indeksonline.net
Kanioni i lumit Drin dhe Ura e Fshajtë bëhen me shtigje dhe me ndriqim
SPAK kërkesë gjykatës, të sekuestrohen pasuritë e të dyshuarve për pengmarrjen e Jan Prengës
shqiptarja.com
'Ishte gjithçka për mua', Vanessa Bryant mban fjalimin prekës për Kobe (VIDEO)
kohajone.com
Bundestagu paralajmëron: Mos luani me integritetin e Gjykatës Kushtetuese nëse doni çeljen e negociatave
telegrafi.com
Mesazhi i ambasadores amerikane në Tiranë: Po koordinohemi për Ballkanin
shqiptarja.com
7 gjyqtarë ‘VIP’ kërkojnë të ‘rikthejnë nderin’ pasi dhanë dorëheqjen nga frika e Vettingut, lista nga Agim Bendo te Fullani
lexo.com.al
Shqiponja “trekrenare” e Metës
Nga mallrat luksoze, te linjat ajrore deri tek autoveturat, koronavirusi nxjerr rëndësinë e konsumatorëve kinez në ekonomi
500 banesa për të prekurit nga tërmeti/ Ministri turk, Murat Kurum: Do i dorëzojmë brenda 6 muajve
newsbomb.al
Presidenca 'nuk merr leje', Meta ia bën fakt të kryer policisë: Merrni masa për 2 marsin, qytetarët të vijnë me flamuj dhe mimoza
javanews.al
Përse jemi në “listën gri” për pastrimin e parave -
kosova-sot.info
Ish agjenti, dëshmitar i Speciales: Ja kur nis ‘goditja’ e madhe, këta persona do të arrestohen...
shqiptarja.com
'Nuk do ta shikoj të ecë drejt altarit krah babait të saj', Vanessa Bryat mban fjalimin mes lotësh (VIDEO)
SHKODËR, MBËSHTETJE PËR TË KTHYERIT NGA EMIGRIMI | STAR PLUS TV - SHKODER
‘Ajsberg’ plas skandalin/ Me mesatare 6, mashtrim në formular, sekser… 3 nga 7 anëtarët e KPA të emëruar në shkelje të ligjit
Gurthemel i sundimi të ligjit është besimi i publikut në gjykata
indeksonline.net
Asamblisti poston video të një gurthyesi në Malishevë: Nuk është duke rënë borë, por pluhur nga ”Gurthyesi i Thaçit”
shqiptarja.com
Plutoni Vasi shpallet regjisori më i mirë në “London International Film Fest”
shqiptarja.com
Sami Musa, deputeti i parë shqiptar në Parlamentin e Hamburgut
Virusi mbërrin në Kroaci ndërsa rajoni shton masat mbrojtëse
Gruaja e deputetit të AAK-së me pesë rroga, pas shkarkimit nga PTK tani merr katër paga
gazetamapo.al
I arrestuar për atentatin ndaj Arjan Ndojës, Redjan Rraja bën rekurs në Gjykatën e Lartë
shqiptarja.com
'Lefter Alla s'ka konsumuar kokainë', reagon PD: Përveç drogës, çfarë merret tjetër me hundë?EKSKLUZIVE/ E akuzuan se shfaqej në video duke pirë kokai
syri.net
Pse as `koronavirusi`, nuk do të guxojë të sulmojë në Kongresin e PS!
shqiptarja.com
Tre ditët e fundit për të përfituar nga Rindërtimi/ Ruseti: Sportelet do punojnë me orare të zgjatura, shfrytëzoni kohën e mbetur
cna.al
Komisioneri Publik krah ndërkombëtarëve/ Kërkon shkarkimin e drejtueses së Prokurorisë së Durrësit
shqiptarja.com
Piktori Maks Velo: Lëvizjet e artit primitiv, më çuan tek arti modern!
lexo.com.al
Meta ka humbur çdo sjellje kushtetuese për të qenë President
shenja.tv
(VIDEO) Komisioni Evropian prezantoi metodologjinë e re për Shkupin dhe Tiranën
BRUKSEL – Von der Leyen: Të gatshëm për një partneritet ambicioz me Londrën
rtsh.al
Komisioneri Publik kërkon shkarkimin e drejtueses së Prokurorisë Durrës, Anita Jella
mia.mk
Miratohet mandati evropian për negociata me Mbretërinë e Bashkuar
Gara për kreun e BKH-së, caktohen datat kur do të intervistohen kandidatët
aa.com.tr
Erdoğan: Karabaku është një çështje që i intereson Turqisë aq sa edhe Azerbajxhanit
shqiptarja.com
Koronavirusi/Kryeministri Conte: Italia është një vend i sigurt...por shumë vende po vendosin masa nga frika e infektimitRritet numri i të infektuarve
newsbomb.al
Kë po kërcënon Meta me ‘revolucion popullor’? E ‘zbulon’ Spartak Ngjela
exit.al
Konfirmohen rastet e para me koronavirus në Austri e Kroaci

Daçiqit i duket e rëndë kërkesa e Grenellit, lidhur me Kosovën!

Indeks 23.01. 16:43

Daçiqit i duket e rëndë kërkesa e Grenellit, lidhur me Kosovën!

Presioni ndaj Prishtinës duhet të jetë shumë më i fortë për ta që të heqin taksën dhe kjo do të ishte ndihma më e dobishme e Amerikës. Kështu tha ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq duke komentuar vizitën e emisarit amerikan, Richard Grenell në Prishtinë, i cili përcolli mesazhin që fushata e Serb»»»

indeksonline.net
Insajderi 23.01. 15:43

Daçiq i përgjigjet Grenellit për çnjohjet dhe taksën

Presioni ndaj Prishtinës duhet të jetë shumë më i fortë për ta që të heqin taksën dhe kjo do të ishte ndihma më e dobishme e Amerikës. Kështu tha ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq duke komentuar vizitën e emisarit amerikan, Richard Grenell në Prishtinë, i cili përcolli mesazhin që fushata e Serb»»»

insajderi.com
Klan Kosova 23.01. 15:28

Daçiq i përgjigjet Grenellit: Ndërprerja e fushatës për çnjohjet s`mund të jetë kompromis për taksën

Presioni ndaj Prishtinës duhet të jetë shumë më i fortë për ta që të heqin taksën dhe kjo do të ishte ndihma më e dobishme e Amerikës. Kështu tha ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq duke komentuar vizitën e emisarit amerikan, Richard Grenell në Prishtinë, i cili përcolli mesazhin që fushata e Serb»»»

klankosova.tv
You can read more about this at Osservatorio Italiano