"DURRËSI, DUBAI I VOGËL..."/ Rama publikon VIDEON e intervistës së Alabbar nga media prestigjoze CNN

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Alpe News Albania 01.05. 11:21

"DURRËSI, DUBAI I VOGËL..."/ Rama publikon VIDEON e intervistës së Alabbar nga media prestigjoze CNN

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook video-lajmin që ka bërë jehonë në mediat e huaja lidhur me ndërtimin e Portit turistik të Durrësit. Investimit 2 miliard euro të Portit të Durrësit nga Mohamed Alabbar themelues dhe pronar i kompanisë EMAAR, i është bërë jehonë në me»»»

alpenews.al
Kallxo Kosovo 16.04. 22:36

Prezantohet projekti gjigand i portit të Durrësit (FOTO)

Mohamed Alabbar, themelues dhe pronar i kompanisë EMAAR do të transformojë portin e Durrësit në një port turistik të ngjashëm me Dubai Marina, përmes një investimi 2 miliard dollarë. Gjersa është prezantuar masterplani për portin turistik të Durrësit, Alabbar është shprehur se ka bërë biznes në shu»»»

kallxo.com
Top Channel Albania 16.04. 21:22

Prezantimi i projektit të portit të Durrësit, Alabbar: Moment historik! Rrallë gjej njerëz si ju që vendosin shpirtin në punë

Mohamed Alabbar, themelues dhe pronar i kompanisë EMAAR do të transformojë portin e Durrësit në një port turistik të ngjashëm me Dubai Marina, përmes një investimi 2 miliard dollarë. Gjersa është prezantuar masterplani për portin turistik të Durrësit, Alabbar është shprehur se ka bërë biznes në shu»»»

top-channel.tv
CNA Albania 16.04. 20:36

Do ndërtojë portin e Durrësit/ Biznesmeni Alabbar: Shqiptarët vendosin shpirtin në punë

Themeluesi dhe pronari i kompanisë EMAAR, Mohamed Alabbar, është personi që pritet të transformojë portin e Durrësit, duke e bërë të ngjashëm me Dubai Marina. Alabbar ka prezantuar sot gjatë takimit të kryeministrit Edi Rama me disa qytetarë të Durrësit, masterplani për portin e ri turistik. Ai i c»»»

cna.al
Koha Jone Albania 16.04. 20:06

Rama përqafon sheikun që do të transformojë portin e Durrësit: Jetonte në varfëri

Mohamed Alabbar, themelues dhe pronar i kompanisë EMAAR do të transformojë portin e Durrësit në një port turistik të ngjashëm me Dubai Marina, përmes një investimi 2 miliard dollarë. Kurse kryeministri Edi Rama ka treguar se sheiku jetonte në vafëri. ”Nuk i kam marrë leje, por jam i bindur se lidhe»»»

kohajone.com
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.