: Vrasja e shkencëtarit iranian shënjestron paqen e rajonit

Raporte për “rrahje brutale” të migrantëve në kufirin Bosnje-Kroaci

Radio Evropa e Lire 27.10. 17:12

Raporte për “rrahje brutale” të migrantëve në kufirin Bosnje-Kroaci

Shkruajnë: Marija Arnautoviq dhe Azra Bajriq Derisa udhëheqësit e Bashkimit Evropian mendojnë për një sistem të ri migrimi, në publik kanë dalë raporte për migrantë që rrihen dhe abuzohen nga policia kroate, teksa bëjnë përpjekje të hyjnë në BE, përmes Bosnje e Hercegovinës. Sipas gazetës britanike»»»

evropaelire.org
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining