AKB dhe Kryeministri Hoti përcjell eksportin vendor në katër shtete
ina-online.net
BE-ja, ajvari maqedonas dhe çamçakëzat e bullgarëve
ina-online.net
13 të vdekur dhe 609 raste të reja me Kovid-19 gjatë 24 orëve në Kosovë
ina-online.net
Hoti i vendosur për zbatimin e marrëveshjes së Washingtonit
monitor.al
Tregu 21 mln euro; Renditja e 30 shoqërive më të mëdha të auditimit dhe konsulencës në Shqipëri
ina-online.net
Qeveria emëron drejtorët e rinj, ja emrat
tesheshi.com
Bisedë Erdogan – Putin: si Karabaku, edhe Siria me Libinë
botasot.info
Këto janë ngjarjet më të rëndësishme që pritet të ndodhin nesër në Kosovë
Kadrijaj “s’e bën hesap” Hoxhajn, thotë se votat për Haradinajn po i kërkojnë nga themeluesit e PDK-së
klankosova.tv
Emërimi i djalit të Haxhi Shalës konsull në Pragë ngjall reagime
abcnews.al
Këngë e valle dhe gjobë për ditëlindjen, Kryemadhi: Bes Kallaku na mati temperaturën
telegraf.al
Kur ”VIÇAT” shkëmbejnë mesazhe….
kallxo.com
Komuna Podujevës i bleu 11 euro më shtrenjtë uniformat se Komuna e Deçanit, arsyetohet Rudari
shqiptarja.com
Kryemadhi e paqartë për akuzat e Bashës për viktimat me COVID ! Kundër publikimit të fotove të morgut: S'kanë rrjedhur nga ne
koha.mk
Afrikë e Jugut, gratë vazhdojnë të jetojnë me frikën e abuzimit
ata.gov.al
Kuçovë/ Investimi prej 431 milionë lekësh për ujësjellësin e Lumasit, përmirësohet furnizimi me ujë për banorët
Mustafa ''këshillon'' Ramën për qëndrimin që duhet të mbajë përballë Vuçiqit
ata.gov.al
Kthimi i ligjit “Për Policinë” nga Meta/ Lleshaj: Lëvizje politike, ligji është konsultuar me partnerët ndërkombëtarë
shqiptarja.com
Ndërron jetë nga COVID, mjeku i Spitalit të DibrësKoronavirusi në Shqipëri/ Rekord shifrash, 744 raste të reja dhe 19 viktima në 24 orë! Ndërron jetë
ata.gov.al
Gati infrastruktura nëntokësore për lagjen e re në Bubq/ Javën tjetër nis puna për shtëpitë e më pas pallatet, strehohen 150 familje
lajmifundit.al
“Familjet e varfra rritën shpenzimet e luksit”, Beqaj sqaron deklaratën e bujshme
oranews.tv
Lufta e Kosovës dhe BDI, Ahmeti: Grubi ishte përkthyes dhe jo hetues për “Shtëpinë e Verdhë”
newsbomb.al
Gazetarja i nxjerr fotot në ditëlindjen e Kallakut, habit Kryemadhi: Besi ia mati temperaturën të gjithëve, po kërcenim 1,2,3,...9 veta, jo 10
koha.net
Bideni zotohet ta rikthejë SHBA-në në rolin e “udhëheqësit global”
lajmi.net
Sherifi e quan naiv Bislimin e VV-së: Po e ngatërron legjitimitetin e Qeverisë me atë të deputetëve
abcnews.al
Ekipi i tranzicionit të Biden, tashmë në kontakt me të gjitha agjencitë federale në SHBA
kallxo.com
Xhelal Sveçla i reagon Agim Veliut: Llapjanët kanë vendosur të ju dëbojnë nga pushteti i pamerituar
lajme.rtsh.al
Negociatat, Santos në "Përballë": "Shumë shpresa, që të kemi lajm të mirë në fund të vitit"
gazetablic.com
“LDK-ja ka dy kandidatë në Podujevë, Nexhmi Rudarin dhe Shpejtim Bulliqin”
ekonomiaonline.com
Latifi ironizon me politikanët: Fjalori i Oxfordit përzgjedh “bishti i sakicës” si termin e vitit
newsbomb.al
‘Zgjedhje farsë me një kandidat’, Kryemadhi i kthehet analistit: Po gruaja juaj ka pasur tre kandidatë kur...? (DEBATI I PLOTË)
aktuale.mk
Biden shpall zyrtarisht emërimet për kabinetin e tij
telegrafi.com
Muhaxheri: Nga 1,600 të zhdukururit nga lufta e fundit – 1,000 janë shqiptarë dhe 600 të tjerë
monitor.al
MSH: 565 raste të reja, 373 të shëruar dhe 14 viktima
oranews.tv
Prag festash apo të kuptojmë përse festojmë
koha.net
“Nga nëntorët vijmë në nëntorë shkojmë” nëpër epokat e shqiptarëve
infoglobi.com
Hoxhaj ka një porosi për Haradinajn
abcnews.al
Franca regjistron mbi 50,000 viktima, lehtëson disa masa të izolimit
periskopi.com
Haradinaj i përgjigjet Konjufcës: S'keni të ardhme duke mohuar e hedhur baltë tek të gjithë - Periskopi
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Edhe mjekët na kishin mbetur pa i ndarë në të majtë e të djathtë!
kohajone.com
Paskal Milo: Shqipëria në arkivat e Shteteve të Bashkuara të Amerikës

RIKTHIMI I 4 FËMIJËVE NGA "KAMPI I FERRIT"/ Rrjeti përshëndet operacionin. Asnjë fjalë nga OPOZITA

Alpe News 27.10. 17:31

RIKTHIMI I 4 FËMIJËVE NGA "KAMPI I FERRIT"/ Rrjeti përshëndet operacionin. Asnjë fjalë nga OPOZITA

Pritjes disa vjeçare i erdhi fundi dhe sot Endri Dumani, Floresha Rasha së bashku me tre fëmijët e saj Amar, Emel e Hatixhe u rikthyen në atdhe, krah familjarëve të tyre. Pamjet prekën rrjetin kur pas 7 vitesh e ëma përqafonte të birin me shpresën të mos ndaheshin më kurrë. Gjithçka u bë e ditur di»»»

alpenews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.