Nesër rifillon dialogu Kosovë – Serbi, BE publikon agjendën
Mjetet lundruese pa TVSH, Saranda destinacioni i parë që merr zhvillim, Rama: Më shumë turizëm e të ardhura, më shumë emër për Shqipërinë e bukur në E
gazetaexpress.com
Covid mund t’i vërë ‘kyçin’ drejtësisë, SPAK e GJKKO vendosin të hënën për pezullimin e punës
mia.mk
Gjenocidi në Srebrenicë 25 vite më pas: Kush janë gjithë të dënuarit në Hagë, në Serbi, në Bosnjë dhe në Kroaci
lajmpress.org
Ëndërra për qeveri pa VMRO dhe pa BDI, është më e madhe se gjitha ëndërrat e Ali Ahmetit dhe Artan Grubit!
balkanweb.com
Nga deklaratat për shkëmbimin e territoreve Kosovë-Serbi tek aktakuzat për Thaçin, çfarë thotë Fleckenstein
Ofendimet e Zaevit: Reagojnë partitë shqiptare
ata.gov.al
UNESCO: Keqardhje e thellë për ndryshimin e statusit të Shën Sofisë
syri.net
Srebrenica: Historia dhe fotot e masakrës tronditëse
shqiptarja.com
Serbi, ushtria refuzon urdhrin e Vuçiç, mijëra qytetarë protestojnë kundër masave anticovid
balkanweb.com
Diferencim nga Maqedonia e Veriut për integrimin, Fleckenstein: Jo gjithmonë duhet vënë gishti te Tirana, BE të mbajë premtimin
alpenews.al
DETAJET/ A është proporcionali me lista të hapura i pajtueshëm me koalicionet parazgjedhore, pa ndryshuar elemente te tjerë të sistemit?
gazetablic.com
“Shqiptarët nuk vlejnë 5 pare”, Ahmeti dhe Sela i përgjigjen Zaev-it- Luajte eshtrat në varre, po na trazoni plagët
shqiptarja.com
Bollino: Listat e hapura, Basha po korr gabimet që mbolli (as ndërkombëtarët s’e shpëtojnë dot)
abcnews.al
Masakra e Srebrenicës, Rama flet si kreu i OSBE: Rishkrimi i keq i historisë sjell të njëjtat gabime
klankosova.tv
Çfarë thuhet në Kushtetuën e Kosovës për gjendjen e jashtëzakonshme?
newsbomb.al
Sistemi proporcional me lista të hapura, e shpjegon nënkryetari i KQZ: Zhduk partitë e vogla që mbijnë si ‘kërpudhat pas shiut’, por në vend të fletës
botasot.info
Qeveria jep 25 milionë dollarë grante për familjet që pësuan dëme nga tërmeti i 26 nëntorit
telegrafi.com
Çfarë parashihet me gjendjen e jashtëzakonshme?
shqiptarja.com
Masakra e Srebrenicës/ Rama si kryetari i OSBE: Përgjegjësia për krimet u takon atyre që i kanë kryer! Të vihet drejtësi dhe të nxirren mësime
koha.net
Udhëheqësit botërorë përkujtojnë Srebrenicën
koha.net
Skënderbeu – identiteti historik shqiptar dhe shteti i tij
koha.mk
Camaj, Koliqi dhe shërbimet sekrete
botasot.info
Forumi për problemet e sigurisë, Mediu: 5G jo në ndikimin e Kinës
kosovalive360.com
Hoti me rastin e 25 vjetorit përkujton masakrën e Srebrenicës
shqiptarja.com
Kur thotë Berisha: 'Erla, prapë na e mundi Lulin, ai Edvin Malavita!'
kosova-sot.info
Lladrovci: Nuk do të hyja në Qeveri, por do ta përkrahja për punët e mira pa kushte
Sulmet e meshkujve ndaj kryetareve të Kuvendit, nga Jozefina Topalli te Vjosa Osmani
noa.al
Lista e detyrimeve, Ministria e Financave vendos shifrën 100 mln euro për Bechetti-n
telegraf.al
“Të përfshirë bosi i Spitalit Amerikan, Artan Lame, deputetë e zyrtarë”/ Si po zaptohen 60 mijë m2 tokë në Tiranë
Renditja e OKB-së/ “E-Albania” dhe Platforma e Bashkëqeverisjes kryesojnë rritjen, Shqipëria lë pas shtete si Italia e Gjermania
vizionplus.tv
Kthimi i “Hagia Sofias” në xhami/ Nga Berlini në Athinë e Moskë, kundërshtohet vendimi i Erdogan
aa.com.tr
Zv.presidenti i Venezuelës, El Aissami rezulton pozitiv ndaj COVID-19
exit.al
Zgjatet misioni i EULEX-it në Kosovë për një vit
top-channel.tv
Në kërkim ndërtuesi Reli/ Nis hetimi pas investigimit të “Fiks Fare” për ndërtim pa leje
top-channel.tv
Reagimet për Shën Sofia/ Bota, e ashpër me Turqinë për rikthimin në xhami
shqiptarja.com
Renditja e OKB/ E-Albania dhe 'Shqipëria që Duam' udhëheqin një rritje spektakolare
syri.net
Covid-19 'depërton' në drejtësi, në rrezik funksionimi i SPAK
Anton Quni si Anton Cetta, kërkon të shtrihet dora e pajtimit mes Osmanit dhe Ukajt
mia.mk
Fushata parazgjedhore sipas protokolleve shëndetësore – përgjegjësia te partitë politike dhe qytetarët
ina-online.net
Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut duhet të bashkohen

Gani Krasniqi i VV’s ankohet në PZAP, dyshon se iu vodhën votat brenda partisë

Periskopi 10.11.2019. 18:38

Gani Krasniqi i VV’s ankohet në PZAP, dyshon se iu vodhën votat brenda partisë

Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Gani Krasniqi, në zgjedhjet e 6 tetorit ka marrë 5.055 vota. Numri i vogël i votave ia ka pamundësuar që të jetë pjesë e Kuvendit të Kosovës, shkruan Periskopi. Krasniqi pas zyrtarizimit të rezultateve nga KQZ, është ankuar në PZAP me arsyetimin se me »»»

periskopi.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.