Shkolla 'Elena Gjika' e gatshme për fillimin e vitit të ri shkollor [etleboro.org]
10 milionë euro në vit paguhen për dezertuesit e luftës 12m - Insajderi
Kriza ekonomike e Turqisë ndjehet në tregjet globale 18m - Telegrafi
Të martën Kurban Bajrami, ja kur falet namazi në “Skënderbej” 14m - Bota Sot
Ky është i riu që gjeti vdekjen në aksidentin e djeshëm Tepelenë-Fier 12m - Kohajone
BIK-u me mesazh për Kurban Bajramin 11m - Klan Kosova
Bajgora: BIK-u ka arritur rezultate të prekshme në luftimin e ekstremizmit 11m - Klan Kosova
Merkel dhe Putin – Kundёrshtarё tё besueshёm nё kohё tё pasigurta 16m - Abcnews
A do ta vijojë Uashingtoni ekspansionin e dollarit kundrejt Turqisë? 12m - RTV Oranews
Dialogu midis Prishtinës dhe Beogradit vazhdon në gjysmën e parë të shtatorit 19m - MIA - Makedonska Informativna Agencija
Kisha Serbe kundërshton ndarjen e Kosovës, e do të tërën në Serbi 29m - Presheva
Paloka publikon videon: Rama përdor helikopter nga Vlora në Himarë për të ngrënë një drekë 38m - NOA
Përplasje mes Ballës dhe Palokës në lidhje me trafikantin e drogës të ndaluar në Greqi 38m - Ina-online
Dy politikanë shqiptarë janë të kapur nga FBI dhe gjermanët, ja kush e thotë?!(FOTO) 55m - Ina-online
Në fillim të 2019-ës plotësohen mungesat për mjekë specialistë 1h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
ITALI – Mattarella: Formimi i qeverisë nevojë urgjente 2h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Petrit Vasili: LSI nuk trembet e as nuk shitet. Ne jemi fitimtarët e vërtetë të zgjedhjeve 2h - Gazeta Telegraf
Radovan Karaxhiç dënohet me 40 burg për gjenocid 3h - Bold News
KLSH kallëzon penalisht ish-kreun e Komunës Velipojë, për tjetërsim prone 3h - Gazeta Telegraf
Revista italiane: “Tirana, një nga qytetet më të pasura të historisë së artit: Ja çfarë duhet të vizitoni” 3h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
VJENË – Kurz: Nuk pranojmë asnjë nga 450 migrantët e mbërritur në Itali 3h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Petrit Vasili: Kryeministri e hëngri tepsinë të gjithë dhe tani po i ha edhe llamarinën 3h - Gazeta Telegraf
Veliaj prezatoi në sheshin “Skënderbej” biçikletat “Mobike” 4h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
AKU bllokon 27 tonë mish pule nga Brazili, kishte salmonelë 4h - Monitor Albania
Një brez të ri kërkuesish socialë, nis bashkëpunimi me projektin zviceran 4h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Rama premton: Do bëjmë gjithçka që vitin e ardhshëm të çelen negociatat. Është koha e zbatimit të vettingut 4h - Gazeta Telegraf
Luan Rama: Vota e dy këshilltarëve nuk është e LSI, ne bojkotuam 5h - Gazeta Telegraf
Italia mbështet anëtarësimin e Shqipërisë në BE 6h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Komisioni Europian: Shqipëria me rritjen më të lartë ekonomike ndër vite 6h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
“Kam prekur interesat e disave”, Izet Haxhia reagon sërish: Ata që flasin në emrin tim, të zhduken urgjentisht 6h - Bota Sot
FOTO/ Skandal në Kuvend, deputeti i PS-së shtyn me dorë deputeten e PD-së. Replikat 6h - Gazeta Telegraf
Import-eksporte me anije në 55 porte të botës 7h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Dyndje turistësh në Korçë, sot Festa e Birrës 7h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Rama takohet me Presidenten e Kroacisë, Grabar-Kitaroviç 8h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Edhe Shpend Ahmeti përfshihet në debatin për datëlindjen e Adem Jasharit 8h - Almakos
Balla reagon per akuzat: Sot nisi teatri komik "Babale 3" - 9h - Albpress
Ahmeti: Adem Jasharin e bën vepra e jo data e lindjes 9h - RTK Live
Brahimaj-Sheshelit: Përgjigjen e njëjtë do ta keni, ashtu si iu kemi mundur në bodrumin e mullirit në Kievë edhe në HagëTemat: 9h - Indeksonline
“Foli si Çërçilli, veproi si Çambërleni”: Si e lejoi Xhon Kenedi ndërtimin e Murit të Berlinit? 9h - Portalb
Sheshel: Të presim derisa të shkojë NATO dhe ta marrin Kosovën e Shqipërinë deri në Durrës 9h - Aktuale
