epokaere.com
“Fake News” po shtyp njërën prej shtyllave themelore të njerëzimit
cna.al
Covid-19 pritet të “fshijë” 8 miliardë euro nga ekonomia shqiptare në tre vjet
gazetaexpress.com
Çfarë e pret Serbinë nëse Biden fiton, një kapitull i ri apo një kthim në shekullin e kaluar? – Flasin analistët serbë
shqiptarja.com
Çështja e Detit, Mitsotakis flet në parlament: Kemi një marrëveshje me Shqipërinë për të referuar çështjen e Zonës Ekskluzive në Hagë
ata.gov.al
Tabaku: Zgjidhja që i dha Basha pastrimit të Tiranës do të kushtonte 37€/ton, sot 47.4 €/ton më shumë
abcnews.al
Putin hedh poshtë kritikat e Donald Trump ndaj biznesit të familjes Biden
shqiptarja.com
Që dje me simptoma, kryebashkiaku i Dropullit rezulton pozitiv me Covid
cna.al
Infektohet me Covid-19 Kryebashkiaku i Dropullit/ Njoftimin e jep në gjuhën greke
gazetainfokus.com
Berat Buzhala: Kurti shkatërroi raportet me shtetet mike, Hoti po i përmirëson
gazetainfokus.com
Çfarë mendon Berat Buzhala për liderët politik të vendit?
gazetainfokus.com
Ky është burri më i mirë në PDK sipas Berat Buzhalës
kallxo.com
Dështimi i drejtësisë nxit rritjen e krimeve mjedisore në Shqipëri
abcnews.al
Kryebashkiaku i Dropullit infektohet nga COVID-19: Dje shfaqa simptoma
boldnews.al
Histori shqiptare/ Firma e ndërtimit fut në sherr dy familje
gazetainfokus.com
Buzhala: Hyrja ime në gazetari, e rastësishme!
klankosova.tv
SHBA-ja i kërkon Armenisë dhe Azerbajxhanit armëpushim në zonën Nagorno-Karabakh
koha.mk
Picula: LSDM-ja e ka zgjedhur rrugën e vërtetë që të zbatohen ndryshime progresive
abcnews.al
Vdekja e 53-vjeçarit në QSUT, Bardhi: Shëndetësia është një nga dështimet më të rënda
sot.com.al
Izolim të dytë? Kreshnik Spahiu ngre alarmin, tregon çfarë po ndodh në botë dhe lëshon paralajmërimin e fortë
shqiptarja.com
Festa e Mokrës në Korçë promovon ushqimin dhe traditat e zonës, Baba Mondi: Në këtë situatë pandemie uroj të dalim të gjithë fitimtarë
ata.gov.al
Fuga: Gazetat i ka djegur dhe mbyllur Berisha, Meta le të debatojë me Monikën për lidershipin e LSI
ata.gov.al
BERLIN – Al-Serraj kërkon tërheqjen e trupave të Haftarit
abcnews.al
E FUNDIT/ SHBA: Armenia dhe Azerbajxhani bien dakord për armëpushim të ri
boldnews.al
Presidenti gjerman apel liderëve botërorë: Jo nacionalizëm me vaksinat
koha.net
Fëmijët e gurores malaziase
abcnews.al
FOTO/ Fjolla Morina tregon në krahët e kujt ndihet më e lumtura në botë
lapsi.al
Tabaku nxjerr VIDEON/ Pse Veliaj gënjen për mbetjet në Sharrë
hashtag.al
“Si po na grabit mafia e plehrave Rama-Veliaj-Ahmetaj-Zoto-Mërtiri-Ndraghetta” – Tabaku publikon videon
koha.net
Majlinda, imazhi i Kosovës
koha.net
Suksesi i papërsëritur i basketbollistëve të rinj në BeH
tvklan.al
PD: Spitali Infektiv është tejmbushur
abcnews.al
Nikos Dendias: Po punojnë për të siguruar të drejtat dhe pronat e pakicave greke në Shqipëri
tetovasot.com
Mali i Zi regjistron 168 raste të reja dhe 3 vdekje nga COVID-19
shqiptarja.com
Endri Fuga  i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Blushit: Gazetat i ka djegur Berisha, gazetarët i ka gjobitur e burgosur ! Meta të debatojë me MonikënMet
sot.com.al
Pas replikave me Artan Hoxhën, nuk ndalet ish-shefi i antidrogës, nxjerr dokumentet dhe paralajmëron...
abcnews.al
Prefekti i ri i qarkut të Gjirokastrës merr detyrën
insajderi.com
Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit, Avdullah Hotin e presin edhe dy interpelanca
top-channel.tv
Covid, rekord në Evropë/ Italia dhe Spanja masa ekstreme
hashtag.al
“SHBA-ja s‘e di ende me kë ka të bëjë!” – Erdogan mesazh Uashingtonit për sistemin raketor rus “S-400”
kallxo.com
Qeveria Hoti, në 4 ministri nga 5 zëvendësministra
shqiptarja.com
‘Tregtari’ i pasaportave dhe kërcënuesi i mediave
boldnews.al
Saviano: Covid 19 mund të shkaktojë kriza të forta politike
abcnews.al
Erdogan fyen Macron, BE kritikon ashpër Turqinë: Deklarata të papranueshme
Shkruan Blerim Shala: Strategjia e Presidentit të SerbisëTë ngjashme
abcnews.al
Kryemadhi: Vendi jonë ka nevojë për njerëz që janë të gatshëm për ta bërë Shqipërinë më të mirë
cna.al
Pas Duros edhe Devolli gjen punë në Kosovë, ja te cila skuadër prezantohet nesër
rtsh.al
Kryebashkiaku Veliaj i përgjigjet Kryemadhit: Hallet e Zenit dhe të Monës, janë vilat miliona euro
gazetaexpress.com
Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit, këto janë pikat e rendit të ditës
koha.net
Shkëlqen Bernard Berisha në Rusi, shënon dy gola dhe një asistim

