Felmondta a Népszava szerződéseit a fideszes médiaholding, már a pénteki lapszám sem jelenik meg
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Felmondta a Népszava szerződéseit a fideszes médiaholding, már a pénteki lapszám sem jelenik meg
A létéért küzd a Népszava, miután a Mediaworks felmondta a nyomtatott lap nyomdai és terjesztési szerződését – olvasható a Népszava honlapján csütörtök délután megjelent közleményben. Azt írták: az újság jelentős tartozásokat halmozott fel a nyomda és a terjesztő cég felé. „Mindkettő a Fidesz fennh»»»
Orbán Balázs európai parlamenti képviselő lesz
Mint ahogy arról az Infostart is beszámolt, Gulyás Gergely, a Fidesz újonnan megválasztott országgyűlési frakcióvezetője ismertette a párt parlamenti képviseletének tagjait. A politikus jelentős változásokról is beszámolt, ugyanis a már ismert, tapasztalt képviselők mellett több új szereplő is hely»»»
A béke és a szeretet erejére hívták fel a figyelmet a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésének felszólalói Szegeden
A karácsony közeledtével a béke és a szeretet erejére hívták fel a figyelmet a Digitális Polgári Körök (DPK) Szegeden rendezett háborúellenes gyűlésének felszólalói szombaton. Rákay Philip producer, DPK-nagykövet az év utolsó háborúellenes gyűlésén elmondta: karácsony előtt semmi sem lehet erősebb »»»
Takács Péter készen áll, hogy Kulja András után újabb tiszást döngöljön a földbe - már ha mernek vitázni + videóLegolvasottabb
Takács Péter élő vitára hívta Hegedűs Zsoltot, akit Magyar Péter egy podcastban úgy mutatott be, mint az esetleges Tisza-kormány egészségügyi tárcájának várományosát. Az egészségügyi államtitkár közösségi oldalán megosztott videójában hangsúlyozta, mindig nyitott egy őszinte és nyílt szakpolitikai »»»
Elkezdődött Orbán Viktor győzelmi tervének végrehajtása, itt tart most
Orbán Viktor szeptember 7-én Kötcsén ismertette választási felkészülési tervét A digitális honfoglalás és számos jóléti intézkedés, például adókedvezmények és célzott támogatások, már folyamatban vannak A közelgő Békemenetek is szerepelnek a kampánytervek között Lassan, de halad a digitális honfogl»»»
Kocsis Máté elárulta: Orbán Viktor vett jegyet a magánrepülőre
Orbán Viktor és útitársai is fizettek az őket Horvátországba szállító magánrepülőgép használatért – legalábbis ezt állítja Kocsis Mátét, a Fidesz frakcióvezetője. Az Adriai-tengeren tölti szabadságát Orbán Viktor, erről tanúskodtak azok a fotók is, melyeket Kapcsolódó cikk Magyar Péter horvát szige»»»
„Drága Kicsi!” – Menczer bevédte Orbán jachtozását
„Drága Kicsi! Mindenki tudja. Mindenki tudja, hogy te meló helyett ezen a nyáron leforgatod a Cool túra 2-t, vagyis egész nyáron szórakozol” – üzent Menczer Tamás, a Fidesz kommunikációs igazgatója Magyar Péternek. A kormánypárt kommunikációs vezetője ezzel reagált a Tisza Párt elnökének arra a mai»»»
Menczer Tamás Magyar Péternek: Drága Kicsi, mindenki tudja, hogy meló helyett leforgatod a Cool túra 2-t
Menczer Tamás, a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója megint üzent Magyar Péternek, aki legújabb Facebook-bejegyzésében Orbán Viktor nyaralásával foglalkozott. Menczer egyúttal cáfolta, hogy a miniszterelnök honvédségi repülőgéppel ment volna Horvátországba. A Tisza Párt elnöke élesen bírálta a min»»»
Miniszterelnök a kijelzőn
Ezen a nyáron valószínűleg élőben követhetjük a Fidesz–KDNP teljes arculatváltását. Bár Orbán Viktor tavaly ősszel Kötcsén a szakpolitikai vitákba való „bátrabb belemenést” helyezte kilátásba a hónapról hónapra erősödő Tisza Párttal szemben, ez azóta is legfeljebb pár Facebook-kommentben nyilvánul»»»
Tusványos: Az unió vezetése nem vesz tudomást a választói elégedetlenségről
A magyar és az európai választás tanulságairól rendezett pódiumbeszélgetésen Megadja Gábor eszmetörténész, kutatóintézeti igazgató kifejtette: szinte közhellyé vált az európai elit legitimációs válsága, amely abban is megnyilvánult, ahogyan az ukrán gabona kapcsán kirobbant gazdatüntetéseket kezelt»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment