kohajone.com
Ylli Rakipi: Gjendja nga pandemia, mjaft e rëndë. Në TV Kombëtare dalin të çmendur dhe thonë nuk ka virus, propagandë e
Glauk Konjufca nga Kumanova: Tash është koha që shqiptarët të votojnë për ndryshime
Ibrahimi: Votat shqiptare për LSDM-në janë vota për BDI-në
lajmpress.org
Ibrahimi: Afrimi dhe Zijadini do të zgjidhin çështjen e veteranëve të UÇK-së
klankosova.tv
Ligji anti-pandemi temë në seancën e së enjtes (VIDEO)
parlament.al
Nënkomisioni për të Drejtat e Njeriut në bashkëpunim me Nënkomisionin për Barazi Gjinore dhe Parandalimin e Dhunës ndaj Grave, shqyrtuan propozimet e
Koronavirusi - një sëmundje për të varfërit?
koha.net
Në pritje të seancës së parë: policët kthehen në punë, viktimat bëjnë thirrje për drejtësi
Mllefi serbe për pushtetin malazez, Amfilohije sulmon Gjukanoviçin dhe për Kosovën: një fashist i pushtuar nga djalli!
Dy “heqje qafe” të bujshme: Britanikët, sanksione për rusë dhe sauditë:
kallxo.com
Lobistët e lidhur me Trumpin “lulëzojnë” gjatë pandemisë
abcnews.al
Surprizat nga veriu në jug, nis në ABC News “Edicioni Veror 2020”
Ky është programi i nesërm në `Mirëmëngjesi Kosovë`
indeksonline.net
Avdyli s’merr pjesë në seancën e së enjtës, kritikon qeverinë Hoti për Ligjin anti-covid
rtsh.al
Të dielën takimi i parë Hoti - Vuçiç
top-channel.tv
Duka dhe Ndoka: Jo në listat e PD-së/ “Ndryshimet kushtetuese, nismë e Ramës dhe jo e opozitës parlamentare”
gazetablic.com
Salihu: Heshtja e Agim Veliut përball rritjes së rasteve me Covid-19, është kalkulim politik
abcnews.al
Humb jetën e moshuara nga Gjakova me koronavirus
ata.gov.al
​Kurti në Klinë: Erërat shkaktuan dëme, e rëndësishme që nuk kemi jetë të humbura
koha.net
Historia e gjatë e udhëheqjes së SHSKUK-së nga njerëz politikë
Ndërron jetë Hajrullah Gorani profesor dhe kryesindikalist i parë i Kosovës
cna.al
Andi Përmeti: Gati të bashkëpunoj me Bashën nëse kërkon hapjen e listave
mia.mk
Meta: E ardhmja e Kosovës dhe Serbisë është në BE
ina-online.net
Incizim i ri: Dëgjoni si e ndali Hazbi Lika depërtimin e biznesmenit serbo-rus në Tetovë, që kish filluar gjatë qeverisë Gruevski-Ahmeti!? (Video)
ina-online.net
Sela e quan Ali Ahmetin shqiptar sezonal
koha.mk
A funksionojnë protestat?
ata.gov.al
Ndikimi i pandemisë në transportin detar të udhëtarëve, 320 lundrime vajtje-ardhje në janar-qershor
shqiptarja.com
Kokainë, heroinë dhe laborator kanabisi në Shqipëri/SPAK mbyll hetimet për 31 të pandehurit, shkojnë në gjykim (Emrat)
shqiptarja.com
Debati/ Kola-Tares: Ndalni tek Camaj dhe Koliqi për tre arsye, një se janë veriorë, dy se janë katolikë dhe e treta antikomunistë!
cna.al
Gol i dyshimtë në Ballsh, mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Bylis-Partizani
Të enjten Kuvendi do t'i vazhdojë punimet e dy seancave të papërfunduara
shqiptarja.com
Futën sende të ndaluara në burgun e Rrogozhinës, pezullohen nga detyra 5 punonjës, mes tyre ish drejtori dhe ish shefi i policisë
kallxo.com
Sonte nis ora policore në katër komuna
indeksonline.net
Viktima nga Podujeva që vdiq nga COVID-19, ishte pjesë e UÇK-së
abcnews.al
Thirrja e OKB: Pandemia po vë në rrezik vite pune dhe progresi kundër HIV/SIDA
gazetainfokus.com
Hulumtim| Tmerri në Serbi – Si po i vret shteti me koronavirus banorët e Sanxhakut
tvklan.al
Ulje drastike e rasteve të reja
tvklan.al
BE ndërmjetësuese, Hoti e Thaçi takohen më 12 Korrik
ekonomiaonline.com
A mund ta shërojnë metodat natyrale kineze sëmundjen COVID-19
tetovasot.com
Ali Ahmeti pranon debat, por thotë që opozita ta zgjedh një kryetar që do ti përfaqësojë

Kur do të takohet Rama me Albin Kurtin?

TV Klan 18.10.2019. 18:15

Kur do të takohet Rama me Albin Kurtin?

Kur do të takohet Rama me Albin Kurtin? Kryeministri Edi Rama tha se do të takohet me kandidatin për Kryeministër të Kosovës dhe fituesin e zgjedhjeve të 6 Tetorit, Albin Kurti, në ditët e ardhshme. Ky takim tha se do të realizohet pas kërkesës së Kurtit. “Do të takohemi në ditët në vijim. E pres m»»»

tvklan.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining