abcnews.al
Prapaskenat dhe anija që çoi “belanë” 17 vite më parë në Bejrut
kallxo.com
Javën e kaluar vdiq edhe një polic në Mitrovicë nga COVID-19
Loja me 100 milionë USD uniforma për Ushtrinë, si vazhdoi skema nga Imami te Kodheli e Xhaçka
epokaere.com
Komisioni hetimor për privatizimin miraton planin e punës, kërkohet hetim edhe për shpronësimet
starplus-tv.com
COVID-19, 14 RASTE TË REJA DHE NJË VIKTIMË NË QARKUN SHKODËR
cna.al
Prona nga Korça në Vlorë, pasuria e çmendur e Ben Blushit/ Zbulohet skema mafioze e pastrimit të parave?
Qeveria me rendësi po i jep bisedimeve me Serbinë se sa menaxhimit të pandemisë
lapsi.al
Analiza/ Edi Rama i’a “ngjiti” koronën Ogerta Manastirliut
FAKSIMILE/ Skemë “oktapodi”: Shkëlzen Berisha hap disa kompani boronicash për të humbur gjurmët e parave
koha.net
Bordi i KEK-ut i konsideron të paqëndrueshme arsyetimet për shkarkimin e tij nga Qeveria Hoti
mia.mk
Borisov: Do të ofroj një mundësi tërheqjeje, jam gati të largohem në çdo kohë
abcnews.al
Organizoi dasmë në kundërshtim me “Covidin”, gjobitet pronari i restorantit në Boboshticë
koha.net
Farmacistët protestojnë nëse nuk kthehet në fuqi udhëzimi për rregullimin e çmimit të barnave
abcnews.al
Tragjike, dy vëllezër vdesin brenda natës nga koronavirusi
ata.gov.al
PARIS – Elysee: Macron në Liban pas shpërthimeve shkatërrimtare
abcnews.al
Punonjësi stakon HEC-in privat, mbeten pa drita fshatrat e Malësisë së Madhe. Nisin hetimet
Konstituohet parlamenti “njëpartiak” në Serbi
shqiptarja.com
Zbulohet lidhja e Ylli Ndroqit me bosin turk të drogës! Turgut i skeduar për terrorizëm, u lirua me firmën e Gjin Gjonit
rtsh.al
17+1: Mbahet forumi televiziv “Dialogu Kinë-EQL”
Kurti vizitoi Qendrën për Edukim dhe Kulturë “Libart”Të ngjashme
abcnews.al
Deputetja dhe dy fëmijët e saj dalin pozitiv me Covid-19: Jemi vetëizoluar
shqiptarja.com
Pogradec/ Rritet numri i emigrantëve në Shqipëri, ndalohen 5 persona që po transportonin 20 kurdë e marokenë
cna.al
Foto-Pas mbylljes së sesionit parlamentar, Balla kap “peshkun e madh” në Sarandë
cna.al
Ora News në 48 orët e lirisë harron Edi Ramën
abcnews.al
“Rama ka ndarë Shqipërinë në 4 viljate”, Vasili: Miratoi ligjin për pushtim lokal
Dështon unifikimi i shqiptarëve në Mal të Zi, garojnë të ndarë në zgjedhje
kryeministri-ks.net
Mesazh ngushëllimi i kryeministrit Hoti për Qeverinë dhe popullin libanez
abcnews.al
Koronavirusi, Bardh Spahia publikon rezultatet: Laboratori i QSUT e nxorri negativ, tek privati doli pozitiv
mia.mk
Athina dhe Nikozia i ofruan ndihmë Libanit. shpërthimi është ndjerë edhe në Qipro
insajderi.com
Kush e ka "mizën pas veshi"?, debat në komisionin për privatizim?
aa.com.tr
Të paktën 6 shtetas turq plagosen në shpërthimin në Bejrut
gazetaexpress.com
Bota i del në ndihmë Libanit: Britania, Turqia e Irani ofrojnë përkrahje të menjëhershme
Moti i keq shkakton dëme në disa qytete, por shuan zjarrin në Seman
portalb.mk
Midis viktimave të shpërthimit në Bejrut ka edhe të huaj
balkanweb.com
VIDEO/ Ambulanca dhe policia në vend, shihni çfarë po ndodh në Himarë
kosova.info
Foto – Dokument / Duda Bale ka doktoruar në Serbi, aty ku jepen ekspres-diplomat ?
gazetainfokus.com
Deputetja e LDK-së çon në qiell Lutfi Hazirin: Nga lloçi Gjilanin po e bën në qytet modern
shqiptarja.com
Gjithçka që nuk dimë për katastrofën në Bejrut, i ngjashëm me shpërthimin e bombës atomike në Hiroshima
gazetamapo.al
Shpërthimi në Bejrut, reagon Trump: Duket si një sulm i tmerrshëm
abcnews.al
Detaje të reja nga vdekja e 7-vjeçares në Kosovë, dyshohet mbidoza e anestezisë
ekonomiaonline.com
Aktorët e Prishtinës kërkojnë themelimin e trupës artistike të Teatrit, paralajmërojnë edhe protesta
ata.gov.al
FOKUS – Bota mobilizohet në ndihmë të Bejrutit të shkatërruar nga shpërthimet
abcnews.al
FOTO/ “Arma e varfër”, çfarë është nitrati i amonit që shkaktoi apokalipsin në Beirut

Camaj, Koliqi dhe shërbimet sekrete

Koha 11.07. 17:09

Camaj, Koliqi dhe shërbimet sekrete

Nga: Blerim Latifi Për të ditur nëse Camaj ishte në shërbim të UDB-së, gjëja e parë dhe e fundit që duhet bërë është hyrja në arkivat e saj që ndodhen në Beograd, e të cilat Tare kurrë nuk i ka parë me sy. E vërteta ndodhet në ato arkiva. Derisa nuk kemi qasje në to, ne, ose duhet të heshtim, ose n»»»

koha.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining