“Pazare me votat”/ Xhaferraj paralajmëron socialistët: Do marrim çdo masë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
CNA Albania 20.04. 18:02

“Pazare me votat”/ Xhaferraj paralajmëron socialistët: Do marrim çdo masë

Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj, në një intervistë për CNA.al, ka folur për fushatën elektorale, ku tha se PD do të marrë minimalisht 8 mandate në këtë qytet. Sipas Xhaferrajt, rreth 40% e kandidatëve të Partisë Socialiste, janë të implikuar në dosje kriminale, dh»»»

cna.al
Klan Kosova Kosovo 20.04. 09:56

Plagosja e sekretarit të PD-së në Kavajë, në kërkim tre persona

Pas plagosjes me armë të 27-vjeçarit Bledar Okshtuni në zyrën e PD-së në Kavajë, Klan News mëson se Ndiçim Jonuzi, Markel Shtylla dhe Dorian Troplini janë shpallur në kërkim nga policia. Jonuzi hyri në ambientet e zyrës së Partisë Demokratike të martën rreth orës 19:00 dhe hapi zjarr në drejtim të »»»

klankosova.tv
Sot Albania 20.04. 08:34

Tensionohen zgjedhjet, të shtëna me armë zjarri në zyrën elektorale të PD në Kavajë, plagoset sekretari i degës, Basha bën fajtorë socialistët

Rriten tensionet para zgjedhjeve të 25 prillit. Teksa na ndajnë rreth 5 ditë nga ditë kur do të vendoset për qeverinë e ardhshme, në qytetin e Kavajës ka mbetur i plagosur me armë zjarri një simpatizant i Partisë Demokratike. Dje në mbrëmje ka pasur të shtëna me armë zjarri në një prej degëve elekt»»»

sot.com.al
NOA Albania 19.04. 21:18

Ngjarja në Kavajë/ Reagon kandidati socialist: Autorët të shkojnë para drejtësisë

Kandidati i Partisë Socialiste, Etjen Xhafaj foli për incidentin e pasdites ku një zyrtar i PD u plagos në zyrën elektorale me armë zjarri. Xhafaj shprehet se autorët sipas tij duhet të vendosen para drejtësisë. Ai shton se autoritetet duhet të veprojnë me shpejtësi dhe shprehet i bindur se ngjarja»»»

noa.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.