Abelard Tahiri: Qeveria dështoi ta mbrojë jetën e qytetarëve, Kurti e Vitia të sqarohen qysh sonte

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Express Kosovo 17.04. 16:38

Abelard Tahiri: Qeveria dështoi ta mbrojë jetën e qytetarëve, Kurti e Vitia të sqarohen qysh sonte

Partia Demokratike e Kosovës ka mbajtur një konferencë për media në lidhje me zhvillimet e fundit në vend që kanë të bëjnë me çështjen e vaksinave për COVID-19 si dhe raportimet e mediave të cilat më pas u përballen me presion nga ministrat e Kurtit dhe drejtësia. Në këtë konferencë, ka folur Abela»»»

gazetaexpress.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.