shqiptarja.com
Mashtrimi me 26 mijë euro, Gjykata lëshon urdhër-arrest për deputetin kosovar
koha.mk
Mësohen kundërshtarët e mundshëm të skuadrave shqiptare në LK dhe LE
abcnews.al
Petrit Vasili bëhet nostalgjik, poston foton e shkrepur 31 vite më parë në Romë
Kastrati e Abrashi inspektojnë punimet në rrugën “Nënë Tereza”
starplus-tv.com
SHKODËR, PESË RASTE TË REJA, 29 VIKTIMA NË TOTAL
exit.al
Sekuestrohet pasuria e dy shqiptarëve, pastronin paratë e bandës në Danimarkë
rtsh.al
Covid-19, Gjermania dhe Franca përgatiten për valën e dytë
indeksonline.net
Deputeti i LDK-së: Kjo ishte arsyeja pse i thash Kusarit që “Do t’i mbyllet goja”!
Rikthehet konsumi në Vuhan. Qendrat tregtare ofrojnë kupona deri në 71 mln USD tek banorët lokalë
syri.net
Dha burg përjetë për Lul Berishën, nuk kalon vetingun/ Liroi Lul Berishën, e kalon!
kosovalive360.com
BE dorëzon serinë e pestë të asistencës emergjente prej 5 mil.€
americaneye.al
Beteja e politikanëve me COVID-19: Kush ka mundur të shërohet dhe kush jo
vizionplus.tv
Konstituohet parlamenti në Shkup/ Nisin bisedimet për qeverinë e re
sot.com.al
Beteja me virusin/ Ja kush janë politikanët e infektuar me COVID-19 në Shqipëri
kohajone.com
Sulm ndaj Yllit apo për të futur televizionin nën kontroll?!
aa.com.tr
Mbahet seanca konstituive e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut
shqiptarja.com
Kodra me ullinj e vreshta përfshihet nga zjarri në Hekal të MallakastrësFlakët vijojnë të 'përpijnë' prej ditësh kurorën e gjelbër të Semanit dhe Rubi
ata.gov.al
Shkelën masat antiCOVID, 8 masa administrative për individë dhe subjekte
cna.al
Foto- Skandali/E kujt është kjo vilë Zoti Basha?!
vizionplus.tv
Hyseni: Kemi garanci nga SHBA se dialogu do mbyllet me njohje reciproke
tetovasot.com
Alternativa e Gashit jep nënshkrimet për Zaevin kryeministër!?
ekonomiaonline.com
Postimin e Haki Abazit, Facebook e cilëson si “informacion të rremë”
insajderi.com
Protestat nuk janë burim infeksioni, por mosbesimi në këtë Qeveri, thotë Haki Abazi
tvklan.al
Zjarret vazhdojnë shkatërrimin
shqiptarja.com
Zv. kryeministri i Kosovës rezulton me Covid19, vetëizolohet në shtëpi
lapsi.al
Analiza/ Ballkani, shtete mafioze post komuniste
indeksonline.net
​Hajdari: Qeveria Hoti po punon për shtetin e kapur dhe kundër ligjit e Kushtetutës
boldnews.al
Përballet me Vetting, si ka ndryshuar pasuria e gjyqtarit Petrit Çomo
Studimi / Në Itali 2.5% e popullsisë ka antitrupa, 6 herë më shumë se numri zyrtar i të infektuarve
Brexit shkakton një valë emigracioni në Britani – Shqetësime për “ikje të trurit”, 30% janë larguar nga MB
lapsi.al
HISTORIA/ Si e izoluan socialistët Shullazin në qelinë e “Bis41”
aa.com.tr
"Stërvitja Turqi-Azerbajxhan i tregoi të gjithë botës unitetin mes dy vendeve"
aa.com.tr
Turqia kritika Bahreinit për vërejtjet ndaj ministrit të Mbrojtjes
gazetaexpress.com
Interpol: Krimet kibernetike kanë arritur nivel alarmant gjatë pandemisë
kohajone.com
Zjarri në kodrat e Molungut, pylli po digjet prej 3 javësh
epokaere.com
Shkarkimi i bordeve të Kurtit erdhi si pasojë e mos respektimit të rekomandimit dhe kërkesës nga Qeveria e Kosovës
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 16/02/2020
abcnews.al
Voltana Ademi zbulon për ABC News projektin që do transformojë Shkodrën: 23 mln euro për turizmin
gazetainfokus.com
Babai i Kryeshefit të IPK-së që e emëroi Agim Veliu ofendon rëndë Mimoza Kusarin
ekonomiaonline.com
Dumoshi me komision synon t’i mbikëqyrë përfituesit e subvencioneve nga MKRS-ja
shqiptarja.com
Trafikonte kokainë në Danimarkë, dërgohet për gjykim Astrit Beqiri! GJKKO sekuestro pasurisë, mes tyre dhe pularia
kohajone.com
Qindra hektarë tokë në flakë, vetëm në korrik janë regjistruar 168 vatra zjarri

“Parashikimi” i Bislimit: Me idenë për Trustin, problemi bartet në të ardhmen

Gazeta Blic 08.07. 21:11

“Parashikimi” i Bislimit: Me idenë për Trustin, problemi bartet në të ardhmen

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe ish-ministri i Financave, Besnik Bislimi, e ka cilësuar si të palogjikshëm propozimin e Qeverisë Hoti që qytetarëve t’u mundësohet tërheqja deri në 10 për qind të kursimeve nga Fondi Pensional për shkak të gjendjes së rënduar nga pandemia. Sipas tij, me këtë »»»

gazetablic.com
INA 08.07. 00:52

VV publikon sondazh të ri: Jemi të parët me 52%, ja cila është partia e dytë

07/07/2020 0 Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar sot një sondazh të ri i cili është i pari pas rrëzimit të qeverisë Kurti. Partia e Albin Kurtit vlerëson se nëse zgjedhjet do të mbaheshin në muajin qershor, partia e tyre do të fitonte 52.7 përqind, apo 56 deputetë në Kuvendin e Kosovës. Gjtihnjë sipa»»»

ina-online.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.