shqiptarja.com
Covid-19, dy viktima të tjera në Kosovë. Rëndohet situata në Serbi, 51 viktima nga koronavirusiCovid-19, pothuajse 70 mijë vdekje në botë. 1200 viktim
Dyshohet të jetë infektuar nga ashensori, preket nga COVID 19 mësuesi në Fier
insajderi.com
Arabia Saudite dhe Rusia afër marrëveshjes për naftën
klankosova.tv
Koronavirusi: 14 persona përfunduan në Polici, pasi nuk respektuan vendimet e qeverisë
koha.mk
Trump: Numri i të infektuarve me koronavirus po nivelizohet
aa.com.tr
"Anadolu Agency është bërë ndër agjencitë më me ndikim në botë"
shqiptarja.com
Koronavirus-Filipine, lëvizte pa maskë në rrugë, sulmon policinë dhe vritetCovid-19, pothuajse 70 mijë vdekje në botë. 1200 viktima brenda një dite në
sot.com.al
“E di që të pëlqen shumë”, ish-kryeministri i Italisë, Matteo Renzi surprizon Edi Ramën (VIDEO)
exit.al
A ka ardhur koha për një Bursë Valutash në Shqipëri?
cna.al
Intervista/ Pse vaksina kundër koronavirusit, mund të jetë vite larg
presheva.com
Novi Pazari vatër e re e Corona virusit, të gjithë u infektuan nga bukëpjekësi
syri.net
Uashingtoni luan me Ballkanin teksa flakët e COVID përfshijnë botën
cna.al
“Një herë kundër, një herë pro”/ Ish-deputeti socialist “i nxjerr bojën” Ramës, tregon historinë që nuk e dinim
Tkurrja e qeverisjes në veri të Republikës së Kosovës, duhet parë edhe si shkelje ligjore/kushtetuese e kryeministrit
Covid-19, Kina dërgon 1,000 ventilatorë drejt SHBA-së
kosova-sot.info
Analisti i njohur sfidon Isa Mustafën: Pas vdekjes së presidentit historik Ibrahim Rugova, të pa besët po e shkatërrojnë partinë
kosova-sot.info
Shpërthen eksperti: Gjykata Kushtetuese turpi i Kosovës, u rreshtua me puqin parlamentar të koalicionit të së keqes për rrëzimin e Qeverisë Kurti
109-vjet nga ngritja e Flamurit Shqiptar në Bratilë – Kryengritja e Malësisë së Madhe 1911
telegraf.al
Kryeministri i Britanisë së Madhe shtrohet në spital/ Presidenti Meta: I uroj shërim të shpejtë dhe të plotë
OPEC diskuton sot për stabilizimin e tregut të naftës
tetovasot.com
Veriu, dhe mesazhet e rrezikshme për Kosovën?!
lajmpress.org
Uashingtoni manipulon në Ballkan teksa flakët e COVID-it përfshijnë botën
koha.mk
Mban 4 mijë pacientë me koronavirus: Abu Dhabi fiton miliona paund nga qiraja për super spitalin në Londër (FOTO)
koha.mk
Koronavirusi, shkon në 21 numri i viktimave në Shqipëri
kohajone.com
Virusi lindi në një laborator? “Mail on Sunday”: Stafi u spërkat me gjak
koha.mk
Ja kur dhe pse u ndërpre haxhi ndër vite
shqiptarja.com
Basha për emigrantët: Lejojini të kalojnë, karantinojini te Kavaleshenca dhe bëjuni testinTensionohet situata në Kapshticë, emigrantët nuk lejojnë kal
koha.net
Qorrolli: Neni 82.2 i Kushtetutës imponon zgjedhje të parakohshme
Rritja e rasteve me Covid-19, shton tensionet mes bashkisë e qeverisë në Shkodër
gazetamapo.al
Deklarata e Armando Dukës kundër Ramës: “Konet” lehin sa herë e kuptojnë që nuk dinë të qeverisin
Farkëtimi i katër lirive për paqe dhe prosperitet në Ballkan
balkanweb.com
”Hack the Crisis Albania”, komuniteti inovator shqiptar ofron zgjidhjet për situatën e koronavirusit
gazetaexpress.com
Haxhiu thotë se qytetarët PLAN’in do ta mbajnë në mend për tendencën e përhapjes së panikut

Gjyqtarja që rrëzoi akuzat ndaj Tahirit, kalon vetingun

Standard 26.02. 14:41

Gjyqtarja që rrëzoi akuzat ndaj Tahirit, kalon vetingun

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi sot në detyrë gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Irena Gjoka, pavarësisht problemeve me pasurinë. Irena Gjoka është një prej tre gjyqtareve të trupës së gjykoi çështjen e ish-ministrit Saimir Tahiri. Në shtator »»»

Lapsi 26.02. 14:34

Gjyqtarja që rrëzoi akuzat ndaj Tahirit, kalon vetingun

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi sot në detyrë gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Irena Gjoka, pavarësisht problemeve me pasurinë. Irena Gjoka është një prej tre gjyqtareve të trupës së gjykoi çështjen e ish-ministrit Saimir Tahiri. Në shtator »»»

lapsi.al
Exit 26.02. 10:45

Kalon vetingun pavarësisht problemeve gjyqtarja që lehtësoi akuzat ndaj Tahirit

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmoi sot në detyrë gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, Irena Gjoka, pavarësisht problemeve me pasurinë. Irena Gjoka është një prej tre gjyqtareve të trupës së gjykoi çështjen e ish-ministrit Saimir Tahiri. Në shtator »»»

exit.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.