rtsh.al
Rama në Laç flet për rindërtimin: Të bëhet Laçi i 2020!
rtsh.al
Fëmijët e Tiranës dhurata për moshatarët e tyre në zonat e prekura nga tërmeti
FOKUS – Johnson kërkon realizimin e Brexit dhe bën thirrje për bashkim
lexo.com.al
Ulqini: “Paketa Antishpifje” synon standardizimin e portaleve
syri.net
EMRAT/ 9 të arrestuar pas tërmetit në Durrës, arratisen 8 të tjerëStadiumi shpërtheu me 'Rama ik', Berisha: Nderim tifozëve! Komentet
indeksonline.net
‘Prishet’ monopoli, MIT-i autorizon edhe gjashtë qendra të tjera për homologim
aa.com.tr
Dahlan, agjenti i EBA-së që komplotoi kundër vullnetit të popujve
klankosova.tv
Kurti takohet me përfaqësues shqiptarë në Maqedoninë e Veriut, flasin për formimin e qeverisë
tvklan.al
Rama në Laç u kërkon banorëve të dalin nga pallati: Pse rrini aty? Ju nxjerrim ne mos kini merak
lexo.com.al
“Muret do ngrihen sërish, engjëjt do kujtohen përgjithmonë”, Braçe falenderon tifozët
tetovasot.com
Kasami nuk e di se ku dhe si votojnë deputetët e tij
aa.com.tr
Ministri turk i Mbrojtjes takon kreun e Këshillit Presidencial të Libisë
kallxo.com
Përmbaruesi i vëllezërve të Sylejman Selimit stopohet nga banorët e Resnikut
exit.al
Dënohet me 7 vjet burg grabitësi i dokumentave dhe serverit në Prokurorinë e Durrësit
gazetaexpress.com
Arrestohen burrë e grua, pronarët e ‘Vila Palmës’Te fundit
lexo.com.al
Tërmeti ka përmbysur fabulën politike
javanews.al
“Shihni Ogertën si është bërë…, Belinda flinte në makinë, Olta sapo ka lindur dhe rrinte rrugëve”/ Rama ta
aa.com.tr
Akar - Sarraj diskutuan paktin detar midis Turqisë dhe Libisë
gazetainfokus.com
Lajm i mirë për mësimdhënësit - inFokus
newsbomb.al
BANESAT E DËMTUARA RËNDË/ Basha i prerë për mungesën e shkresave zyrtare: Kjo është kriminale! Në burg kush luan me jetët e qytetarëve (VIDEO)
shekulli.com.al
Pesë fakte të panjohura mbi Boris Johnson
lexo.com.al
Video / Fëmijët e Tiranës dhurata për moshatarët e tyre në zonat e prekura nga tërmeti, nis “Operacioni Kutia”
shqiptarja.com
'Golden Globes', nominimet për çmimet që do të jepen në 5 janar, pjesa e luanit për Netflix
Të arrestuarit e Konvalishencës, mes tyre edhe pronarët e “Vila Palma”
boldnews.al
Rikthehet në TV Adi Krasta/ Monologu brilant që i “theu turinjtë” pushtetit… (VIDEO)
aa.com.tr
Turqia kritikon komentet e BE-së për paktin detar me Libinë
Provokimet ruse: A duhet të hapë NATO një bazë në Detin e Zi?
gazetablic.com
Selimi së bashku me djalin e tij, nderojnë heroin Mujë Krasniqi: Brezat ta dijnë ku i ka rrënjët liria e kombit shqiptar
syri.net
Speciale - Hakmarrja e trashëgimtarëve/ Rikthehen fantazmat e bandave të ‘97-ës
tvklan.al
PD denoncon: Militantët socialistë përfitojnë bonuset e qirave për tërmetin
exit.al
Adi Krasta rikthehet në ekran. Nis emisionin e ri në Kosovë
koha.net
Ish-drejtori i Financave kërkon kthimin në ekzekutiv
shqiptarja.com
Shembja e hotelit të saj i mori jetën të atit, shoqërohet bashkëshortja e pronarit të Vila PalmësNdërtesat e shembura nga tërmeti/ Arrestohen 18 perso
Arrihet marrëveshja Vetëvendosje- LDK: Ja si ndahet pushteti
portalb.mk
Parlamenti i ri britanik mblidhet të martën
Forca Detare mbyll misionin në Egje, Xhaçka: Ka nisur ringritja e flotës, Pashalimani bazë e NATO-s
kosova-sot.info
Këta janë emrat e 40 ushtarëve të UÇK-së që ranë në pritë bashkë me Mujë Krasniqin
AXHENDA NDËRKOMBËTARE 14/12/2019
telegrafi.com
Profesori i shkencave të mjedisit Sami Makolli, flet për cilësinë e ajrit dhe hapat që duhet t’i marrin institucionet e vendit për parandalimin e ndot
Fitorja e Konservatorëve, Brexit dhe disa mësime për të djathtën shqiptare
Pse nuk e ndalonim dot ikjen e Agron Tufës?

Mustafa pret në takim delegacionin britanik

Zeri 16.07. 21:14

Mustafa pret në takim delegacionin britanik

Gjatë takimit u diskutua për situatën aktuale në vend, dialogun Kosovë-Serbi, zgjedhjet e parakohshme në Kosovë, zgjedhjet e brendshme të LDK-së dhe programin zhvillimor të LDK-së në qeverinë e ardhshme në fushat e ekonomisë, arsimit, shëndetësisë, etj. Kryetari Mustafa e falënderoi delegacionin br»»»

You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining