klankosova.tv
Info Magazine: Pritshmëritë e Gjermanisë rreth dialogut
Rama në parlament: Jemi gati të dialogojmë me PD Rrugore në pitstop
gazetablic.com
Tifozët konfirmojnë kurdisjen e ndeshjes, kërkojnë nga klubi përjashtimin e basketbollistëve
"Prodhimi vendor dhe tregu i BE-së!"
Murrizi kundër Bashës, tregon pse nuk duhet t’i braktisi zgjedhjet
lajmi.net
“Stenta 1”, ish-ministri Agani dhe ish-sekretari Shabani kërkojnë të lirohen nga akuzat
Qytetarë, mos heshtni për të drejtat tuaja!
Tre aleatë të Bashës kërkojnë mandatin, Kuvendit i shtohet një tjetër ballist
Kuvendit i shtohen 4 deputetë të rinj, komunistët regjistrohen në zgjedhje
Rrjeti i ujësjellësit Mulliri i Bullgarit-Ura Shijakut – ARRSH: Masa të menjëhershme për ta rikonstruktuar
cna.al
Frikë nga dhuna/ Tifozët "braktisin" ekipin e kryeqytetit
Ballkani, vrimë që rrethohet nga anëtare të BE-së, Mogherini kërkon që Maqedonisë t’i njihen meritat
lajmi.net
Tifozët e Rahovecit i akuzojnë dy anëtarët e Ylli Golden Eagle për kurdije të ndeshjes
Der Standard: Në Berlin merr fund plani për shkëmbim territoresh në Ballkan
Petrit Vasili i LSI sulmon ambasadorin e BE-së: Mos e merrni seriozisht, do ketë pirë pije alkoolike
ina-online.net
Zaev me fjalë të mëdha për Menduh Thaçin
Bytyqi: Ligji për gjykatën speciale duhet që të plotësohet për krimet serbe
kallxo.com
DebatPernime për tolerancën
Hasani: Mospjesëmarrja e partive serbe në zgjedhje dëmton serbët e veriut
boldnews.al
Qeshni me lot/ ‘Edi Rama dhuron 2 kg kokainë për rindërtimin e Notre Dame’
A do të dështoj Shqipëria përsëri për tu bërë pjesë e Bashkimit Europian?
“27 prilli”, Ivanov taktizon me kërkesat për falje?!
cna.al
Deputetja socialiste si bankomat/"Zhvat" universitetet dhe nxjerr gënjeshtrat e Ramës
rtsh.al
Basha mbledh Kryesinë e PD-së: Në zgjedhje, vetëm nëse garantohet liria e tyre!
rtsh.al
Unaza e Re, qeveria miraton fondin e shpronësimeve
indeksonline.net
Ilir Deda gati të kalojë në Grupin Parlamentar të PSD-së
rtsh.al
Reka i pakënaqur me qëndrimin e Shqipërisë dhe Kosovës ndaj kandidaturës së tij
rtsh.al
Surroi në Tiranë: Rusia po përplaset me Perendimin në urën e Mitrovicës!
Vuçiq tregon ‘çfarë fshihet’ prapa bashkimit të Mitrovicës
gazetainfokus.com
Sekretarit që mundësoi të faleshin 60 milionë euro të shtetit nuk ia nin për ministra(DOKUMENT)
aa.com.tr
Anadolu Agency i bën thirrje Izraelit për fotoreporterin e saj Mustafa Kharouf
Kuvendi mblidhet në seancë plenare
Kur ke lindur? Ja si të ndikojnë 5 elementët në jetën tënde
kallxo.com
Gazetari i BIRN-it njolloset si 'tradhtar' në një video në Twitter
IEVP Fier, ndalon një person të shpallur në kërkim nga Policia e Shtetit
noa.al
PD: Rama ka vënë nën kontroll shumicën e mediave me tenderë dhe kërcënime
Edhe të rinjtë e Kaçanikut pjesë e projektit të bujqësisë
Të rinjtë shqiptarë i bëjnë thirrje BE-së: Vërini vizën Ramës, jo shqiptarëve!
ina-online.net
Asnjë indikacion për heqjen e vizave për Kosovën
gazetamapo.al
Grabitja në Rinas, shkarkohet kreu i Aviacionit Civil, Krislen Keri
insajderi.com
Raporti Mueller mbi ndërhyrjen ruse në zgjedhje, gati për publikim
insajderi.com
Ministri Berisha i kundërpërgjigjet Bekë Berishës rreth përzgjedhjes së kandidatëve për ushtarë

Isa Mustafa do të kandidojë për kryetar të LDK-së - Arbresh.info

Arbresh 15.04. 13:34

Isa Mustafa do të kandidojë për kryetar të LDK-së - Arbresh.info

Lidhja Demokratike e Kosovës me gjasë nuk do të ketë asnjë ndryshim në kreun e saj. Isa Mustafa, kryetar aktual i saj, ka ndarë mendjen që edhe një mandat ta udhëheq LDK-në. Kjo gjë duket se ka pajtimin edhe të disa pretendentëve tjerë për ta udhëhequr partinë, Lutfi Haziri, Agim Veliu por edhe të »»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano