Basha nesër në Prokurori
koha.net
Rama akuzon PD-në për hapjen e negociatave me BE-në
cna.al
Skandali me provimet/ Ja si ministria e Arsimit pezullon maturantët për shkollim jashtë vendit
Përgjaket matura në Bujanoc, maturanti shqiptar dergohet në spital me lëndime të rënda?
A është tani Holanda në Europë pararendese apo vjen e fundit?
exit.al
Dekreti zbuloi urrejtjen e Ramës për Kushtetutë e ligj
gazetablic.com
Premtimi i pa mbajtur i Kadri Veselit për veteranët
javanews.al
Zyrtarët e PD, në burg! Basha kërcënon gjyqtarët dhe prokurorët e Elbasanit
Ilir Meta: Vendimi për anulimin e zgjedhjeve nuk mund të kontestohet
lajmi.net
Pompeo: Amerika nuk do luftë me Iranin
gazetablic.com
Memli Krasniqi flet për “Dekadën e Re” teksa ‘krenohet’ me njeriun e dënuar me burgim
periskopi.com
5 raste dhune brenda strukturave të LDK-së: A duhet të mbahen nën masat e sigurisë?
gazetamapo.al
Bild nuk ndalet: Dy shkrimet që tronditën Shqipërinë
Ku shkel Rama ka fatkeqësi
gazetainfokus.com
Blerand Stavileci tallet me rrahjet në kuvendet zgjedhore të LDK’së
syri.net
Nga Berat Buzhala - Java e çmendur e futbollit/ Fadil Vokrri u ringjall në trupin e Milot Rashicës
cna.al
Foto/ Klevis Balliu braktis banorët e Astirit
Kur Franca i shkruante SHBA-ve: Shqipëria pikë e rëndësishme strategjike e sovjetikëve
starplus-tv.com
CLINTON NË KOSOVË: NDERI MË I MADH I JETËS TIME ËSHTË QË KAM QËNDRUAR KRAH JUSH NË SPASTRIMIN ETNIK
Frika nga drejtësia detyroi opozitën të dalë nga Parlamenti
indeksonline.net
Do të habiteni nga madhësia e breshrit sot në Istog!
Sulmuan me lëndë piroteknike eskortën e Kryeministrit në Librazhd, gjykata lë në burg krerët e PD-së në Elbasan
Basha për burgosjen e kryetarëve të PD në Librazhd dhe Prrenjas: Vendim burracak
botasot.info
Ja çka deklaroi Ramiz Lladrovci në Konventën zgjedhore
periskopi.com
Kush qëndron prapa rrahjeve serike në LDK?
Kujt i shërbejnë thirrjet e kryetarit të opozitës?
boldnews.al
Mazhoranca përballë gjashtë sprovave që i rrezikojnë ekzistencën
gazetablic.com
Pas dajakut me karrige, vjen edhe reagimi i parë nga LDK
starplus-tv.com
SHKODËR, DEGA E GAZETARISË PRAKTIKË DHE MUNDËSI PUNËSIMI
ina-online.net
Partitë shqiptare dje e bënë president, sot i drejtojnë kritika! (VIDEO)
sot.com.al
“Ish deputetët demokrat nuk heqin dorë nga dhuna!”, përplasen me zv. drejtorin e Policisë së Shtetit (Debati)
Rama: Zgjedhjet nuk i luan as topi, as burri i fallxhores (Video)
Pogradec, Rama: Përpjekja e atyre që duan të fusin frikë, ka goditur turizmin
Ish-deputetët e PD tentojnë t’i bllokojnë rrugën Ramës në Pogradec
cna.al
Foto/ Përplasen dy automjete në Tiranë
Skeda/ Nga viti 2003 deri në fund të vitit 2017, si ka ndryshuar pasuria e gjyqtares Buhali
Punësimi i mësuesve, Shahini: Si do plotësohen vendet e lira
cna.al
Deputeti thirrje Ramës: Mobilizo bandat e krimit si grupe të gatëshme ditën e votimit
gazetablic.com
Shpërthejnë shakatë – rrahja e LDK-së nën komentimin e një meçi boksi

Turizmi, Klosi: Çfarë na tha një shkencëtar për çmimet

Balkanweb 21.05. 22:45

Turizmi, Klosi: Çfarë na tha një shkencëtar për çmimet

TIRANE “Dua të pushoj në Shqipëri”, në emisionin “Dritare me Rudinën” në News 24 rikthen në vëmendjen e publikut situatën e turizmit në vendin tonë. I ftuar në emision ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi u ndal te “Prestige Resort” në Golem, ku veçoi një nga vizitat e tij me një shkencët»»»

balkanweb.com
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining