Kryediplomati kinez: Vizita e presidentit Xi në Evropë, nxitje partneritetit strategjik dypalësh
Trafikantët shesin pasuritë, hetim hipotekave dhe noterëve
Demir Leka: Strukturat përgjegjëse të ndërhyjnë urgjentisht
Skandali – Rusi, Ministri i Ekonomisë arrestohet për korrupsion
Shkarkimet e drejtuesve të lartë të burgjeve mund t’i kushtojnë buxhetit të shtetit
Prokuroria, gati për rrafshimin e bregdetit
Basha e Berisha takime me deputetë gjermanë
Bankers Petrolum: Shteti shqiptar të na kthejë 37 milion $
Ngërçi politik/ Ambasadorja e BE: Politika të lejojë qytetarët të votojnë më 18 qershor
ina-online.net
Haziri flet për zgjedhjet në LDK, kërkon unitet
ina-online.net
Djegia e mandateve/ Ambasadorja e Gjermanisë: Respektojmë vendimin
ina-online.net
Demokratët në Tuz do të mbështesin kandidatët e Forumit Shqiptar, pa pjesëmarrje në pushtet
ina-online.net
Temperaturat e larta, në Vlorë nis plazhi
Ngjarjet e datës 19 mars - RTV21
gazetainfokus.com
Taksa – A po bëhet pengesë për anëtarësim në organizata ndërkombëtare?
vizionplus.tv
Dabulla: Tirana gaboi që pranoi të luante në Fushë-Krujë, penalltia tendecioze
lajmi.net
Mimoza Shkodra nis pushimet, ky është vendi që ka zgjedhur
Adem Bytyçi: A do të ishte e vërtetë deklarata e dorëheqjes së Zëvëndës Kryeministrit Enver Hoxhaj, nëse raportet me Amerikën vendosen në pikën zero?
Dy letërporositë nga SHBA: Akuzat për pastrim parash, Basha të enjten llogari para Prokurorisë së Tiranës
koha.net
Intervistë e “Blic-it” të Beogradit me Veton Surroin: Në Serbi sikur është ndalur koha
6-vjetori i peticionit për Rrugën e Arbërit, firmoset nga 17,000 përkrahës
PD: Përgjimi i paligjshëm, letra nga Italia rrëzon mashtrimet dhe alibitë e Tahirit
ina-online.net
Strategjia e dëshpërimit
klankosova.tv
“Kështjella e (Mos)marrëveshjes”, rrëfimi i Adnan Merovcit për Rambujenë (VIDEO)
Agravon sherri Idrizi-Hyseni, kreu i PDIU: Të kisha këtu, e dija ç’të bëja!
syri.net
Tronditet Tirana/ Vrasje te sheshi 'Wilson'Rama kërkon dialog?! Gjosha: 'Aty e kishte, mezi priti të dorëzonte mandatet tona në KQZ' Komentet
portalb.mk
Ligji për PSP-në, do ta përcaktojë fatin e negociatave mes RMV-së dhe BE-së
“Drejtësia”, zhgënjim në Bruksel: Shqipëria mbrapa me sundimin e ligjit
indeksonline.net
Cili lider ballkanas është më i popullarizuari në rrjetet sociale?
periskopi.com
NISMA promovon edhe videon ku Limaj shihet pranë Erdoganit
FOTO / Zyra të reja aplikimi për karta identiteti në Njësinë 5
gazetablic.com
Pakënaqësi në PDK-në e Gjakovës: Kapen keq dy zyrtarë të kësaj partie
“Drejtësia”, zhgënjim në Bruksel
ina-online.net
Të festosh përvjetorin e një jubileu, pa të ndihmuar askush nga institucionet kombëtare!
KUR BËHEN “PISHMAN”/ Poloka si Berisha. Fshijnë postimet nga “FACEBOOK” kur… (FOTO) – AlpeNews
opozita.com
Zgjedhjet lokale, kandidatët socialistë që dihen deri tani

Luan Rama: Lufta me të keqen, mision i LSI-së

Gazeta Telegraf 12.01. 21:22

Luan Rama: Lufta me të keqen, mision i LSI-së

Fjala e Zëvendës Kryetarit të LSI-së Luan Rama në Konventën Kombëtare Motra dhe vëllezër! Të dashur delegatë, anëtarë, veprimtarë dhe përfaqësues të Lëvizjes Socialiste për Integrim, të mbledhur në Konventën tonë Kombëtare! Shqipëria reale që na ofruan studentët protestues përkundër Shqipërisë virt»»»

Standard 12.01. 19:04

Luan Rama: Lufta me të keqen, mision i LSI-së

Fjala e Zëvendës Kryetarit të LSI-së Luan Rama në Konventën Kombëtare Luan Rama: Lufta me të keqen, mision i LSI-së LexoEdhe Gjosha: Ne kemi detyrimin t’i kthejmë Shqipërinë shqiptareve dhe rinisë së saj! Fundi i botës, mediokri Edi Rama jep opinion për eruditin Fatos Lubonja!! Përplasja Meta-Rama/»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining