ata.gov.al
FOTO- Masat ndaj COVID-19 në Dropull/ Kryebashkiaku Toli për ATSH-në : Dezinfektim të gjitha hapësirave publike dhe institucioneve
sot.com.al
Erion Braçe nxjerr blof Lulzim Bashën: Kjo është kriminale. Je një mashtrues i neveritshëm
shqiptarja.com
Basha e Kryemadhi konsulta të gjata me Bylykbashin e Vasilin për 'Zgjedhoren', lënë në pritje ambasadorëtPritet të rinisë mbledhja për 'Zgjedhoren', m
ina-online.net
ASH kërkon dorëheqjen e Spasovskit, Filipçes dhe Çulevit
gazetaexpress.com
Pritet finalizimi i reformës zgjedhore, palët politike mblidhen sërish në rezidencën amerikane
balkanweb.com
Futboll post Covid-19, Superliga ringre siparin. Tirana vazhdon dominimin, thyen Bylisin
ata.gov.al
VIDEO/ Korça ka ofertën më të përshtatshme turistike për këtë vit të pazakontë
ata.gov.al
FOTO/ Nis asfaltimi i kilometrit të parë në bypass-in e Vlorës, ARRSH: Do të jetë gati brenda afatit
ekonomiaonline.com
Zeka zbulon 6 deputetët e PDK-së që ishin të gatshëm ta votonin Qeverinë Hoti, e dinte edhe Daut Haradinaj
gazeta-shqip.com
Ngjela: Palët duhet ta kishin përfunduar Reformën Zgjedhore brenda 1 ore, i trembem ndikimit serb
telegraf.al
Prokuroria nis hetimet për dhunën e policisë ndaj 15 vjeçarit
lapsi.al
“Sa lekë do?”/ Dalin SMS të tjera nga përgjimet e rrjetit të prostitutave në Kavajë
ina-online.net
Kryetari i Ulqinit premton se për turistët këtë vit do të ketë zbritje
rtsh.al
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, letër urimi Kryeministrit të ri të Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti
As kryeministër, as deputet: Albin Kurti përfundon atje ku e nisi, në rrugë
ina-online.net
Me 61 vota, votohet Qeveria e re me kryeministër Avdullah Hotin
portalb.mk
Prapaskenat rreth ‘laboratorit të drogës’ dhe akuza e Thaçit ndaj Vetëvendosjes
kallxo.com
Nga janari IPK ka rekomanduar suspendimin e 17 policëve
ata.gov.al
PARIS – Iniciativë franko-gjermane për një “cloud” europian
shqiptarja.com
Ruçi uron Hotin: Qeveria e re do të kontribuojë që Kosova të bëhet një faktor i rëndësishëm në rajon Avdullah Hoti kryeministër, politika shqiptare ur
sot.com.al
Formimi i qeverisë së re në Kosovë, reagon Pandeli Majko, ka një mesazh për Albin Kurtin
top-channel.tv
Kosova me qeveri të re/ Kabineti i Hotit merr 61 vota, VV proteston para Kuvendit
portalb.mk
Debati për privatësinë dhe ‘dhomën e përgjimeve’
ata.gov.al
Hyri me dhunë në konvikt, Veliaj-Bashës: Në 4 vite nuk bëre asgjë për studentët
alpenews.al
ALFRED PEZA/ Mos u lodhni kot, nuk ka marrëveshje deri më 8 Qershor!
koha.mk
Vuçiq falënderon Iranin për mosnjohjen e Kosovës
newsbomb.al
Denoncimi i fortë nga Shqipëria: Zëvendës kryeministri i ri i Kosovës është serb, nuk njeh Pavarësinë e vendit
shqiptarja.com
Kini parasysh Lulzimin, jo Çlirimin!
kallxo.com
Hulumtimi i BIRN-it: Bordi i përkohshëm i KEK-ut gjen shkelje për emërimin politik të ish-zv/drejtorit
koha.mk
Administrata Trump do t’i ndalojë fluturimet e aeroplanëve kinezë
koha.mk
Dhuna përqendrohet në Washington e New York
syri.net
AMT firmos peticionin në Fier dhe Vlorë/ Liçaj: ‘Klikë rrugaçësh, Ramën do e mbulojë varri i tij politik
"Ju flet Moska" - Kafet dhe restorantet e Erion Veliajt te pallati i Kulturës
evropaelire.org
Protestat për vdekjen e George Floydit zgjerohen përtej SHBA-së
exit.al
Presidenti i Kosovës tejkalon kompetencat, bind një deputet të votojë pro qeverisë së re
mia.mk
Osmani: Qeveria Hoti nuk e përfaqëson vullnetin e popullit të Kosovës
vizionplus.tv
SHBA-BE përshëndesin qeverinë e re të Hotit: Rinisni sa më shpejt dialogun me Serbinë
top-channel.tv
Zbulohet se ku do të shkojnë 350.000 ton inertet e Shijakut
rtsh.al
SHÇBA prangos ish- drejtoreshën e Drejtorisë Rajonale të Kufirit e Migracionit në Tiranë, Enkelejda Toska
koha.net
Sot më shumë të shëruar se të infektuar, nuk respektohen masat
koha.net
Hoti, kryeministër me minimum votash
gazetaexpress.com
Zyrtari i BDI-së uron formimin e Qeverisë Hoti

Lleshaj takon Avramopulos: Holanda ka perceptim të gabuar për krimin në Shqipëri

Abcnews 09.10.2019. 17:44

Lleshaj takon Avramopulos: Holanda ka perceptim të gabuar për krimin në Shqipëri

17:430 Konferenca e shtypit e Komisionerit për Migracionin dhe Punët e Brendshme, Dimitris Avramopoulos dhe ministrit të Brendshëm të Shqipërisë, Sandër Lleshaj, nxorri në pah këndvështrimet e ndryshme mbi çështjen e luftës kundër krimit të organizuar dhe problematikës së azilkërkuesve shqiptarë. L»»»

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.