periskopi.com
Vjosa Osmani nuk ia jep fjalën kryeministrit Avdullah Hoti
Kompania e gazit është e gatshme t’i kthejë paratë
ata.gov.al
Ruçi: Presidenca kroate, çelja e negociatave me Shqipërinë
ata.gov.al
Ndërtimi i Skavicës përgjysmon në 50 milionë dollarë importin e energjisë
ata.gov.al
Mblidhet Asambleja e FSHF-së, Duka: Uroj që shumë shpejt t’i kthehemi terreneve sportive
hashtag.al
Meta propozon një emër të ri për kreun e KLSH-së
Uran Ismaili: Emrin e ka Agon Musliu, nuk është statistikë, përmendjani emrin sikurse AstrititTë ngjashme
Gërxhaliu: Të mbështeten eksportet e produkteve ‘Made in Kosova’
shekulli.com.al
Nga pengmarrja, infiltrimi në SHISH, trafiku i drogës dhe vrasjet, kush janë personat që OFL i dërgoi formularin
kallxo.com
Uran Ismaili: Donacionet e Serbisë kanë ardhur në bazë të ligjeve të Kosovës
Refugjatët dynden sërish drejt kufirit grek: Athina do të ndërtojë... “mur”
shqiptarja.com
Tre të parët u rrëzuan nga PS-ja, Meta propozon emrin e radhës për kryetar të KLSH-së
rtsh.al
Frikë nga ndotja. Banorët e Sukthit kundërshtojnë venddepozitimin e mbetjeve
indeksonline.net
Ismaili-Osmanit: Po më shtinë me dyshu që je e lajthitur
VV-ja mbështet formimin e Komisionit Hetimor për pandeminë
vizionplus.tv
“Mësueset e kanë mendjen të lyejnë flokët”/ Boçi: Mimi Kodheli i ngatërron me ushtarakët
koha.net
Al Jazeera: Pyeteni Gencin 4-vjeçar për varrezat masive në Serbi
lajmpress.org
Andi Bushati: Krisja e mitit amerikan mes shqiptarëve
sot.com.al
Situatë e tensionuar politike/ Pas 1 ore përfundon takimi i trojkës së ambasadorëve i thirrur nga Soreca, çfarë u diskutua
ina-online.net
Rebelizimi i Vjosa Osmanit: Qeveria “Hoti” është e Thaçit, Thaçi s’është i LDK-së
Meta-Berisha, presion Bashës: Do zgjedhësh SHBA-në, apo ne? Zgjidh e merr, por kujdes se njëherë të falëm
syri.net
Luli, Yuri, lulja!
mia.mk
Klaus: Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut do të kenë ndikim mbi disa vende anëtare të BE-së
klankosova.tv
Selim Selimi, ministri i parë nga Presheva në Qeverinë e Kosovës
Kultivimi i dredhëzës në Kosovë viteve të fundit ka marrë hov
shqiptarja.com
Përdhunimi i 15-vjeçares/ Shahini: Hetim OJF-ve me financim nga shteti! Dyfishim të psikologëve në shkolla! AMA të gjobisë mediat, jo t'i këshillojëPë
ata.gov.al
BELGJIKË – Solidariteti ”Bli një birrë sot dhe pije kur të mbarojë pandemia”
gazeta-shqip.com
Video/ “E pastrojmë për 6 ditë”, si mashtroi publikisht ministri Ahmetaj
cna.al
Foto-Zgjidhet kreu i ri i FRPD/ Këlliçi: Nga sot nis një rrugëtim të ri politik
shqiptarja.com
Korçë/ Arrestohet 37-vjeçari pasi dhunoi bashkëshorten, vihen nën hetim dy persona për prerje të paligjshme të drurëve
Kriza në punësim e shkaktuar nga pandemia mund të jetë afatgjatë
top-channel.tv
Hoti merr detyrën, Kurti nuk e priti në ceremoni
Të gjitha partitë përkrahin formimin e komisionit hetimor për menaxhimin e pandemisë nga qeveria “Kurti”
Gjermania ndërmerr një ‘veprim të guximshëm’ – Qeveria njofton një paketë stimuluese prej 130 miliardë eurosh ndërsa papunësia rritet në Europë
ata.gov.al
Braçe: Mos i harro Dëshmorët e Kombit, 5 maji lidhet me Qemal Stafën
ata.gov.al
Basha në Itali: Shqipëria vend tërheqës për investimet e huaja
kallxo.com
LVV: Nuk jemi kundër asnjëlloj hetimi për menaxhimin e situatës me pandeminë
shqiptarja.com
Mbretëria e Bashkuar pret Samitin Global të Vaksinave: Askush nuk mund ta prodhojë atë i vetëm
ata.gov.al
Superliga/ “Tirana” e “Kukësi” rinisin me fitore, “Partizani” mundet nga “Skënderbeu”
sot.com.al
‘Zgjedhorja’ mbledh sërish ambasadorët, nis takimi në zyrën e Soreca-s, ja çfarë pritet

Kërcënonte gazetarët – Arrestohet Visar Geci!

Indeks 18.10.2019. 23:40

Kërcënonte gazetarët – Arrestohet Visar Geci!

Policia e Kosovës ka arrestuar sot arkitektin nga Prishtina, Visar Geci. Indeksonline mëson se arrestimi i tij erdhi pasi ai kërcënoi dy gazetarët e portalit ‘Insajderi’, Parim Olluri dhe Visar Duriqi. Geci kërcënimet dhe ofendimet e tij ndaj gazetarëve i kishte bërë publike në profilin e tij të Fa»»»

indeksonline.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Text

280 characters remaining