DENONCIMI/ Berisha: Kryetari i Shijakut me firmë betoni po gjobit ndërtuesit, tenderat i merr vetë 9h - Alpenews
FOKUS – Kërkesat e Seehoferit dhe ofertat e Merkelit për migrantët 9h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
DOSJET E “NXEHTA”/ Cilat janë çëshjet më të bujshme që presin “zgjidhje” në vjeshtë. Nga 3.4 milion EUROT tek… 9h - Alpenews
Ndërprerje kontratash me subjektet që nuk garantojnë sigurinë në plazh 9h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
“Bajram Shabani” me kushte të reja nis vitin e ri shkollor 9h - Aktuale
Deputeti paralajmëron Ballën/ “Tik Tak, koha jote dhe e padronit po mbaron” 10h - Citynews
Serbia kurrë nuk do të punojë kundër Turqisë, thotë Daçiq 10h - Bota Press
Radhë në kufi me Malin e Zi. Emigrantët, në pritje me orë për t’u larguar nga Shqipëria 10h - Bota Sot
Referendumi dhe shqiptarët 10h - Ina-online
Familjarët e të ndjerit Abedin Bytyqi akuzojnë Prokurorinë dhe Gjykatën për korrupsion 11h - Gazeta Express
Kriza në Siri, Merkel: Rusia ka përgjegjësi, Putin: Europa të kontribuojë financiarisht 12h - RTV Oranews
Akuzat për lidhje me trafikantin e arrestuar/ Taulant Balla thyen heshtjen 12h - Citynews
Historiani francez: Në nëntor arrihet marrëveshja Kosovë-Serbi 12h - Tetova Sot
Aksident hekurudhor në Durrës, treni përplas pushuesin nga Kosova 13h - Klan Kosova
Rama: Në Tetor nis puna për By Pass-in e Fierit 13h - TV Klan
Arrestimi i të shumëkërkuarit Bego, PD lëshon sërish akuza: Ku është mr. Toyota Yaris 13h - Panorama
Denoncimi/ Kryebashkiaku socialist presion biznesit të ndërtimitAnalisti kosovar ja thotë në sy Daçiç/ Mos e merrni seriozisht Ramën, merr drogë Komen 13h - Syri
Kosnett: Qëndrimi amerikan ndaj Kosovës nuk ka ndryshuar 13h - Gazeta - shqip
Spaho i kthehet ‘Mr. Toyota Yaris’: Mos u fshih! Dil dhe trego se çfarë të lidh me trafikantin më të rrezikshëm të drogës 13h - Standard
Mbledhja e të dhënave personale të prindërve, antikushtetuese 13h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
PING PONGU I PD DHE PS/ Ja kush është Edmond Bego. Biznesmeni i arrestuar, krahu i djathtë i Aldo Bares 13h - Alpenews
Gjyqësori kosovar, mes presionit politik dhe kritikave 13h - Kallxo
Sheshel bën thirrje për luftë ndaj Kosovës - Fokus 13h - Infokusi
Video/ Një bisedë me berberin e Ramës, sa bakshish i la Kryeministri 13h - TV Klan
Haziri: Besojmë se vitin e ri shkollor do ta fillojmë me katër gjuhë 13h - Lajmi
“Punojnë për Inteligjencën iraniane”. Incidenti i gazetarëve të huaj me muxhahedinët në Durrës 13h - TV Klan
VV akuzon policinë për dhunë ndaj aktivistëve të arrestuar 14h - Gazeta Blic
“Edmond Bego, lidhje të drejtpërdrejta me qeverinë”, reagon maxhoranca: Lajthitje… 14h - Shekulli
VMRO: 200 000 euro grant për dy firma pranë mbylljes 14h - Almakos
Akuzat e PD për të shumëkërkuarin Bego, vjen reagimi i pare nga maxhoranca 14h - Kohajone
Gazetari: Biznesmeni i arrestuar në Greqi mik i Ruçit, Abazit dhe Ballës 14h - Kohajone
Agroturizmi minierë e pashfrytëzuar, mbështetje 13 fshatrave për krijimin e modeleve 14h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Në Gjilan nis aktiviteti humanitar ‘Dhuro, bëj të lumtur dikë!’ 14h - Kallxo
Radhët kilometrike në Fier, Rama: Në tetor, kontratë e re për 'By-Passin' 14h - JavaNews
Aktivistet e Vetëvendosjes: Gratë po vriten, policia i çon duart përpjetë 15h - Klan Kosova
Aksidenti në Tepelenë/ Ndërron jetë 33-vjeçari 15h - Citynews
Ragmi Mustafa: Deklaratat e Thaçit për korrigjim kufijsh, të vonuara 15h - Gazeta Express
Stomatologu Matoshi ende po mbahet në Serbi, shteti s’e ndihmon 15h - Periskopi
Vetëvendosje nxjerr vajzat në konferencë, të njëjtat kishin sulmuar policët me ngjyrë 15h - Gazeta Express
Ende s’dihet nëse drafti i Asociacionit është dërguar në Bruksel 16h - RTK Live
“Google” publikon listën e blerësve më të mëdhenj të reklamave elektorale 16h - Balkanweb
Lirohen aktivistët e arrestuar për sulmin me ngjyrë kundër Policisë 16h - Insajderi
Simbolet naziste po ringjallen në Gjermani (FOTO) - KOHA 16h - Koha
