Serinë e jashtëzakonshme Distria synon ta vazhdojë me medalje në Botëror e Olimpiadë

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Koha Kosovo 19.04. 20:33

Serinë e jashtëzakonshme Distria synon ta vazhdojë me medalje në Botëror e Olimpiadë

Botërori i vitit 2018 është ngjarja e fundit në të cilën Distria Krasniqi nuk ka fituar medalje. Ajo ishte ndalur herët në Botërorin e mbajtur në Baku, në pjesën e dytë të muajit shtator të 2018-s. Menjëherë në fund të tetorit të vitit 2018 kishte nisur një seri që po vazhdon ende. Dhe Distria ësht»»»

koha.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.