ina-online.net
John Bolton: “Shkëmbimi teritoreve nuk qe ide e SHBA, e kërkuan Thaçi dhe Vuçiçi
gazetaexpress.com
Nagavci thotë se Qeveria po dështon në ruajtjen e shëndetit të qytetarëve
syri.net
Denoncimi i Bolton: Këshilltari i Ramës Tony Blair u përfshi në marrëveshjen Kosovë-Serbi
kohajone.com
Denoncimi i Bolton: Këshilltari i Ramës Tony Blair u përfshi në marrëveshjen Kosovë-Serbi
shqiptarja.com
Kanye West do të kandidojë për president të SHBA-së, kundër presidentit Trump
Zëdhënësi i “NISMA-s: Pse nuk u alarmuat kur VV-ja mblodhi mijëra veta në sheshTë ngjashme
hashtag.al
Profil - Mimoza Hafizi, akademikja që garon për kreun e Universitetit të Tiranës
evropaelire.org
Mickoski: Ideja e BDI-së për kryeministër shqiptar, për mobilizim të brendshëm partiak
kallxo.com
FOTO - Hashim Thaçi i rrethuar me njerëz, nuk i merr parasysh masat kundër COVID-19
ata.gov.al
Operacion i përbashkët Shqipëri-Itali/ 37 persona të arrestuar, sekuestrohen 3.5 tonë drogë
cna.al
Ambulancë e re në pikën turistike Zogaj/ Manastirliu: Mjekët e familjes protokoll të veçantë për ndjekjen e pacientëve me Covid-19
Gazetari i Shëndetësisë: Rënie të oksigjenit me pasojë vdekjen ka pasur edhe në të kaluarën në QKUKTë ngjashme
balkanweb.com
Nis Botërori 2020 i Formula 1, Bottas fiton garën e parë, Hamilton jashtë podit
mia.mk
Zaevi për MIA-n: Pres fitore dhe koalicion të qëndrueshëm
shqiptarja.com
EUROPOL masa kundër terrorit në internet, nisin hetimet në 13 shtete anëtare të BE dhe 5 vende jashtë unionit
koha.net
Rexha dyfishon epërsinë e Dritës
cna.al
Nga Ilir Levonja/ Një tren ekspres nga Tirana në Prishtinë
boldnews.al
Shehi: Sfida ndaj Tiranës, treni i fundit për titullin kampion
tetovasot.com
BAJRAM RXHEPI: FUQIZIM I INSTITUCIONEVE BËHET VETËM ME BDI-NË
tetovasot.com
Nga ASH: Lider i opozitës është Ziadin Sela dhe jo Afrim Gashi
kallxo.com
Besnik Bislimi thotë se me Qeverinë Kurti deri tani do të ishin kryer pagesat e pakos emergjente
tvklan.al
Kosovarët nuk tradhtojnë plazhin e Durrësit
newsbomb.al
Vetëflijimi i nënës dhe bijës, Nard Ndoka merr në mbrojtje ‘Dëshmitarët e Jehovait’: I ka ndriçuar dashuria për Zotin, dëshmitarët e Ramës që mbushin
cna.al
Nacionalizimi i vaksinave ndaj Covid-19 dhe krijimi i një alternative tjetër
boldnews.al
Tenderi 5 mln euro për pastrimin e Vlorës, “kryqëzimi” i Lelit dhe përplasjet Agaçi-Sadri Abazi
ina-online.net
“Most” dhe “Civil”, më së shumti vëzhgues në zgjedhje
shqiptarja.com
Remont në rrjet, pa energji disa zonë në Durrës dhe Shijak
shqiptarja.com
Kreu i FRPD i hap derën 'gardës së vjetër': Pjesë e historisë së PD! Nesër nisin propozimet e kandidatëve në Lezhë
abcnews.al
Plazhet e “paprekura” të Lezhës, fundjavë në Tale 2 dhe në Vain
abcnews.al
Nard Ndoka: Dëshmitarët e Jehovait, pranë familjeve në nevojë. I ndriçon dashuria për jetën
newsbomb.al
‘Qeverisja vetëm për një grusht njerëzish do marrë fund’, Basha takim me bizneset në Korçë: Taksën RAMA për karburantet do ta heqim
shqiptarja.com
Të nxitosh për t'u bërë 'kandidat'
balkanweb.com
Adrola Dushi celebron lidhjen me politikanin në festën e 27-vjetorit, si ia ruajtën miqtë sekretin duke mos nxjerrë në skenë të dashurin
javanews.al
Dje mblodhi demokratët në takim pa masa mbrojtëse, Bardh Spahia akuza qeverisë: Situata me Covid-19 ka dalë jashtë kontrollit -
epokaere.com
Kurti: Zgjedhjet e parakohshme janë të domosdoshme
almakos.com
E ëma e Eyad Hallakut fle në shtratin e birit të saj të ndjerë. Babait të tij nuk i hahet më. Ata kanë një mesazh për policinë e izraelit
gazetamapo.al
Urim për festën kushtuar Babait!
shqiptarja.com
Aksident në rrugën Rrogozhinë-Peqin, makina përplas për vdekje 50-vjeçarin me motor
gazetaexpress.com
Festat ‘ilegale’ të maturës, maturantët e Shkodrës injorojnë autoritetet, ‘sfidojnë’ njëri-tjetrin me makina luksoze

ORCA: 16 profesorë të UP-së i kanë të vjedhura punimet shkencore

EO - Ekonomia Online 17.10.2019. 16:29

ORCA: 16 profesorë të UP-së i kanë të vjedhura punimet shkencore

Organizata për Rritjen e Cilësisë në Arsim (ORCA) ka mbajtur debat me studentët e Fakultetit të Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës për identifikimin e problemeve dhe zgjidhjen e tyre përmes formave të ndryshme të mbështetjes së studentëve, raporton Ekonomia Online. Sipas raportit të ORCA-s UP-ja me 3.3»»»

ekonomiaonline.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining