Pse Rusia e emërtoi vaksinën anti-COVID “Sputnik V”?
gazetaexpress.com
Bieber: Lukashenko s’është diktatori i fundit në Evropë, shikoni autokratët si Vuçiq e Orban
ekonomiaonline.com
Rasti i Karaçevës: Berisha kërkon dorëheqjen e Qalaj, Musliu thirrje në interpelancë Veliun
koha.net
Shteti brazilian në bisedime me Rusinë për të prodhuar vaksinën ruse kundër COVID-19
abcnews.al
“Një ditë e mirë”, demokratët mirëpresin zgjedhjen Kamala Harris si kandidate për postin e nën presidentes
gazetainfokus.com
Elmi Reqica: Nuk duhet në asnjë formë të lejojnë konfrontim mes qytetarëve dhe ushtrisë serbe
Ramush Haradinaj sot merr “aminin” për koalicionin me PDK-nëTë ngjashme
Sveçla: Qytetarët po paralajmërojnë vetëmbrojtje në KaraçevëTë ngjashme
evropaelire.org
Kampionati i ri në futboll, me apo pa tifozë?
epokaere.com
Qeveria duhet t’i ketë 61 vota të partive shqiptare
indeksonline.net
Deputeti i AAK-së, Agim Veliut: Eja raporto për Karaçevën, përballu dhe mos qit rregulla!
abcnews.al
Panariti zbulon skenarin e frikshëm të Covid që na pret në dimër
abcnews.al
Vaksina anti-COVID e Putinit nuk bind OBSH-në
hashtag.al
Bardh Spahia: Punonjësi i policisë vdiq nga Covidi, kolegëve s'u bëhet testi
gazetainfokus.com
Bajqinovci ngre alarmin| Ka ish-ushtarë të UÇK-së në Karaqevë që kanë thënë se do t’i dalin para ushtrisë serbe
abcnews.al
Efektivi humbi jetën, Spahia nxjerr mesazhin: Jemi mbi 20 policë të sëmurë, s’na është bërë testi
lapsi.al
Pas shpërthimit/Pse Libani nuk gjen kurrë paqe
Randësia për shqiptarët e zgjedhjeve të ardhme në Shtetet e Bashkueme
ata.gov.al
Rruga e Lumit të Vlorës një tjetër vepër që po bëhet realitet/ Asfaltohet segmenti Gjorm – Ura e Laskos
cna.al
Ylli Ndroqi dhe lidhjet me elementët terroristë ndërkombëtarë
indeksonline.net
MSh licencon edhe 10 laboratorë për kryerjen e testimeve serologjike për SARS Cov-2
telegraf.al
Covid-19/ Bizneset ulin qepenat, dyqanet dalin në shitje
balkanweb.com
“A të vjen ndopak zor Ogerta që gënjen”, denoncimi i PD: Më shumë të shtruar në spitale me COVID-19, qeveria i ka lënë pa ilaçe
telegraf.al
Atdheu në ankand dhe i plaçkitur, na ka mbetur vetëm Flamuri Kombëtar
Vjedhin 22 kompjuter në një lokal në KlinëTë ngjashme
ina-online.net
Porosia e Grubit: Bëhu lider e jo politikan! (Foto)
shqiptarja.com
Panariti: Në tetor do të ketë mbi 500 pacientë, dimri të na gjejë me 2 mijë shtretër spitalorë
Regjenca e … At’ Anton Harapit dhe “regjenca” e PD-së
abcnews.al
Abuzoi seksualisht me dy të mitura, arrestohet një person
ina-online.net
Ministrja e drejtësisë: Serbia nuk do të heq dorë nga ndjekja e ish-ushtarëve të UÇK-së
ina-online.net
Kurti u kërkon ambasadorëve të huaj t’i ndihmojnë Kosovës në luftën kundër COVID-19
cna.al
Vaksina ruse anti Covid gati/ Ish deputetja e PD: Duhet të jemi shume të interesuar ta blejmë
ata.gov.al
12 mijë vende të reja pune/ Aeroporti i Kukësit bum të madh zhvillimi gjithë zonës, potencial për turizmin malor
telegrafi.com
LSDM thotë se Zaevi do ta marrë mandatin, Mickoski “pro” zgjedhjeve të reja nëse shteren mundësitë për formimin e qeverisë
cna.al
Ben Blushi i vetmuari i madh i politikës/ Mjerani që kërkon shpëtim
koha.net
Kraja: Akademia nuk ka mandat për të ndryshuar realitetin politik, është zë moral
shqiptarja.com
Përkthyesi i Dom Nikoll Mazrrekut që gozhdoi priftin italian, Cordinjano, i cili sulmoi bërthamën e ekzistencës shqiptare në ‘Rivista d’ Albania’ në 4
gazetamapo.al
Shpresë për një moment të ri për Kombet e Bashkuara
gazetamapo.al
Vjeshta e rëndë e bisedimeve
sot.com.al
Akuzat ndaj Xhafajt dhe Ardi Veliut, Apeli i Posaçëm urdhër SPAK të regjistrojë padinë e Alaudin Malajt
sot.com.al
Kapërcimi i pasojave nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, Italia i jep Shqipërisë 95 milionë euro grante e kredi për rindërtimin
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 12/8/2020
syri.net
Shqiptarët çajnë shtetrrethimin: ikin për pushime në Turqi e Egjipt
shqiptarja.com
Një tallje e paparashikuar me Berishën në PD
gazetamapo.al
HISTORI/ Ja pse Zogu zgjodhi Italinë në vend të Jugosllavisë
sot.com.al
PD: Qeveria dështoi me menaxhimin e pandemisë, nuk ka asnjë laborator të posaçëm, të pasurit po kurohen në Turqi
Avdullah Hoti nuk e do PDK-në në Qeveri, të tjerët në LDK kanë kushteTë ngjashme
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
sot.com.al
Operacioni Forca e Ligjit zbret në qytetin e Fierit, 4 persona të dënuar për trafik droge në skaner për pasurinë, policia zbardh të dhënat

DISKUTOHET EDHE SISTEMI/ Gjiknuri: Tryeza me të gjitha palët për zgjedhoren, pa ndërmjetësimin e ndërkombëtarëve!

Alpe News 14.01. 14:36

DISKUTOHET EDHE SISTEMI/ Gjiknuri: Tryeza me të gjitha palët për zgjedhoren, pa ndërmjetësimin e ndërkombëtarëve!

Bashkëkryetari i komisionit të posaçëm për reformën zgjedhore, Damian Gjiknuri tha se ulja në tryezë e PD-së dhe LSI-së erdhi si shkak i një marrëveshjeje që edhe opozita jashtëparlamentare të bëhet pjesë e procesit të reformës për të arritur një draft të dakordësuar nga palët për miratim në Kuvend»»»

alpenews.al
Shqiptarja 14.01. 14:31

Gjiknuri: Tryeza me të gjitha palët për zgjedhoren, pa ndërmjetësimin e ndërkombëtarëve! Diskutohet edhe sistemiKA MARRËVESHJE! PD, LSI, Gjiknuri e Hajdari në një tryezë: Zgjedhorja miratohet deri më 15 mars! Aty ku s'ka konsensus, ndërhyn OSBE

Bashkëkryetari i komisionit të posaçëm për reformën zgjedhore, Damian Gjiknuri tha se ulja në tryezë e PD-së dhe LSI-së erdhi si shkak i një marrëveshjeje që edhe opozita jashtëparlamentare të bëhet pjesë e procesit të reformës për të arritur një draft të dakordësuar nga palët për miratim në Kuvend»»»

shqiptarja.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.