vizionplus.tv
SHBA, marrëveshje për 100 milionë doza të vaksinës së mundshme kundër Covid-19
gazetamapo.al
Shpresë për një moment të ri për Kombet e Bashkuara
gazetamapo.al
Vjeshta e rëndë e bisedimeve
koha.net
Kraja: Akademia nuk ka mandat për të ndryshuar realitetin politik, është zë moral
evropaelire.org
E kujt ishte lënda kimike që shpërtheu në Bejrut?
sot.com.al
Akuzat ndaj Xhafajt dhe Ardi Veliut, Apeli i Posaçëm urdhër SPAK të regjistrojë padinë e Alaudin Malajt
sot.com.al
Kapërcimi i pasojave nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, Italia i jep Shqipërisë 95 milionë euro grante e kredi për rindërtimin
“Kur nisi goditja ndaj babait dhe porosia që dha Enveri para sulmit”, rrëfimi i djalit të Beqir Ballukut: Ç’na tha pas Pleniumit, kur e internuan në R
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 12/8/2020
syri.net
Shqiptarët çajnë shtetrrethimin: ikin për pushime në Turqi e Egjipt
koha.net
Ligji për mbrojtjen e vlerave të paqes
shqiptarja.com
Një tallje e paparashikuar me Berishën në PD
gazetamapo.al
HISTORI/ Ja pse Zogu zgjodhi Italinë në vend të Jugosllavisë
sot.com.al
PD: Qeveria dështoi me menaxhimin e pandemisë, nuk ka asnjë laborator të posaçëm, të pasurit po kurohen në Turqi
Avdullah Hoti nuk e do PDK-në në Qeveri, të tjerët në LDK kanë kushteTë ngjashme
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
sot.com.al
Operacioni Forca e Ligjit zbret në qytetin e Fierit, 4 persona të dënuar për trafik droge në skaner për pasurinë, policia zbardh të dhënat
sot.com.al
Heronjtë dallohen, sepse janë të mbrojtur me patriotizmin e shkallës më të lartë
PD, paralele të rrezikshme me Bjellorusinë, kërcënimi: Kujdes, pas pak pamjet e Minskut mund të bëhen një “deja vu” për Tiranën. Guximtarët reagojnë
gazetamapo.al
Humb jetën nga koronavirusi drejtori i birrës “Peja”
abcnews.al
BE kritikon Bjellorusinë për dhunën pas zgjedhjeve, paralajmëron marrje të masave
shqiptarja.com
Shpëtuan hebrenjtë, arkitekti i njohur hebre ndërton falas memorialin në nder të shqiptarëve
telegrafi.com
Vdes nga COVID-19 edhe një pacient në Spitalin e Gjilanit
botasot.info
Vaksina “Putin”, politikania e opozitës shqiptare bën thirrje: Ta provojmë!
ata.gov.al
AAK voton pro koalicionit me LDK-në, Haradinaj tregon prioritetet
gazetablic.com
Vdes edhe një pacient nga koronavirusi
shqiptarja.com
Ndërron jetë drejtori i birrës së njohur në Shqipëri, dyshohet se ishte infektuar me Covid19
sot.com.al
Do aplikojë për punë? Ish ministri i PD-së plotëson testin e CIA-s amerikane (FOTO)
abcnews.al
Joe Biden hyn në histori, zgjedh një grua me ngjyrë si kandidate për nën presidente
koha.mk
Vaksina kundër Covid, Rusia merr porosi për 1 miliardë doza
shqiptarja.com
Berisha: Shqipërisë t’i hiqet drejtimi i OSBE-së, pse s'reagon Lukashenkoi Tiranës'...por reagimi zyrtar e nxjerr blof
kallxo.com
Xhavit Haliti: PDK duhet të hyjë në koalicionin qeveritar
cna.al
Hetimet filluan të heqin “mbeturinat”!
rtsh.al
MASR refuzon projektin "100 fushat" të FSHF
abcnews.al
Haradinaj-Hotit: Është ulur niveli i dialogut, bëj disa hapa mbrapa
cna.al
Pse hesht Lukashenko i Tiranës në krye të OSBE!
ata.gov.al
Thaçi pas intervistimit në Hagë: Ky proces do të vulosë njëherë e përgjithmonë rolin historik të UÇK-së
boldnews.al
Çfarë janë “superpërhapësit” dhe si mund të ndalen?
abcnews.al
PD Shkodër: Spitali Rajonal vatër infeksioni nga fillimi i pandemisë, nuk ka tampone

Ky është numri i banorëve që e braktisën Kosovën vitin e kaluar

Portalb 14.01. 19:25

Ky është numri i banorëve që e braktisën Kosovën vitin e kaluar

Kosova po boshatiset nga viti në vit. Sipas të dhënave të publikuara nga Agjencia e Statistikave të Kosovës, vetëm gjatë vitit 2018, nga Kosova janë larguar rreth 30 mijë persona, transmeton KlanKosova. Arsyet kryesore që i kanë shtyrë ata ta marrin rrugën jashtë vendit po del të jenë bashkimi fami»»»

portalb.mk
Kosova Press 14.01. 15:48

​Rritet numri i qytetarëve që po e braktisin Kosovën

Kosova po boshatiset nga viti në vit. Sipas të dhënave të publikuara nga Agjencia e Statistikave të Kosovës, vetëm gjatë vitit 2018, nga Kosova janë larguar rreth 30 mijë persona. Arsyet kryesore që i kanë shtyrë ata ta marrin rrugën jashtë vendit po del të jenë bashkimi familjar, gjetja e një vend»»»

Bota Press 14.01. 15:03

Kosova po zbrazet: Vjet e braktisën vendin 28,164 banorë

Kosova po boshatiset nga viti në vit. Sipas të dhënave të publikuara nga Agjencia e Statistikave të Kosovës, vetëm gjatë vitit 2018, nga Kosova janë larguar rreth 30 mijë persona.Arsyet kryesore që i kanë shtyrë ata ta marrin rrugën jashtë vendit po del të jenë bashkimi familjar, gjetja e një vendi»»»

Koha 14.01. 14:44

Më 2018 e braktisën Kosovën 28,164 banorë

Kosova po boshatiset nga viti në vit. Sipas të dhënave të publikuara nga Agjencia e Statistikave të Kosovës, vetëm gjatë vitit 2018, nga Kosova janë larguar rreth 30 mijë persona. Arsyet kryesore që i kanë shtyrë ata ta marrin rrugën jashtë vendit po del të jenë bashkimi familjar, gjetja e një vend»»»

koha.net
Gazeta Blic 14.01. 14:29

Kosova po zbrazet: Vjet e braktisën vendin 28,164 banorë

Ikjekosovazbrazje Kosova po boshatiset nga viti në vit. Sipas të dhënave të publikuara nga Agjencia e Statistikave të Kosovës, vetëm gjatë vitit 2018, nga Kosova janë larguar rreth 30 mijë persona. Arsyet kryesore që i kanë shtyrë ata ta marrin rrugën jashtë vendit po del të jenë bashkimi familjar,»»»

gazetablic.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.