Tragjedia në minerën e Artanës
balkanweb.com
Alibeaj: Ardi Veliu dhe Edi Rama janë një. Ja çfarë thoshte shërbimi sekret për implikimin e kryepolicit në veprimtari të paligjshme
Perse nuk duhet pritur, që Basha të miratoj rekomandimet e ODIHR për zgjedhje?
ata.gov.al
Bardhi: Kraja i mohoi SPAK-ut mundësinë e hetimit për vjedhjen e zgjedhjeve në Dibër
cna.al
Liria që po humbasim
shqiptarja.com
Mashtroi me 3.5 milionë dollarë, prokuroria turke kërkon deri në 10 vjet burg për aksionerin e 'Air Albania', Sinan Idrizi
shqiptarja.com
Aleanca zhvendoset në Berat, Budina: Jemi në kontakt me PE-në, po organizojmë një protestë të madhe në Tiranë
abcnews.al
Humbën jetën në minierë, qeveria e Kosovës jep 30 mijë euro për familjet e dy minatorëve
zeriamerikes.com
Reforma në drejtësi, ekspertët: ka ecur ngadalë, po zhgënjen pritshmëritë e qytetarëve
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 25/01/2020
koha.mk
Rinisja e fluturimeve, ja kur pritet të hapen aeroportet në të gjithë botën (Datat)
Lamtumirë miku im i dashur, studijuesi, profesori, shkrimtari, etnologu e atdhetari Prof. Dr. Agron Fico
shqiptarja.com
Qeveria tranzitore “përçan” opozitën, PD: Kusht për zgjedhje të lira! LSI: Jo e panegociueshme
Samiti i G7-ës: Trump kërkon ta zgjerojë me Rusinë, Borrell kundër
gazetaexpress.com
Andi Bushati: Po përgatiten zgjedhje të reja, me oferta të vjetra
ata.gov.al
Zhvillimi infrastrukturës rrugore rurale diversifikon bujqësinë, agrobiznesin e turizmin
tvklan.al
Veliaj: Do hapet Akademia e Biçikletave
kryeministria.al
Konferencë për shtyp e Kryeministrit Edi Rama dhe Ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu
lajmi.net
Biografia e Avdullah Hotit: Nga shkollimi tek gjuajtja me vezë nga kundërshtarët politik
gazeta-shqip.com
Gjyqtari që këshillonte Klement Balilin me 4 thirrje për vetting, në vend të tij zarfi me “raport mjekësor” (EMRI)
boldnews.al
Bosnje Hercegovina i jep fund sezonit futbollistik, Sarajevo shpallet kampion
top-channel.tv
Trump kërcënon protestuesit: Jam presidenti i ligjit dhe i rendit, po vazhduat, do t’ju lëshoj ushtrinë!
lajmifundit.al
Ministri i Turizmit: Hotelet dhe restorantet të aplikojnë për plazhet private
rtsh.al
Ministri i Turizmit, Blendi Klosi: Skema e aplikimit për stacionet e plazhit
evropaelire.org
Suksesi i SpaceX pritet me doza përçmimi në Rusi
ata.gov.al
GJERMANI – Maas: Haftar premtoi se do të respektojë armëpushimin aktual
kallxo.com
PDK e quan ‘të parëndësishëm’ propozimin e Vjosa Osmanit për qeveri transitore
koha.mk
Tramp: Kuomo fajtor për plaçkitjet në Nju-Jork
exit.al
Qindra familje të pastrehë nga tërmeti, qeveria shpenzon miliona në prishjen e ndërtimin e qendrës kulturore në Rrogozhinë
ata.gov.al
Studimi i prestigjiozes “The Economist”: Shqipëria renditet e 39-a ndër 195 vende të botës për sigurinë shëndetësore
Islam Pacolli shpreh ngushëllime për vdekjen e dy personave në Minierën e ArtanësTë ngjashme
syri.net
SHBA akuzon Kinën për 'agresion' në kufirin me Indinë
ata.gov.al
COVID-19 – BM planifikon ura ajrore për anashkalimin e karantinës
shqiptarja.com
Shpëtoi Dritan Dajtin, u pagua nga Balili dhe u kallëzua për pasurinë, Perit Aliaj thirret për herë të katërt për t’u paraqitur në Veting
boldnews.al
Nikoll Lesi: Rama nuk do reformë, por pazar me Bashën
kallxo.com
Vjosa Osmani as sot nuk po merr pjesë në mbledhjen e Kryesisë së LDK-së
balkanweb.com
Covid-19/ Edhe Bosnje-Hercegovina i vë drynin futbollit, Sarejava shpallet kampion
bislame.net
Myftiu Tërnava vizitoi Këshillin e BI të Prishtinës dhe atë të Podujevës

‘Dështim personal i Ramës’, Jorida Tabaku: Rruga për BE kalon nga dorëheqja e Ramës.Analiza epika e gazetarit të tch/ Ramushi, Zaevi dhe Rama... Komentet

Syri 18.10.2019. 15:40

‘Dështim personal i Ramës’, Jorida Tabaku: Rruga për BE kalon nga dorëheqja e Ramës.Analiza epika e gazetarit të tch/ Ramushi, Zaevi dhe Rama... Komentet

Ballkanas, por jo njësoj Nga Klodian Tomorri Ramush Haradinaj ishte Kryeministër kur Kosovës ju rrezikua integriteti territorial. Jo për fajin e tij, por për shkak të prapësive të Thaçit, Vuçiçit dhe Ramës. Megjithatë, edhe pse nuk pati asnjë faj, ja ktheu mandatin popullit. La sovranin të vendosë »»»

syri.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.