Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Zeri Kosovo 18.03. 23:14

Ky është dokumenti që iu paraqit Kurtit e Vuçiqit në Ohër

Takimi në mes Kosovës e Serbisë ka përfunduar para pak minutash. Në lidhje me atë se çfarë iu është ofruar palëve, Top Channel, ka siguruar një dokument, për të cilin thuhet se iu është vu palëve në tavolinë nga ShBA-ja e BE-ja. Në deklaratë përcaktohen parimet themelore të marrëveshjes, që është n»»»

Arbresh Kosovo 18.03. 23:07

Ky është dokumenti që iu paraqit Kurtit e Vuçiqit në OhërTë ngjashme

Takimi në mes Kosovës e Serbisë ka përfunduar para pak minutash. Në lidhje me atë se çfarë iu është ofruar palëve, Top Channel, ka siguruar një dokument, për të cilin thuhet se iu është vu palëve në tavolinë nga ShBA-ja e BE-ja. Në deklaratë përcaktohen parimet themelore të marrëveshjes, që është n»»»

arbresh.info
Alsat M Macedonia del Nord 18.03. 23:03

Ky është dokumenti që iu paraqit Kurtit e Vuçiqit në Ohër

Takimi në mes Kosovës e Serbisë ka përfunduar para pak minutash. Në lidhje me atë se çfarë iu është ofruar palëve, Top Channel, ka siguruar një dokument, për të cilin thuhet se iu është vu palëve në tavolinë nga ShBA-ja e BE-ja. Në deklaratë përcaktohen parimet themelore të marrëveshjes, që është n»»»

alsat.mk
Klan Kosova Kosovo 18.03. 22:55

Ky është dokumenti që iu paraqit Kurtit e Vuçiqit në Ohër - Klan Kosova

Takimi në mes Kosovës e Serbisë ka përfunduar para pak minutash. Në lidhje me atë se çfarë iu është ofruar palëve, Top Channel, ka siguruar një dokument, për të cilin thuhet se iu është vu palëve në tavolinë nga ShBA-ja e BE-ja. Në deklaratë përcaktohen parimet themelore të marrëveshjes, që është n»»»

klankosova.tv
Periskopi Albania 18.03. 22:55

Ky është dokumenti që iu paraqit Kurtit e Vuçiqit në Ohër

Takimi në mes Kosovës e Serbisë ka përfunduar para pak minutash. Në lidhje me atë se çfarë iu është ofruar palëve, Top Channel, ka siguruar një dokument, për të cilin thuhet se iu është vu palëve në tavolinë nga ShBA-ja e BE-ja. Në deklaratë përcaktohen parimet themelore të marrëveshjes, që është n»»»

periskopi.com
Abcnews Albania 17.03. 16:43

Ekskluzive/ Kurti e Vuçiç, kërcënimi final. ABC News siguron dokumentin ‘non paper’

Te shtunën në Ohër Kurti dhe Vuçiç nuk do të përballen vetëm, me të shkuarën, por edhe më të ardhmen e dy vendeve që drejtojnë. Bashkimi Europian, shtetet e bashkuara dhe nato kane vendosur te flasin me një zë të përbashkët, sa i përket pritshmërive, por edhe padurimit të perëndimit për zgjidhjen p»»»

abcnews.al
Standard Albania 18.04.2022. 17:32

“Rama do Serbinë lider të Ballkanit, perëndimi do Bullgarinë”

Nga Pink.rs Shkatërrimi i inciativës rajonale, e cila është më se e rëndësishme për Serbinë, Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë, është vetëm një prej presioneve ndaj shtetit tonë. Pas një sërë presionesh me të cilat po përballet Serbia javët e fundit, arriti edhe presioni, me sa duket më dinaku, du»»»

standard.al
Sot Albania 28.09.2021. 09:40

“Rama ka lidhje sekrete me Vuçiç”, Kastriot Islami befason me atë që thotë për kryeministrin e Shqipërisë: Mund të kemi trazira!

Ish-deputeti Kastriot Islami ka ngritur alarmin për situatën në të cilën ndodhet Kosova ditët e fundit dhe rre3zikun që i kanoset. Sipas Islamit, Rama me Zaev dhe Vuçiçin, kanë bërë tre përpjekje që janë e njëjta gjë, pra, minishengeni, ndryshim i kufijve dhe Open Ballkan. Ai tha se kjo situatë mun»»»

sot.com.al
Oranews Albania 27.09.2021. 19:50

Islami: Po mundohet të krijohet Serbia e Madhe. Rama lidhje sekretë me Vuçiç kundër Kosovës

Në një intervistë për Ora News, ish-deputeti Kastriot Islami u shpreh se Rama me Zaev dhe Vuçiçin, kanë bërë tre përpjekje që janë e njëjta gjë, pra, minishengeni, ndryshim i kufijve dhe Open Ballkan. Ai tha se kjo situatë mund të çojë në trazira dhe ndarje edhe në Malin e Zi, ku ka serbë dhe se Ra»»»

oranews.tv
Koha Macedonia del Nord 18.08.2021. 13:16

Politiko: Shqipëria, Maqedonia e Veriut dhe Kosova e konfirmuan aleancën me SHBA-në duke pranuar refugjatë nga Afganistani

Beograd, 18 gusht – Shqipëria, Maqedonia e Veriut dhe Kosova janë janë vendet e para evropiane që thanë se do të sigurojnë strehim të përkohshëm për afganët të cilët udhëtojnë për në SHBA pasi që ikën nga pushtimi i aleatëve në vendin e tyre. Siç kumtoi sot portali nga Brukseli Politiko, sipas medi»»»

koha.mk
RTK Kosovo 17.11.2020. 18:31

Demiraj: Serbia po armatoset, Kosova duhet t’i rrisë kapacitetet mbrojtëse

Ish-ministri i Mbrojtjes, Dritan Demiraj u shpreh seprej kohësh Serbia po kërkon që të marrë rolin drejtues sa i takon Ballkanit. Demiraj tha se Serbia po armatoset në shkelje të gjithë rregullave ndërkombëtare dhe këtë e bën edhe në mbështetje të ministrisë së Mbrojtjes së Rusisë. Dritan Demiraj: »»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.