botasot.info
Shërohen 3 persona nga koronavirusi në Deçan, shkon në 38 numri i rasteve aktive
boldnews.al
Shorti i Ligës së Kampioneve, ja katër rivalët e mundshëm të Tiranës
kallxo.com
Qytetari rrëfen për dhunën e zyrtarëve policor gjatë arrestimit të tij - VIDEO
lapsi.al
I tradhtuar për një dasëm/ Pse e lëshoi qeveria Artur Meçollarin, ushtarakun e sulmuar nga opozita
abcnews.al
E FUNDIT/ Ndahet nga jeta gjuhëtari i njohur
abcnews.al
Trondit shefi i MOSSAD-it: Dimë gjithçka ndodh në Iran dhe Lindjen e Mesme
newsbomb.al
Reagoi ashpër ndaj kreut demokrat, Paloka pyet Taulant Ballën: Pse të dogji për Dritan Dajtin? Çfarë lidhje ke ti me...?
abcnews.al
Paloka-Ballës: Çfarë di për komunikimet e shefit me Dritan Dajtin në burg?
gazetamapo.al
Paloka-Ballës: Çfarë di për komunikimet e shefit tënd me Dritan Dajtin në burg
lajmpress.org
BDI shpalos dëshirat: Naser Zyberi kryeministër, Zaev ministër i financave!
syri.net
‘Borxhi real i shqiptarëve është 97% e PBB’/ Teliti: Do vuajmë recesionin më të madh në 30 vite
kallxo.com
Xhandarmëria serbe ka hyrë dy herë brenda këtij viti në fshatin Karaçevë
koha.net
Gratë viktima të dhunës në familje në Pejë qepën 13 mijë maska mbrojtëse
shqiptarja.com
REPORTAZH/ Thethi, vendi me të cilin u dashuruan të huajt (VIDEO)
lapsi.al
Krimi mbjell terror/ Sandër Lleshaj mburret me grafikët e shifrave
“Për juve shteti është arka, për neve është një shpirt, një ideal…” Historia e publicistit që u bë ministër dhe pastaj ngriti armët kundër qeverisë
boldnews.al
Pse nuk ishim gati për koronavirusin?
gazetaexpress.com
Ndërhyn Policia, anulohet tubimi i Mozzikut në Prizren
shqiptarja.com
30 ditë protesta anti-qeveritare në Bullgari, kërkojnë dorëheqjen e Borissov: E korruptuar!
abcnews.al
LIVE/ Pas Beirutit “plas” edhe në Tel Aviv: Mijëra izraelitë kërkojnë largimin e Netanyahut
abcnews.al
LIVE/ 158 të vdekur nga shpërthimi, protestuesit djegin Ministrinë e Jashtme në Beirut
telegrafi.com
Bajqinovci thotë se banorët e Karaçevës kërkojnë vendosjen e Policisë së Kosovës në këtë zonë
boldnews.al
‘E drejta jonë të eleminojmë grekët’/ Prag lufte mes Turqisë dhe Greqisë, tensionohet situata
abcnews.al
Punonte në ndërtimin e rrugës Gusmar-Kuç, plagoset 32-vjeçari, niset drejt Traumës
“Ja skic-programi socialdemokrat me platformën që armiku Mehmet Shehu do të dobësonte pushtetin popullor” / Zbulohet akt-akuza e Prokurorit Rrapi Mino
shqiptarja.com
Moderatori shqiptar me COVID-19: E fitova betejën, nuk ishte aspak e lehtë
abcnews.al
A ishte raketë ajo që shpërtheu në Beirut? Videot zbulojnë gjithçka
cna.al
Covid-19 shpërthen në Elbasan, Mirditë e Fier
aktuale.mk
Qeveria e re/ Vazhdon gara e partive në sigurimin e 61 deputetëve
abcnews.al
Shkuan në një varrim, si u infektuan me koronavirus 7 rastet e sotme në Fier
monitor.al
Hendeku në klasat e shkollës
kallxo.com
Hoti me selame për Hazirin e Haradinaj: Nuk ka vend për deklarata pompoze e defilime në vendgjarje pa e njohur ngjarjen

Emërimet në Kushtetuese, delegacioni i Venecias takohet me opozitën -

Java News 14.02. 09:53

Emërimet në Kushtetuese, delegacioni i Venecias takohet me opozitën -

Delegacioni i Venecias që ndodhet në vendin tonë për çështjen e emërimeve në Gjykatën Kushtetuese do të ketë një takim dhe me përfaqësues të opozitës politike. Basha i shoqëruar edhe nga Petrit Vasili i LSI, Gazment Bardhi dhe Oerd Bylykbashi po zhvillojnë një mëngjes pune me delegacionin e Venecia»»»

javanews.al
Periskopi 14.02. 09:46

Delegacioni i Venecias takon opozitën për emërimet në Kushtetuese

Delegacioni i Venecias që ndodhet në Shqipëri për çështjen e emërimeve në Gjykatën Kushtetuese do të ketë një takim dhe me përfaqësues të opozitës politike. Basha i shoqëruar edhe nga Petrit Vasili i LSI, Gazment Bardhi dhe Oerd Bylykbashi po zhvillojnë një mëngjes pune me delegacionin e Venecias. »»»

periskopi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.