Mane: Kauzën e keni personale; Liçaj: Po e kam, askush nuk mund të luaj me ekzistencën time
balkanweb.com
“Ka shpërndarë para në Dibër”, Xhaçka–Bashës: Gati padinë
kallxo.com
Komisioni për mbikëqyrjen e AKI-së ia përmend Thaçit hulumtimin e Gazetës Jeta në Kosovë
indeksonline.net
Ministri britanik kujton luftën dhe ndërhyjen e NATO-s në Kosovë: Duhet të ketë drejtësi për viktimat dhe të mbijetuarit!
Balla: Ndaj shpifjeve të PD do të fitojmë edhe me vendim gjykate në gjermanisht
lajmi.net
Rusia për dorëzimin e S-400: 99% është gati
klankosova.tv
NISMA-s i bashkohen edhe rreth 200 studentë
kallxo.com
ORCA: Studentët e Universitetit të Prishtinës përballen me shpenzime të mëdha
Burri iu kap në përgjime, Olta kapet duke ndarë para për vota
sot.com.al
Akuza 'bombë' e Lulzim Bashës për Olta Xhaçkën, zbulon skenarin 'tronditës', nxjerr në 'skenë' Edi Ramën
periskopi.com
Vjosa Osmani për takimin sekret në Berlin: Kush po i diskuton këto tema
shqiptarja.com
U fshi nga faqja, Basha 'krenohet' me vendimin e Këshillit të Europës që u zhduk: Pa larguar Ramën nuk do të ketë zgjedhje
balkanweb.com
Basha denoncon: Ministrja Xhaçka ka shpërndarë para në Peshkopi
syri.net
VIDEO/ Salvini: Në Shqipëri, kryeministri po bën zgjedhje vetëm me partinë e tijBasha: Skenari i Ramës nuk janë zgjedhjet, por përplasja civile. Do të
syri.net
VIDEO/ Salvini: Në Shqipëri, kryeministri po bën zgjedhje vetëm me partinë e tijBasha: Çdo gjë që aventura e Ramës më 30 Qershor të ndalet, që farsa t
indeksonline.net
Faqja që promovon turizmin në Evropë: Kosova vendi që bjen në dashuri, njerëzit më mikpritës!
lapsi.al
Denoncimi/ Në Dibër të përfshirë në fushatë policia, ushtria dhe ata që dolën në përgjime
Kushi: Më 30 qershor do të triumfojë demokracia, kushtetutshmëria
sot.com.al
Harrojeni “Dosjen 184”, PD-ja jep paralajmërimin e fortë 4 ditë para zgjedhjeve: Po bëhen gati...
rtsh.al
Zgjedhjet e 30 qershorit, Rama nga Elbasani: PD- LSI po heqin nga puna edhe Presidentin!
vizionplus.tv
Rama: PD e LSI po heqin nga puna presidentin Meta
shqiptarja.com
30 Qershori/ Vijon shpërndarja e materialeve zgjedhore në Berat, Devoll e Fier, s'ka incidente
kohajone.com
Netanyahu: Izraeli ka shpëtuar 85 vende nga atentatet terroriste
kohajone.com
Veliaj: Vëzhguesit e Këshillit të Europës do te jenë të dielën në Tiranë
Më 30 qershor, Këshilli i Europës do jetë në Shqipëri
kallxo.com
Nisin punimet për ndërtimin e një çerdheje dhe një shkolle në Istog
gazetamapo.al
Gjunkshi sfidon Lleshajn: Robert Aga nuk është larguar nga policia
portalb.mk
Intervistë me Petar Atanasovin: Desha të bëhem ministër sepse në arsim po bëhet pak
newsbomb.al
'PD drejt asgjësimit', Balla flet nga Elbasani: Basha e di shumë mirë, i thamë mos e hap atë derë o trim
boldnews.al
Trump dhe Putin takohen të premte në Osaka, ja tema mbi të cilën do diskutojnë
cna.al
“Nuk duhet të dilte në bregun e Lanës”/ Deputeti “kryqëzon” Bashën
lapsi.al
Denoncimi nga ish deputeti i PD: Policia ka shpërndarë armatime për 30 qershorin
Llesh kimiku vjedh aksionet e Europolit
RUSI – Takim Putin-May në kuadër të G20 në Japoni
RUSI – Kremlini: Takim Putin-Trump në Osaka
Leli: Vlora e turizmit me disa pole

‘Në polici për një postim’/ Kreu i PD-së: ‘Do ti tregojmë Ramës se vendi ka nevojë për zgjidhje’ Komentet

Syri 25.06. 17:30

‘Në polici për një postim’/ Kreu i PD-së: ‘Do ti tregojmë Ramës se vendi ka nevojë për zgjidhje’ Komentet

Kreu i PD-së Elbasan, Aurel Bylykbashi, u thirr në polici sot për herë të dytë brenda pak ditësh, pas një postimi të bërë publik në profilin e tij në facebook. Në një deklaratë për media, Bylykbashi tha se i qëndron pikë për pikë deklaratës së tij bërë gjatë një takimi të Aleancës për Mbrojtjen e L»»»

syri.net
Hashtag 11.01. 13:52

I kërkoi policisë të futej në universitete, administratori i Universitetit të Tiranës lidhje me Partinë Socialiste

Kryedemokrati Basha ka denoncuar futjen e policisë në faklutetet e universitetit të Tiranës. Gjatë fjalës së tij në tryezën për mediat, kreu i PD-së, tha se letra ishte dërguar nga administratori i UT-së, Skerdi Dafa, për të cilin tha se është eksponent i Partisë Socialiste dhe në pozita të tilla n»»»

Newsbomb 13.03. 18:49

Rama me qeverinë në Elbasan, kryetari i PD-së bën deklaratën e papritur

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë ministrat, Kryesinë e PS-së dhe deputetët në Elbasan. Mësohet se gjatë takimit do të diskutohet për situatën politike në vend dhe për zgjedhjet vendore të 30 qershorit. Ndërkohë ka reaguar kryetari i PD-së në Elbasan, Eugen Isaj, i cili ka thënë se nesër në qytet»»»

newsbomb.al
You can read more about this at Osservatorio Italiano