Shifra më e ulët e rasteve të reja në Shqipëri që nga Korriku

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
American Eye Albania 19.04. 20:18

Shifra më e ulët e rasteve të reja në Shqipëri që nga Korriku

Regjistrohet shifra më e ulët e të infektuarve me Covid që prej Korrikut të vit të kaluar. Sipas raportimeve të Ministrisë së Shëndetësisë, këtë të hënë nga 1867 testime të kryera Shqipëria ka regjistruar 100 të infektuar. Shumica në tiranë, e ndjekur më pas nga Korça, Kavaja, Gjirokastra dhe Fieri»»»

americaneye.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining