gazetablic.com
Vaksinat e premtuara nga Edi Rama për Kosovën që nuk erdhën kurrë
boldnews.al
Mbyllet java e 21-të e Superiores/ Vllaznia në rënie, rivalët ushtrojnë presion. Rezultatet dhe klasifikimi!
gazetamapo.al
Atëherë lexohej shumë, frekuentoheshin kinematë dhe teatrot
botasot.info
Bulliqi dhe Kastrati dorëzuam çelësat e shtëpive të reja për familjet nevojtare
telegrafi.com
“Dilema e Kurtit” – Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë
lapsi.al
Dikush nga mazhoranca i bëri presion? Paloka flet për dorëheqjen e Bamir Topit nga FRD
insajderi.com
Presidenti armen refuzon shkarkimin e shefit të ushtrisë pas urdhrit të kryeministrit
Mbi 22 mijë raste aktive vetëm në Tiranë, cilat qytete janë vatra rreziku
balkanweb.com
“Rama nuk ka asnjë shok”/ Paloka: LSI pjesë e jona, ndarja për të maksimalizuar votat dhe të larguar të keqen!
shqiptarja.com
'Uroj të shënoni zhvillime domethënëse në përballimin e sfidave', publikohet letra që Edi Rama i dërgoi Albin Kurtit
sot.com.al
19 humbje jete nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Shqipëri
abcnews.al
FT: Mësimet nga një vit pandemi
oranews.tv
Tregti bananesh dhe kokainë, zbardhet dosja italiane për biznesmenin Dritan Rrapaj
americaneye.al
Shifrat mbeten të larta: 19 viktima nga Covid në 24 orët e fundit
sot.com.al
“A do të ketë trazira ditën që do të ndodhë?”, Frrok Çupi zbardh telefonatën “bombë” në zyrat e PD, tregon të papriturën që i ndodhi Lulzim Bashës: Ta
tvklan.al
19 viktima dhe 986 të infektuar në 24 orët e fundit
shqiptarja.com
Basha e gjen më në fund krahasimin: Ndërrojeni qeverinë siç do të ndërronit pulën e thatë dhe kufjet që nuk punojnë
ata.gov.al
SHBA – Blinken: Shumë të shqetësuar nga intoleranca e Moskës ndaj lirisë së shprehjes
ANALIZA: Franca është bërë aleatja më e madhe e Serbisë në BE
ata.gov.al
LIBI – “Sea-Watch” shpëton 147 migrantë në Mesdhe
exit.al
Manastirliu apel qytetarëve të zbatojnë masat anti-Covid19
cna.al
“Vaksinimi në Korçë është lajm i mirë por…”/ Andi Përmeti thirrje qeverisë: Na kurseni propagandën
tvklan.al
Veliaj: LSI tradhtoi të majtën
tvklan.al
Rama të hënën në Bruksel për negociatat
Partitë e komuniteteve boshnjak e rom pritet të ankohen në PZAP
gazetaexpress.com
Si i bëtë 1 miliard lekë nga rroga?- Rama për pasurinë: Media që e nxorri shkruan budallëqe
tetovasot.com
ASH-AAA: Protestuesit u nxitën nga policia
tesheshi.com
Vendim i papritur: Joe Biden flet për dënimin ndaj princit saudit
abcnews.al
“Del Spiegel” plas skandalin: Trump dhe Erdogan të përfshirë aferat e HalkBank
koha.net
“NY Times”: Si të bashkoni Kosovën e ndarë? Emërtoni liqenin Trump
tvklan.al
Vaksinimi i bluzave të bardha përfundon para 15 Marsit
cna.al
Përputhen/ Çam Vangjeli, grek Shpëtimi
botasot.info
Forcat e Armatosura do të angazhohen në vaksinimin masiv të popullsisë
insajderi.com
NYT: Si të bashkoni një Kosovë thellësisht të ndarë? Emërtojeni një liqen me emrin Trump
javanews.al
Analiza e orientimit të votës: Krahasimi i sondazheve të Zogby në 2009 dhe të IPSOS sot -
vizionplus.tv
“Lulëzojnë” vrasësit me pagesë në Shqipëri
shqiptarja.com
Nga ekzekutimi i Sofisë tek fyti i prerë i Violetës, pesë krimet e egra që ndodhën në shkurt
Kështu nuk shkon dhe nuk duhet toleruar tutje!
indeksonline.net
Ramabaja: Qerim Kelmendin e vranë shërbimet e huaja, njëjtë sikurse Konushevcin!
vizionplus.tv
Manastirliu tek COVID 3: Të hënën mbërrijnë edhe 15,000 vaksina Pfizer
abcnews.al
Raporti i CIA-s për vrasjen e Khashoggi-t, Biden: Mizore, Arabia Saudite do të mbajë përgjegjësi

Britani, vaksinimi ka ulur numrin e të hospitalizuarve nga kovid-19, planifikohet heqja e masave kufizuese

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Portalb 23.02. 10:44

Britani, vaksinimi ka ulur numrin e të hospitalizuarve nga kovid-19, planifikohet heqja e masave kufizuese

Pas Izraelit, Mbretëria e Bashkuar është një tjetër vend që ka shkuar larg me imunizimin kundër kovid-19 dhe gjithashtu ka dhënë rezultate premtuese, të cilat tregojnë rënie të ndjeshme të të hospitalizuarve, njofton Portalb.mk. Vaksinimi në Angli dhe Skoci ka treguar se edhe një dozë siguron mbroj»»»

portalb.mk
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.