Rama përplaset me Bashën: Programi i tij tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë, Monika fatorino dhe Iliri makinist

Sot 02.10. 07:50

Rama përplaset me Bashën: Programi i tij tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë, Monika fatorino dhe Iliri makinist

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u janë rikthyer dje përplasjeve me njëri-tjetrin në distancë. Shkak është bërë plani me 5 pika i PD për të rimëkëmbur ekonominë e vendit, duke trazuar kështu ujërat politikë mes selisë rozë dhe selisë blu, kur vetëm 6 muaj na nd»»»

sot.com.al
American Eye 01.10. 23:21

Njeriu që mund të ndalojë Ramën drejt mandatit të tretë!

Nga Dritan Hila Le të përpiqemi të analizojmë Edi Ramën. Përtej perceptimit që kundërshtarët e tij mundohen të ngrenë si njeri pervers, sepse kjo nuk ndihmon në politikë. Mbase Rama është i tillë, mbase jo tamam, ose nuk është fare. Por bota ka njohur drejtues të suksesshëm që në jetën private kanë»»»

americaneye.al
Star Plus 01.10. 14:26

RAMA I PËRGJIGJET BASHËS ME IRONI: PROGRAMI JUAJ ËSHTË TRAMVAJ ME SHALQI QË NUK PIQEN KURRË, TI JE PASAGJERI VIP

Kryeministri Edi Rama i përgjigjet kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili i bëri thirrje sot nga Durrësi të nisë zbatimin e planit me 5 pika të PD për nxjerrjen e vendit nga kriza e thellë e pandemisë së koronavirusit. Rama shkruan me ironi në ‘Twitter’ se programi i Bashës është një tr»»»

starplus-tv.com
NOA 01.10. 13:06

Basha i përgjigjet Ramës: Gërrvërret prej palaçoje nuk e mbulojnë dot dështimin

Kryedemokrati Lulzim Basha, reagon ndaj ironisë së Kryeministrit Edi Rama, i cili tha më herët “Programi i Lulit është një tramvaj me shalqin që nuk piqen kurrë, me Ilirin makinist, Monikën fatorino, Saliun shkarkues gazrash dhe vetë Lulin pasagjer VIP”. Basha e quan kreun e qeverisë palaço dhe e a»»»

noa.al
Gazeta Shqiptare 01.10. 12:40

Programi ekonomik i Bashës, përgjigjet Rama: Është tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë, ti je pasagjeri VIP

Kryeministri Edi Rama i përgjigjet kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili i bëri thirrje sot nga Durrësi të nisë zbatimin e planit me 5 pika të PD për nxjerrjen e vendit nga kriza e thellë e pandemisë së koronavirusit. Rama shkruan me ironi në ‘Twitter’ se programi i Bashës është një tr»»»

TV Klan 01.10. 12:20

Rama: Programi i Lulit është tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë

Rama: Programi i Lulit është tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kreut të opozitës, Lulzim Basha për planin ekonomikë për përballimin e pandemisë. Në një postim në mediat sociale, Rama shkruan se plani i Bashës është një tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë»»»

tvklan.al
Alpe News 01.10. 12:13

I PËRGJIGJET ME IRONI BASHËS/ Rama: Programi i PD një tramvaj me shalqi që s'piqen kurrë, me Ilirin makinist, Monikën fatorino, Lulin pasagjer VIP...

Kryeministri Edi Rama i përgjigjet kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili i bëri thirrje sot nga Durrësi të nisë zbatimin e planit me 5 pika të PD për nxjerrjen e vendit nga kriza e thellë e pandemisë së koronavirusit. Rama shkruan me ironi në ‘Twitter’ se programi i Bashës është një tr»»»

alpenews.al
Have anything to say about this article?

You can report: fake news, misinformation, error, more information, additional data, etc.

Comment
Cancel
Your comment has been sent successfuly! Thank you.