Kërcënimi i Ilir Metës se nëse opozita s'merr 90 mandate ka destabilizim, quhet krim elektoral?!

Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.
Gazetatema Albania 19.04. 19:32

Kërcënimi i Ilir Metës se nëse opozita s'merr 90 mandate ka destabilizim, quhet krim elektoral?!

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dalë në një pozicion shumë ekstrem ditën e sotme. Teksa ka nisur ditën i mbështjellë me kapuç në pikë të diellit, fotoja e të cilit tashmë ka bërë xhiron botërore të rrjetit, Meta ka dalë dy herë para mediave duke kërcënuar, fyer dhe dalë tërësisht jo nga “kostu»»»

gazetatema.net
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.