Kandidati për KQZ e thotë troç: Vij për rrogën se do ndihmoj familjen
balkanweb.com
Alibeaj: PS ka braktisur dhe nuk njeh më Këshillin Politik, kjo do të ketë kosto të mëdha! Rama po tenton të përçajë opozitën
kosova-sot.info
Deputeti i PDK’së nuk u pajtua që ti hiqet Devollëve monopoli në homologim
Dhurohen 250 pajisje shkollore dhe 151 tabletë për nxënësit në Prizren
Konferenca e Paqes në Paris/ Pyetjet e vështira të Willsonit për Evropën– Referendum apo zgjedhje?  
gazeta-shqip.com
Lufta e Putin në Siri, a dështoi strategjia kundër SHBA?
shqiptarja.com
51 fëmijë të bllokuar në 'Al Hol'/ Gati struktura e rehabilitimit në Shqipëri, 300 mësues për të kthyerit nga kampet e Sirisë
ina-online.net
Tomë Gashi ftohet nga Specialja, thotë se nuk do t’i përgjigjet
ina-online.net
Përplasja e madhe mes LDK-AAK
indeksonline.net
ATK nis komunikimin e drejtpërdrejt me bizneset
syri.net
Luftimet mes Azerbajxhanit dhe Armenisë hyjnë në ditën e katërt, përplasen sërish Franca dhe Turqia
ina-online.net
Rama: Këtu do të më keni edhe për 5 vjet
ina-online.net
Basha: Rimëkëmbje për 6 muaj/ Projekti ekonomik i PD: Duhen 312 milionë euro për gjashtë muaj
alpenews.al
MASAT ANTI COVID NË SHKOLLA/ Rregullat që duhen zbatuar për të ulur infeksionin nga VIRUSI
abcnews.al
Ministrit serb i ndalohet hyrja në Kosovë
gazetainfokus.com
Çfarë ndodhi në Gjykatën Speciale, nga akuzat për Thaçin e Veselin deri te arrestimet
gazeta-shqip.com
Humbi punën si stjuardesë nga Coronavirus, e reja i futet trafikimit të kokainës (FOTO)
shqiptarja.com
Konflikti Azerbajxhan-Armeni/ Dalin pamjet e sulmit me dronë ndaj ushtarëve armenë në rajonin e Nagorno-KarabakhTurqi Francë përplasje për situatën në
portalb.mk
Përfundoi edhe seanca për nënkryetarë të Kuvendit, deputetët nuk arritën pajtueshmëri se sa nënkryetarë duhet të ketë
evropaelire.org
Debati Trump-Biden: Retorikë e zjarrtë dhe sulme personale nga fillimi deri në fund
abcnews.al
Gjiganti francez i energjisë parashikon fundin e epokës së naftës
shqiptarja.com
100-vjetori i lindjes së Shaban Demirajt, i biri rrëfen të atin në tri dimensione
vizionplus.tv
Rëndohet gjendja e naftëtarëve/ Grevistët e urisë janë të vendosur për t’i shkuar deri në fund
hashtag.al
Humbin jetën tre pacientë lidhur me koronavirusin në vend, 131 raste të reja
evropaelire.org
KE kritikon Hungarinë, Bullgarinë, Rumaninë për sundim të ligjit
aa.com.tr
Aliyev: Përleshjet do të ndalen nëse ushtria armene tërhiqet
koha.net
Gjilani dhe Vitia miratojnë buxhetet komunale për vitin 2021
sot.com.al
Nis seanca e dytë dëgjimore, zbardhen emrat e kandidatëve që do kalojnë sot në filtrin e Komisionit të Posaçëm
boldnews.al
Ikën kreu i AKU, Robert Lili/ Në vend të tij, anëtari i KQZ-së Bledar Skënderi?
Opinion / Debati presidencial e shpalli SHBA-në një viktimë, jo një lider global
tesheshi.com
Pompeo i kërkon Vatikanit të dënojë Kinën, por pse u refuzua nga Papa?
Analizë / Pse po luftojnë Armenia dhe Azerbajxhani?
tesheshi.com
POLITOLOGU/ Fukuyama vendosë të flasë: kush i fiton zgjedhjet amerikane dhe rëndësia e tyre për botën
shekulli.com.al
Pse dështoi debati Trump-Biden? Ecuria hap pas hapi e përplasjes mes kandidatëve për të marrë Shtëpinë e Bardhë
abcnews.al
Lufta në Kaukaz, Aliyev: Nuk tërhiqemi deri sa armenët të ikin nga toka jonë
aa.com.tr
BE do të diskutojë për Turqinë dhe Mesdheun Lindor
aa.com.tr
Fillojnë aktivitetet e Turqisë për presidencën në SEECP
Vihet gurthemeli i mbikalimit në Korroticë të Epërme
portalb.mk
Ekipet mobile për pasaporta do të fillojnë me ofrimin e shërbimeve në Përfaqësitë Diplomatike-Konsullore të RMV-së
gazeta-shqip.com
4.7 miliardë dollarë humbje në tre muaj, Disney pushon nga puna 28 mijë punonjës
boldnews.al
KPA: Pasuria e ish-prokurorit Shpëtim Kurti, KPK bëri hetim “sipërfaqësor”
koha.mk
Matoshi:”Mbisundimi i tregut nga Serbia mund të neutralizohet vetëm me politika bashkëpunuese ekonomike mes Shqipërisë, Kosovës dhe Maqedonisë së V.”
insajderi.com
Armenët protestojnë kundër Turqisë dhe Azerbajxhanit në Paris
shqiptarja.com
Nagarno-Karabakh/ Çfarë duhet të dimë në lidhje me konfliktin dhe pse shpërtheu taniTurqi Francë përplasje për situatën në Nagorni Karabakh! OKB: Ndal
tetovasot.com
BE-ja nuk do të lejojë vendosjen e ambasadës së Kosovës në Jerusalem
abcnews.al
Armenia gati të përdorë armët e rënda kundër Azerbajxhanit
gazetainfokus.com
Policia ndërhyn në ahengun e familjes në fshatin e Isa Mustafës, konfiskon 4 armë
hashtag.al
Zhvendosja e votuesve në Shqipëri, çfarë po ndodh 6 muaj para zgjedhjeve dhe roli i sekretares Elena Pici
shekulli.com.al
Shpërthim i fuqishëm në Paris, alarmohen banorët, autoritetet shpjegojnë së çfarë ndodhi! Avioni ishte në mision përgjimi
portalb.mk
Mosmarrëveshje e re mes pushtetit dhe opozitës në RMV, Kuvendi nuk ka shumicë për vërtetimin e 5 vendimeve për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme

