Faktor plus:SNS 60%
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
CommentYour comment has been sent successfuly! Thank you.
Faktor plus:SNS 60%
Kada bi se parlamentarni izbori održavali u nedelju, lista oko Srpske napredne stranke bi osvojila oko 60 odsto glasova, a „stari“ cenzus od pet odsto prešla bi još samo Socijalistička partija Srbije, pokazalo istraživanje agencije Faktor plus. Direktor agencije Vladimir Pejić rekao je da se ne seć»»»

SNS NIKAD JAČI, SAMO DVE STRANKE PREŠLE BI "STARI" CENZUS! DS "VIŠE NE POSTOJI"! Pogledajte najnovije istraživanje popularnosti političkih partija!
Kriza izazvana korona virusom, sve u vezi sa vakcinacijom, ali i vakuum unutar opozicije učinili su da naprednjacima rejting dodatno skoči. - Ne sećam se da je SNS imala ovako visok procenat podrške. Tome svako doprinosi i utisak da politička scena ne postoji. Za njih je to dobro, ali se postavlja »»»


Istraživanje: Dve stranke iznad starog cenzusa - ostali kao da "ne postoje"
Da se parlamentarni izbori održavaju u nedelju, lista oko SNS osvojila bi oko 60 procenata glasova, a "stari" cenzus od 5 procenata prešla bi samo još SPS. Ovo pokazuje istraživanje koje je uradila agencija Faktor plus. Kriza izazvana korona virusom, sve u vezi sa vakcinacijom, ali i vakuum unutar »»»

SNS NIKAD JAČI! Prema NAJNOVIJEM ISTRAŽIVANJU samo dve stranke iznad "starog cenzusa", dok DS više ne postoji
Da se parlamentarni izbori održavaju u nedelju, lista oko Srpske napredne stranke osvojila bi oko 60 procenata glasova, a "stari" cenzus od 5 procenata prešla bi samo još Socijalistička partija Srbije, pokazuje istraživanje koje je uradila agencija Faktor plus. Kriza izazvana korona virusom, sve u »»»
NAJNOVIJE ISTRAŽIVANJE Samo dve stranke iznad "starog cenzusa", SNS nikad jači, DS više ne postoji, a najjača opoziciona partija je ona koja se respala na PARAMPARČAD
Poslušajte vest preko audio fajla Da se parlamentarni izbori održavaju u nedelju, lista oko Srpske napredne stranke osvojila bi oko 60 procenata glasova, a "stari" cenzus od 5 procenata prešla bi samo još Socijalistička partija Srbije, pokazuje istraživanje koje je za "Blic" uradila agencija Faktor»»»
Have anything to say about this article?
You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.
Comment