klankosova.tv
Haradinaj shpalos programin qeverisës para qytetarëve (FOTO)
epokaere.com
Shala: Programi që ofron Nisma është më i miri
rtsh.al
Vetting-u, raporti i Komitetit të Helsinkit: 60 gjyqtarë e prokurorë janë shkarkuar
tvklan.al
Mashtrimi me kilometrazhin e makinave
sot.com.al
Spartak Ngjela paralajmëron goditje në nivele të larta/ Nxjerr faktin tronditës dhe zbulon dy politikanët që do të arrestohen së shpejti: Tani ka dalë
klankosova.tv
Magazina Zgjedhore: “Shërimi” i shëndetësisë sipas partive politike
rtsh.al
Kretë, policia greke arreston 6 shtetas grekë, shpall në kërkim edhe 5 shtetas shqiptarë
lajmi.net
Kandidatura që solli “armëpushimin” në LDK, Osmani dikur akuzonte Mustafën, Hazirin e Veliun se po tentojnë ta largojnë nga partia
boldnews.al
Viti i ri shkollor, cilat rrugë mund të bllokohen nesër në Tiranë
rtsh.al
PD akuzon Lamen se nxori në punë stafin e ALUIZNI-t ditën e shtunë e të diel për fushatë
aa.com.tr
Rusia dhe talebanët mbajnë bisedime në Moskë
starplus-tv.com
PD SHKODËR ZGJEDH STRUKTURAT, BARDHI: DEBATET NORMALE
hashtag.al
Denoncimi te Berisha: Plantacione me drogë në malet e Krujës, nën mbrojtjen e Artur Bushit e Rrahman Rrajës
tvklan.al
Meta: Të mbrojmë demokracinë
cna.al
Të pangopurit e politikës/ Deputeti miliarder zhvat të pastrehët
gazeta-shqip.com
Të dënuarit e mitur, nis verifikimi i skedave personave për të përfituar nga amnistia
Nga Parisi për t’u njohur me të kaluarën komuniste të Shqipërisë në Muzeun Kombëtar “Shtëpia me Gjethe”
periskopi.com
Ndotja e sferës publike, Haki Abazi “i nëntokës”, krenaria që nxirret nga poshtërimi
Vreshtarët ankohen për ulje të çmimit të rrushit
vizionplus.tv
PD, letër kompanive e bankave
rtsh.al
Viti i ri shkollor, Policia Ushtarake pranë familjeve në nevojë
cna.al
Nga pasuria enigmatike tek “lista e zezë” e SHBA/ Dritëhijet e gjyqtarit të Apelit
infoglobi.com
Kurti u flet shkupjanëve për historinë shqiptare
infoglobi.com
Futbollistët e Milanit po bëhen gati për një fazë ngjeshur
boldnews.al
Opsionet se çdo të ndodhë me Metën dhe zgjedhjet
epokaere.com
SELAMI NEZIRI NJË SHKËNDIJË ÇLIRIMTARE
kosova-sot.info
‘Goditje’ e rëndë për Veselin në prag të zgjedhjeve: Ja kush e quan të dështuar dhe...
boldnews.al
Pakt mes Ramës dhe Bashës? Paloka: Ja kush i përhap lajmet për marrëveshje të fshehta
epokaere.com
Pas marrëveshjes me Serbinë, a do të na zbuten dhimbjet me barëra nga lista esenciale?!
epokaere.com
Më 6 tetor qytetarët do të vendosin për Kosovën 100 % shtet

PD-ja nuk pranon deklaratën e KQZ: Kjo është shifra e pjesëmarrjes në votime

Epoka e Re 30.06. 23:13

PD-ja nuk pranon deklaratën e KQZ: Kjo është shifra e pjesëmarrjes në votime

Ashtu siç pritej, Partia Demokratike nuk e ka pranuar shifrën e publikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për pjesëmarrjen e qytetarëve në votimet e 30 qershorit. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi, deklaroi nga selia blu se pjesëmarrja në votime ishte 15.12%. Bardhi lexoi edhe rez»»»

epokaere.com
Gazeta Blic 30.06. 22:48

PD nuk pranon deklaratën e KQZ-së: Kjo është shifra e saktë e pjesëmarrjes në votime

