evropaelire.org
Vizita e Maas-it, vazhdimësi e qëndrimit gjerman kundër ndryshimit të kufijve
gazetablic.com
Konjufca priti në takim ministrin e Jashtëm të Maqedonisë së Veriut, diskutuan për bashkëpunimin mes dy shteteve
gazetainfokus.com
Zëdhënësi i PDK-së: Nuk kam pritur që ushtarët e UÇK-së do të sulmohen në këtë formë, sidomos tani kur janë në burg
monitor.al
Projekti SmartCapital, USAID ne partneritet me CBS mundësojne $59 mln investime të reja dhe 1 500 vende pune në bujqësi
kohajone.com
Fushata e PS-së në Vlorë, PD-ja bën denoncimin e fortë: Administrata publike është kërcënuar me vendin e punës për pj
tvklan.al
Mediu: Anëtarësimi në NATO, fitorja më e madhe për shqiptarët
shqiptarja.com
Meta 'zbutet' pas takimit me Yuri Kim dhe Luigi Sorecën, harron 'mprehjen' e sëpatave: E diela, ditë feste për të gjithë shqiptarët
Ministrja Haxhiu shpërblen prokuroren që e arrestoi Haki Rugovën
tetovasot.com
Pikëpamja ime për zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri
shenja.tv
(VIDEO) Kosova refuzon ekstradimin e Afrim Ismailoviqit
epokaere.com
ANP “Adem Jashari” thyen rekord me numrin e pasagjerëve
exit.al
Kurti dhe Vuçiç, takime në Bruksel javën që vjen
ata.gov.al
Alibeaj në Patos: Me qeverinë e PD do të investohet për infrastrukturë moderne në fshat dhe qytet.
Shtëpitë tradicionale trieshjane, vlera të zhdukura të kulturës popullore
botapress.info
Familjarizmi “Made in VV” – Vëllau i Kurtit menaxher në KEK, vëllau i Albulena Haxhiut në PTK
tvklan.al
Kandidati i LSI filmohet duke dhënë para për mbledhjen e votave
alpenews.al
KABLLOGRAMI I SHBA/ Kur Lulzim Basha u përfshi në lirimin e një krimineli të famshëm në Elbasan
hashtag.al
Rama: Dua të jem kryeministri i gjithë shqiptarëve, bashkëpunimi me Bashën nëse shkëputet nga Berisha e Meta
syri.net
Zbardhet plani i Ramës pas humbjes: Qeveri teknike jo partiake, Luca i peshkut kryeministër!
sot.com.al
“Për të mirën e sportit dhe Shqipërisë votoni ndryshimin”/ Dy yjet e kombëtares kuqezi mbështesin fuqishëm kryedemokratin Basha në ditën e fundit të f
ata.gov.al
Imeraj: Qytetari që u kap në Dibër me para për të blerë vota nuk është i PS, por i LSI-së
balkanweb.com
“PS krahasuar me partitë e tjera si dy botë të ndryshme!”, Ahmetaj komenton deklaratën e Mziut dhe vrasjen në Elbasan: Të papranueshme!
javanews.al
“Skuadronet e vdekjes” janë projekt politik, e jo emocion që vjen nga dopjo e tretë e rakisë: Ju kujtohen thirrjet për “Avni Rustem” e “Vojo Kush”?! -
tesheshi.com
BBC: E njëjta njësi GRU qëndron pas ngjarjeve në Çeki dhe Malin e Zi
tesheshi.com
JP Morgan pendohet që mbështet Superligën
gazetatema.net
Historia e ruajtjes së armatosur të votave, ka filluar në Berat
gazetatema.net
“Jeni krijesa të Ramës”, Patozi ironizon Bashën: Kush ta tha apo strukturat paramilitare? Sherrnaja juaj përfundoi me gjak dje
aa.com.tr
Rusia shpall 10 ditë jopune për shkak të COVID-19
telegraf.al
Ngjarja në Elbasan, Ylli Dylgjeri: Rama dhe Balla gënjejnë….
balkanweb.com
Artur Zheji: Kërkohet një uragan, një diferencim i së keqes më të madhe nga e keqja më e vogël. Duhet ta bëjë pjesa gri. Këtu uji ka rënë erë dhe duhe
shqiptarja.com
Pas 23 ditësh, lideri opozitar rus Navalny i jep fund grevës së urisë
periskopi.com
Lekaj: Kurti e ka mashtrimin profesion, shpejt do ta takojë Vuçiqin edhe pse deklaronte se dialogun s’e ka prioritet - Periskopi

Pas një shpërthimi misterioz, anija izraelite ankorohet në Dubai: kush ja shkaktoi katër vrima?

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Te Sheshi Kosovo 28.02. 16:25

Pas një shpërthimi misterioz, anija izraelite ankorohet në Dubai: kush ja shkaktoi katër vrima?

Një anije mallrash izraelite që pati një shpërthim misterioz në Gjirin e Omanit mbërriti për riparime në portin e Dubait, disa ditë pasi çështjet e sigurisë në rrugët ujore në Lindjen e Mesme filluan të ngriheshin përsëri për shkak të tensioneve me Iranin. Megjithëse ekuipazhi i anijes izraelite “M»»»

tesheshi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.