Policia shton masat në zonën e ”Ish-Bllokut”/Lleshaj: Covid-19 po merr jetë të rinjsh. Lokalet burim risku

Koha Jone 23.07. 12:41

Policia shton masat në zonën e ”Ish-Bllokut”/Lleshaj: Covid-19 po merr jetë të rinjsh. Lokalet burim risku

Qeveria vijon që të shtojë masat në lidhje me jetën e natës, pas vendimit për të mbyllur klubet e natës dhe për të mos lejuar muzikë live pas orës 20:00. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe drejtues të lartë të PSH zhvilluan një inspek»»»

kohajone.com
Sot 02.06. 13:52

Lleshaj cakton detyrat për drejtorët e Policisë dhe u jep ultimatumin: CV-ja juaj do shkruhet nga bimët e kanabisit, zgjohuni nga gjumi!

Ministri i Punëve të Brendshme, Sandër Lleshaj ka mbajtur një takim online me drejtorët e Policisë në Qarqe, Prefektët dhe drejtorin e Përgjithshëm të Policisë, Ardi Veliu. Lleshaj tha se duhet që të vetë-pastrohet policia për të patur një rezultat sa më të mirë në luftën anti-kanabis. Për këtë, th»»»

sot.com.al
Shqip 28.06. 11:32

Fotot/ Yuri Kim me Lleshajn: SHBA po ju ndihmon, avanconi në luftën kundër krimit të organizuar

Ambasadorja amerikane në Shqipëri Yuri Kim ka kërkuar nga policia shqiptare të nisë operacionin ndaj krimit të organizuar në vend, në një mesazh publik të publikuar në faqen e ambasadës. Në një aktivitet politik të ambasadës, ambasadorja amerikane ka publikuar një fjalë e cila është publikuar vetën»»»

gazeta-shqip.com
Abcnews 15.07. 10:47

Hiqet komisioni për gjobat dhe bllokimin e patentave, si do merren vendimet tani

Pritet që të marrin fund radhët e pritjes para zyrave të OASH-së në Policinë Rrugore. Siç bën me dije Ministria e Brendeshme, drejtuesit e mjeteve, të konstatuar me shkelje gjatë qarkullimit rrugor, mund t’i paraqesin pretendimet apo dokumentacionin online, përmes portalit qeveritar ealbania. Minis»»»

abcnews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.