Ashtu siç pritej, Partia Demokratike nuk e ka pranuar shifrën e publikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për pjesëmarrjen e qytetarëve në votimet e 30 qershorit. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi deklaroi nga selia blu se pjesëmarrja në votime ishte 15.12%. Bardhi lexoi edhe rezu»»»

gazetablic.com
Klan Kosova 30.06. 22:37

PD nuk pranon deklaratën e KQZ: Kjo është shifra e pjesëmarrjes në votime

Partia Demokratike nuk e ka pranuar shifrën e publikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për pjesëmarrjen e qytetarëve në votimet e 30 qershorit. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi deklaroi nga selia blu se pjesëmarrja në votime ishte 15.12%. Bardhi lexoi edhe rezultatet, sipas PD-s»»»

klankosova.tv
Lajmi Fundit 30.06. 22:28

PD hedh poshtë deklaratën e KQZ: Kjo është pjesëmarrja në votime - Lajmi i Fundit - Lajme

Partia Demokratike nuk e ka pranuar shifrën e publikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për pjesëmarrjen e qytetarëve në votimet e 30 qershorit. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi tha nga selia blu se pjesëmarrja në votime ishte 15.12%. Bardhi lexoi edhe rezultatet, sipas PD-së, në»»»

lajmifundit.al
Top Channel 30.06. 22:22

PD nuk pranon deklaratën e KQZ: Kjo është shifra e pjesëmarrjes në votime

Ashtu siç pritej, Partia Demokratike nuk e ka pranuar shifrën e publikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për pjesëmarrjen e qytetarëve në votimet e 30 qershorit. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi deklaroi nga selia blu se pjesëmarrja në votime ishte 15.12%. Bardhi lexoi edhe rezu»»»

CNA 25.06. 19:10

“Shkatërroni KZAZ, prishni zgjedhjet”/ Dokumenti që zbulon gënjeshtrën e radhës nga Luli

CNA.al mbrëmjen e djeshme zbuloi planin e opozitës për pengimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit. Një dokument i dalë nga zyrat e PD-së urdhëronte kryebashkiakët e djathtë dhe përfaqësuesit e kësaj partie për të mos lejuar zhvillimin e zgjedhjeve me 30 Qershor me çdo kusht. Kryedemokrati Lulzim Basha n»»»

cna.al
Bota Sot 12.06. 20:52

Sekretari i PD Bardhi: Kryeministri i Avdyklajve t’u shpjegojë shqiptarëve pse Holanda i thotë jo negociatave

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi i ka bërë thirrje kryeministrit Rama që të dalë publikisht dhe t’u shpjegojë shqiptarëve se përse Parlamenti i Holandës këtë të mërkurë i ka thënë JO hapjes së negociatave mes Shqipërisë e BE-së, ndërsa për Maqedoninë e Veriut është shprehur pro. Përm»»»

botasot.info
Newsbomb 12.06. 20:48

Negociatat, Bardhi: Kryeministri i Avdylajve të thotë pse Holanda i tha ‘jo’ Shqipërisë

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi ka reaguar pas sinjaleve negative të Holandës ndaj për çeljen e negociatave me Bashkimin Europian. Bardhi i drejtohet Ramës, duke e quajtur si kryeministrin e Avdylajve, ku sipas tij duhet t’i shpjegojë përgjigjen ‘Jo’ që Hollanda i dha sot hapjes së »»»

newsbomb.al
Bold News 12.06. 20:28

Holanda i tha JO hapjes së negociatave me Shqipërinë/ Reagimi nga PD: Kryeministri i Avdylajve duhet…

Gazmend Bardhi, Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, ka reaguar përmes një komenti në rrjetet sociale lidhur me vendimin e Parlamentit holandez që i tha JO hapjes së negociatave me Shqipërinë. Bardhi shkruan se nëse Edi Rama nuk do të kishte bërë marrëveshje me krimin e organizuar për të ardhur dhe mb»»»

boldnews.al
Gazeta Telegraf 12.06. 10:16

Këshilli kombëtar i PD-së/ Krijohet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë, Basha: Asnjë pazar dhe negociata me Ramën kryeministër

Këshilli Kombëtar i PD merr vendimin: Krijohet Aleanca për Mbrojtjen e Demokracisë Këshilli Kombëtar i PD-së, ka vendosur krijimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë. Në vendimin e publikuar nga PD-ja, thuhet: Formimin e Aleancës Qytetare për Mbrojtjen e Demokracisë në nivel kombëtar d»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano