kosova-sot.info
BKT Kosovë dhe Priam Village me marrëveshje bashkëpunimi, ofertë me vetëm 3.77% normë të interesit vjetor
Gjykata kthen dosjen e Kastriot Ismailaj për hetime të mëtejshme, rrëzon kërkesën Prokurorisë
Gazetarët kundër paketës anti-shpifje, reagim përmes protestave dhe takime me ambasadorët
3 ditë protestë, gazetarët do të kundërshtojnë pakten “anti-shpifje” të Qeverisë
BURGOSJA E ZYRTARËVE SHQIPTARË TË KORRUPTUAR, DO T’ I KUSHTOJË AMERIKËS, 2 MILIONË DOLLARË.
shqiptarja.com
Prishen godinat e pabanueshme te Bujqësori, Rama dhe Veliaj japin lajmin e mirë për familjet dhe studentëtDËMET/ 25 pallate të paqëndrueshëm në Shijak
Në prag të derbit, Policia "blindon" "Air Albania Stadium" (VIDEO)
rtsh.al
Trump përgëzon Johnson për fitoren
syri.net
Brexit i shpejtë/ Fitorja e Konservatorëve në zgjedhje, shpejton 'divorcin' e Britanisë me BE
tvklan.al
Shqipëria pa qese plastike në 1 Qershor 2020
rtsh.al
BE gati të të rinegociojë marrëdhëniet me Londrën pas fitores së Johnson
shqiptarja.com
Në muajin e 9-të, gruaja shtatzënë në palestrën e shkollës në Lezhë: Ku ta çoj bebin? Më gjeni një shtëpi
ekonomiaonline.com
KEDS-i njofton për ndërprerje të rrymës, jep edhe arsyet
portalb.mk
Jo komentuesit, në këtë rast media mund të jetë “masakruese” dhe të dënohet për gjuhë urrejtje
portalb.mk
Bora e parë arriti, teleferiku me gjashtë ulëse në “Kodrën e Diellit” ende nuk është gati
VIDEO/ “Idiot”, “injorant”, “vulg” debati mes pedagogëve dhe deputetëve, Marku: E keni bërë Parlamentin si furgon
syri.net
Arben Ahmetaj ministër shteti për rindërtimin/ Berisha: Mëlçitë e qingjit në qafë te Ujkut Komentet
sot.com.al
24 orë pas regjistrimit të dosjes, caktohet gjyqtari që do hetojë Lulzim Bashën (EMRI+ Çështjet forta që ka pasur në dorë)
kosova.info
DSRSG i UNMIK-ut mirëpriti një delegacion nga Shkolla Fillore dhe e Mesme (SHFMU) “Ismail Qemajli” në Prishtinë
kosova-sot.info
Ish agjenti i SHIK-ut shokon me akuza: Ja kush e festoi vrasjen e Mujë Krasniqit, dhe kush e urdhëroi vrasjen e Drinit
kallxo.com
119 deputetë të ardhshëm regjistrohen në Kuvend
shqiptarja.com
Fier/ Digjet stalla e bagëtive, zonja e shtëpisë: Një person i dyshimtë ishte pranë shtëpisë
shqiptarja.com
Caktohet gjyqtari paraprak për dosjen e Lulzim Bashës
lexo.com.al
Balla: Gjykata të bëjë drejtësi, të zbardhet akuza për pastrim parash për Bashën
lajmi.net
Regjistrohen 119 deputetë të Legjislaturës VII të Kuvendit
Zyrtarët komunal nga drejtoria e Mjedisit dhe Pyjeve marrin pjesë në konferencën e nivelit ndërkombëtar “Connective Cities Dialogue Event” në Gjermani
RUSI – Kremlini jo i bindur për përmirësimin e marrëdhënieve ruso-britanike
shqiptarja.com
Korçë, banorët e Qafzezit të prekur nga tërmeti i 1 qershorit nuk pranojnë të largohen nga çadrat dhe kontenierët
rtsh.al
Kryebashkiaku i Brukselit, Philippe Close angazhohet të rindërtojë shkollën “16 Shtatori” në Pezë
Nika dhe Nimanbegu, takohen me liderin e VV-së, Albin Kurti
periskopi.com
Vuçiq: Macronin e kemi mik, ai gjithmonë do të kujdeset për interesat e Serbisë
ekonomiaonline.com
Mosdorëzimi me kohë i librave amëz nga kolegjet private ka pamundësuar nostrifikimin e diplomave
Bizneset e “lëkundur” nga tërmeti/ Sipërmarrjet, të “paralizuara”. Të harruara nga qeveria!
exit.al
Shqipëria, paga minimale më të ulët në Evropë, 31% e saj shkon për ushqimet bazë
portalb.mk
BIRN Kosovë: Lajm i rremë për të akuzuarën për vrasjen e Ivanoviç, Silvana Arsoviç është gjallë
kallxo.com
Kurti: Sa më shpejt që largohemi nga qymyri, aq më mirë
Neutraliteti Klimatik 2050/ BE bie dakord për objektivat pa Poloninë!
Sherr me grushta për ndarjen e ndihmave në Qafzezë, shkarkohet Kryeplaku
hashtag.al
Gazetarët njëzëri kundër Ramës, si do organizohen për të ndalur censurën ndaj medias
Kodi Zgjedhor “përçau” partnerët e qeverisë
shqiptarja.com
Meta dekreton Arben Ahmetajn ministër Shteti për RindërtiminTërmeti 'bashkon' Ramën dhe Metën! Presidenti dekreton Ahmetajn si ministër i Rindërtimit,
vizionplus.tv
Ja si reagon Ben Ahmetaj kur merr vesh emërimin si Ministër për Rindërtimin
FOKUS –  Entuziazmi i Trump dhe lehtësimi i të tjerëve pas zgjedhjeve britanike
cna.al
Historitë shokuese të krimeve seksuale në Shqipëri/ 61 % kanë viktimë fëmijën
tetovasot.com
Rexhepi: Gati 70 për qind të gazpërçuesit Shkup-Tetovë-Gostivar
Armët serbe u përdorën kundër protestuesve në Bagdad
evropaelire.org
Partitë, jotransparente rreth financimit të fushatës
tetovasot.com
Bekteshi në Tetovë: Gazsjellësi Shkup-Tetovë-Gostivar një nga prioritetet strategjike

Futbollisti i talentuar i habit të gjithë: Flej me 5 të dashurat e mia!

Lexo 12.11. 21:50

Futbollisti i talentuar i habit të gjithë: Flej me 5 të dashurat e mia!

Erling Braut Haaland është talenti më i ri i futbolli europian, me shtatë gola të shënuar në katër ndeshjet e para në Champions League. Sulmuesi i Red Bull Salzburgut është grumbulluar nga ekipi i parë i Norvegjisë dhe ka folur në lidhje me të ardhmen e tij, por ka bërë dhe shaka për hat-trick e sh»»»

lexo.com.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano