mia.mk
Të premten, sipas LSDM-së, Zaevi do ta marrë mandatin, Mickovski është për zgjedhje të reja nëse shteren mundësitë për formimin e Qeverisë
cna.al
Ben Blushi i vetmuari i madh i politikës/ Mjerani që kërkon shpëtim
koha.net
Kraja: Akademia nuk ka mandat për të ndryshuar realitetin politik, është zë moral
shqiptarja.com
Përkthyesi i Dom Nikoll Mazrrekut që gozhdoi priftin italian, Cordinjano, i cili sulmoi bërthamën e ekzistencës shqiptare në ‘Rivista d’ Albania’ në 4
gazetamapo.al
Shpresë për një moment të ri për Kombet e Bashkuara
gazetamapo.al
Vjeshta e rëndë e bisedimeve
sot.com.al
Akuzat ndaj Xhafajt dhe Ardi Veliut, Apeli i Posaçëm urdhër SPAK të regjistrojë padinë e Alaudin Malajt
sot.com.al
Kapërcimi i pasojave nga tërmeti i 26 nëntorit 2019, Italia i jep Shqipërisë 95 milionë euro grante e kredi për rindërtimin
ata.gov.al
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 12/8/2020
syri.net
Shqiptarët çajnë shtetrrethimin: ikin për pushime në Turqi e Egjipt
shqiptarja.com
Një tallje e paparashikuar me Berishën në PD
gazetamapo.al
HISTORI/ Ja pse Zogu zgjodhi Italinë në vend të Jugosllavisë
sot.com.al
PD: Qeveria dështoi me menaxhimin e pandemisë, nuk ka asnjë laborator të posaçëm, të pasurit po kurohen në Turqi
Avdullah Hoti nuk e do PDK-në në Qeveri, të tjerët në LDK kanë kushteTë ngjashme
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
sot.com.al
Operacioni Forca e Ligjit zbret në qytetin e Fierit, 4 persona të dënuar për trafik droge në skaner për pasurinë, policia zbardh të dhënat
sot.com.al
Heronjtë dallohen, sepse janë të mbrojtur me patriotizmin e shkallës më të lartë
PD, paralele të rrezikshme me Bjellorusinë, kërcënimi: Kujdes, pas pak pamjet e Minskut mund të bëhen një “deja vu” për Tiranën. Guximtarët reagojnë
gazetamapo.al
Humb jetën nga koronavirusi drejtori i birrës “Peja”
abcnews.al
BE kritikon Bjellorusinë për dhunën pas zgjedhjeve, paralajmëron marrje të masave
shqiptarja.com
Shpëtuan hebrenjtë, arkitekti i njohur hebre ndërton falas memorialin në nder të shqiptarëve
telegrafi.com
Vdes nga COVID-19 edhe një pacient në Spitalin e Gjilanit
ata.gov.al
AAK voton pro koalicionit me LDK-në, Haradinaj tregon prioritetet
gazetablic.com
Vdes edhe një pacient nga koronavirusi
shqiptarja.com
Ndërron jetë drejtori i birrës së njohur në Shqipëri, dyshohet se ishte infektuar me Covid19
abcnews.al
Joe Biden hyn në histori, zgjedh një grua me ngjyrë si kandidate për nën presidente
shqiptarja.com
Berisha: Shqipërisë t’i hiqet drejtimi i OSBE-së, pse s'reagon Lukashenkoi Tiranës'...por reagimi zyrtar e nxjerr blof
kallxo.com
Xhavit Haliti: PDK duhet të hyjë në koalicionin qeveritar
cna.al
Hetimet filluan të heqin “mbeturinat”!
rtsh.al
MASR refuzon projektin "100 fushat" të FSHF
abcnews.al
Haradinaj-Hotit: Është ulur niveli i dialogut, bëj disa hapa mbrapa
cna.al
Pse hesht Lukashenko i Tiranës në krye të OSBE!

Bekteshi merr pjesë në Samitin rajonal të turizmit në Tiranë

Bota Sot 14.01. 17:35

Bekteshi merr pjesë në Samitin rajonal të turizmit në Tiranë

Maqedonia Në Shqipëri po mbahet Samiti Rajonal i Turizmit, një aktivitet nga Ministrit të Turizmit dhe Mjedisit të Shqipërisë. I pranishëm në këtë eveniment rajonal është edhe ministri i ekonomisë së RMV, Kreshnik Bekteshi. “Kam nderin që me ftesë të Ministrit të Turizmit dhe Mjedisit të Shqipërisë»»»

botasot.info
Koha 14.01. 14:31

Bekteshi në Tiranë: Mbështetje dhe solidaritet nga të gjitha vendet për rindërtimin e zonave të prekura nga tërmeti në Shqipëri

Shkup, 14 janar – Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi mori pjesë në Samitin Rajonal të Turizmit, i cili u mbajt në Tiranë nën organizim të Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit dhe Organizata Botërore e Turizmit e Kombeve të Bashkuara, ngjarje e cila mblodhi ministrat e turizmit nga Italia, Greqia»»»

koha.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.