Kjo është letra që iu dërgua Vuçiqit e cila shkarkoi të vetmin shqiptar drejtor në Preshevë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Infokusi Kosovo 16.04. 17:53

Kjo është letra që iu dërgua Vuçiqit e cila shkarkoi të vetmin shqiptar drejtor në Preshevë

Ditë me parë, Driton Salihu është shkarkuar nga pozita e Drejtorit të Shtëpisë së Shëndetit në Preshevë. E Salihu gjatë ditës së premte ka publikuar edhe letrën e cila iu dërgua, Presidentit serb, Aleksander Vuçiqit. Një muaj burg për gjilanasin i cili mbante armë dhe drogë në shtëpi Në atë letër t»»»

gazetainfokus.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.