Санкції на паузі: США дозволили Угорщині завершити багатомільярдний проєкт з Росією
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Санкції на паузі: США дозволили Угорщині завершити багатомільярдний проєкт з Росією
Мова йде про будівництво атомної електростанції "Пакш ІІ" в Угорщині, передає 24 Канал з посиланням на Reuters. Дивіться також "Вигадка, яку сприймають як правду": у Хорватії розвінчали міф Орбана про імпорт нафти Міністерство фінансів США видало загальну ліцензію, яка дозволяє Будапешту здійснюват»»»
Гра Путіна щодо 30-денного перемирʼя, – Вадим Денисенко
"Дуже схоже, що Путін досі не прийняв остаточного рішення. Він, з однієї сторони боїться Трампа, а з іншої - він дуже хоче продовження війни", - про це у Фейсбуці пише політолог Вадим Денисенко, інформує UAINFO.org. "1. Після Джидди у Путіна вибито його головний переговорний козир: він вважав, що з»»»
В США арестовали жителя Массачусетса по обвинению в сговоре с "Росатомом"
ВАШИНГТОН, 9 сен - РИА Новости. Власти США в понедельник арестовали жителя штата Массачусетс Сэма Бхамбхани по обвинению в сговоре с целью обхода антироссийских санкций из-за продажи лазерного оборудования якобы в интересах российской госкорпорации "Росатом", следует из уведомления на американском »»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment