Marinela Ziu analizon: Vetëm Kontrolli i Lartë i Shtetit parashikon 7.2 miliardë euro, buxhet të shpërdoruar
shqiptarja.com
Petrit Vasili i ‘fiksuar’ pas aktores italiane, i shkruan publikisht në Facebook: Splendida!
lajme.rtsh.al
Rama, të hënën për integrimin në Bruksel
topalbaniaradio.com
COVID-19, nis vaksinimi i mjekëve në Korçë!
abcnews.al
INVESTIGIMI/ Anija me gaz e nisur nga Porto Romano thyen embargon e SHBA-ve dhe furnizon Bashar al Asadin
Gazeta amerikane alarmon: Kongresisti më i madh prorus, mentor i Vjosa Osmanit
Tronditëse/ I vunë në një gropë, 22 intelektualë të pushkatuar! Dëshmitar okular, Diti Biçaku: Tirana e natës së 26 shkurtit 1951
Emigrimi nga Shqipëria me përmasa shqetësuese
Serbia porositë para vizitës së Lajcak: Ka kaluar koha kur mund të na shantazhoni, s’ka zgjidhje për Kosovën pa na pyetur
cna.al
Fitore kombëtare/ Si u ndërtua koalicioni Çamo-Grek i Lulzim Bashës
kallxo.com
Pastrimi i shtëpive, punë mbijetese për shumë gra
tvklan.al
Forcohen masat në doganën e Kakavijës, do të kalojnë vetëm 400 persona
rd.al
Pse sektori i Energjisë ndodhet në një situatë shumë të vështirë
indeksonline.net
Hoxhaj për vdekjen e xhaxhait të Kadri Veselit: Shtëpia e familjes Veseli ishte simbol i rezistencës në luftën
alpenews.al
COVID-19/ Peleshi: Shqipëria do jetë e para në rajon për vaksinim masiv, mund ta mbyllim para afatit 14 muaj
boldnews.al
Kategoria e Parë/ Sot luhet java e 12-të, beteja të forta e formalitete. Ja programi i ndeshjeve
vizionplus.tv
Silva Bino nuk përjashton shtrëngimin e masave antiCovid: Vaksinat, deri tani asnjë efekt anësor
telegrafi.com
Gara përmes foto-mesazheve për kreun e LDK-së, Imet Rrahmani i kundërpërgjigjet Avdullah Hotit
abcnews.al
Biden shpalli rikthimin e diplomacisë amerikane, por më pas hodhi bombat
abcnews.al
Ndërmjetësime dhe tregu i zi, vendet europiane në kërkim të vaksinës
“Gabimi i SHBA dhe Anglisë me Enver Hoxhën”, Paskal Milo: Pse aleatët e lanë Shqipërinë në anën sovjetike
kohajone.com
“Popullsia e vendit po plaket”, Klajda Gjosha: Nisma e LSI “nga bebja në bebe” është investimi për t
topalbaniaradio.com
Reja afrikane e pluhurit “përfshin” Shqipërinë
“Nuk premtoj mrekulli, por normalitet”/ Basha me përfaqësues të Energjisë së Rinovueshme: Do keni një derë ku të trokisni, nuk do të hapet me “kafe”,
shqiptarja.com
Nis procesi i vaksinimit edhe në Korçë! Do vaksinohen rreth 1000 mjekë e infermierë në total
abcnews.al
VIDEO/ Mjegulla e dendur përfshin edhe Vlorën
ekonomiaonline.com
Rusia: Po përdoret retorikë radikale nga shqiptarët pas fitores së VV-së
Nis vaksinimi anti-COVID edhe në Korçë, Manastirliu: Së shpejti përfundojmë me të gjithë bluzat e bardha
shqiptarja.com
Mjegulla e dendur ‘pushton’ rrugët, ARRSH-shoferëve: Ulni shpejtësinë
tesheshi.com
OKB pendohet për kufizimin e lirisë në Rusi dhe Kinë
portalb.mk
Arbin Rushiti, basketbollisti nga Shkupi që synon NBA-në (VIDEO)
indeksonline.net
Kandidati i vetëm nga Lipjani që ka siguruar një ulëse në Kuvendin e Kosovës
Holokausti dhe fati ndryshe i dy arkitektëve të shquar
ata.gov.al
Vaksinimi antikovid nis sot edhe në Korçë, përfundon së shpejti vaksinimi i gjithë bluzave të bardha
gazeta-shqip.com
Bënte jetë të thjeshtë/ Mësuesja italiane i habit të gjithë me testamentin: U lë 25 mln euro...
cna.al
Me pasuri nga Tropoja në Tiranë/ Gjyqtari që u denoncua për ndërtim të paligjshëm
portalb.mk
Tetovë, borxhet dhe mbingarkesa me punëtorë nuk e ndalojnë komunën të punësojë, Arifi me deklarata kontradiktore
ata.gov.al
Prani e madhe mjegulle në akset Krujë-Fushë Krujë-Laç-Milot-Patok/ ARRSH: Ulni shpejtësinë
kallxo.com
Ajër i ndotur në disa prej qyteteve kryesore të Kosovës
koha.net
Në Mitrovicë, derbi i skuadrave që po kalojnë formë të lartë
klankosova.tv
Konservatorët e nderojnë Trumpin me një statujë nga ari (VIDEO)
gazetamapo.al
Diktatura e re e bijve e do të vdekur Agron Tufën
ata.gov.al
ITALI – Draghi: Rinisja e axhendës transatlantike një objektiv thelbësor
Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
kallxo.com
Udhëheqësit e BE-së dhe NATO-s diskutojnë prioritetet e sigurisë për Evropën
lapsi.al
Mjegulla pushton qytetet edhe në mëngjes, nisin problemet e para në Llogara
gazetamapo.al
“5 SKENARËT…” e Bujar Kapexhiut
shqiptarja.com
Pas Lezhës e Durrësit, mjegulla 'pushton' Vlorën!
“Unë mbajta peng drejtorin, Enver Hoxha kishte lejuar që të bëhej ai aksion, zgjati 8 orë”/ Dëshmia e rrallë e 97 vjeçarit: Si e rrëmbyem depon e Bank

Fitorja e Kurtit nuk mjafton! Gazetari: Nëse nuk sigurohen 80 deputetë për Presidentin, Kosova sërish në zgjedhje

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Oranews 18.01. 21:51

Fitorja e Kurtit nuk mjafton! Gazetari: Nëse nuk sigurohen 80 deputetë për Presidentin, Kosova sërish në zgjedhje

Tashmë nuk ka asnjë dyshim se Vetëvendosje dhe Albin Kurti do të jenë fitues të zgjedhjeve të 14 shkurtit. Por interesi është te numri i votave dhe ulëseve në Kuvend që të do të sigurojë. Gazetari, Fidan Rama, në një lidhje me skype nga Prishtina thotë se fitorja e Kurtit nuk mjafton dhe se nëse nu»»»

oranews.tv
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.