Mbështetje nga vendet anëtare të BE për integrimin e Shqipërisë 16h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Pse u bllokua aktakuza e speciales? Flet prokurori special 16h - Periskopi
Si kërkoi falje për Srebrenicën, Kofi Annan 16h - Gazetatema
Përfshihet nga flakët magazina e një kompanie celulare në Tiranë 17h - Lexo
Kallamari, verë e ‘Jagermeister’ në darkën e Bujar Bukoshit me para të shtetit 17h - Politiko
Ligji për skemat sociale i padrejtë 17h - Kosova
Ish-komandanti i FARK:Ka patur shitje të certifikatave të veteranëve 17h - Albeu
Referendumi në Maqedoni, BDI fton emigrantët shqiptarë për të votuar 17h - Balkanweb
Kallamari, verë e ‘Jagermeister’ në darkën e Bujar Bukoshit me para të shtetit 17h - Portalb
Në “krizë”, por bashkëpunimi Turqi-Gjermani vijonTemat: 17h - Indeksonline
Bashkia e Tiranës përfundon ndërtimin e dy rrugëve të reja te “Depoja e Ujit” 17h - Albeu
Arrestimi i Begos në Greqi, PD kërkon transparencë 17h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
“1 miliard për rindërtim” financon 3 projekte të mëdha në veri 17h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Arrestimi i Edmond Begos, Paloka: Anëtari i bandës së Aldo Bares, lidhje direkt me… 18h - Shekulli
1.3 milion euro për qentë endacak, procesi me shumë parregullsi 18h - Koha
Akademia e 100 fshatrave turistike/ Rrokaj: Rama sajon terma për t´ua torollitur kokën shqiptarëve - 19h - Albpress
Sezoni veror, 1531 biznese të reja në zonat turistike 19h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Thaçi, ka humb udhën në mes të oborrit! 19h - Kohajone
Projekti i rrugës Qafë Thanë- Pogradec shqetëson Dash Shehin/ Ja meraku i tij 19h - Sot
Treni përplaset me një makinë te Ura e Gërdecit, plagoset rëndë fëmija 11-vjeçar - American Eye 20h - American Eye
Prokurori i dorëhequr Elez Blakaj provokon me një foto nga Amerika 20h - Bota Press
12 familje hyjnë në shtëpi të reja para festës së Kurban Bajramit 20h - Lajmpress
Ndoka: Zgjohu Edi Rama! 20h - Kohajone
Nderojmë vlerat, dëshmorët dhe ata që vdiqën në burgjet e komunizmit 20h - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Çmenduri në aksin Tiranë-Durrës, policia kap shofera me 170 km/h/VIDEO 20h - Vizionplus
LSDM: Qytetarët janë për ardhmëri të ndritshme, vetëm Mickoski dhe OBRM-PDUKM-ja nuk kanë qëndrim të qartë për referendumin 21h - Telegrafi
Në Kosovë sot festohet 72-vjetori i Presidentit Bill Clinton 21h - Gazeta NewBorn
Fisnik Ismaili: Qeveria rrëzohet me vota, jo me dhunë ndaj policëve 21h - Gazeta NewBorn
Analistë dhe politikanë në Beograd e Prishtinë: Nuk ka ndarje të Kosovës 23h - Gazetatema
Parashikimi i motit datë 19 gusht 2018 23h - ATA - Albanian Telegraphic Agency
Buxhovi: Shtetësia e Kosovës po rrezikohet më së shumti nga Hashim Thaçi 1d - Gazeta Blic
Me ligjin e ri të strehimit, më shumë mundësi për familjet në nevojë 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Zv/kryeministri i Zaevit në shënjestër për një tender tjetër të fituar në “katër sy”?! 1d - Ina-online
Gati një vit nga ngjarja flet prap babai i Aulon Zekës: Ja çka do ti bëjmë tre personave që ma vriten djalin 1d - Gazeta NewBorn
Nuk do ta besonit kurrë, ja edhe kush është pjesë e listës së veteranëve të UÇK-së 1d - Gazeta NewBorn
Merkel e Putin zgjedhin natyrën “për të qarë hallet e botës” 1d - Gazeta NewBorn
Deputeti i PSD’së akuza partisë së Kurtit se nuk po dëshiron rrëzimin e Qeverisë 1d - Gazeta NewBorn
Lulzim Basha: Edi Rama ka rritur ekonominë e tij, prandaj thotë se punët ecin mirë 1d - Gazeta Telegraf
Uashingtoni reflekton rreth raportit të shërbimeve të zbulimit 1d - Gazeta Telegraf
Në 6 muaj 200 mijë persona, check-up falas 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Infrastrukturë dhe zhvillim urban në Fier 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Kroacia kërkon punonjës nga Shqipëria për sezonin veror 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Kavajë, treni përplaset me veturën, gjashtë të plagosur (Video) 1d - Almakos
“Kush bën shtambën, bën dhe vegjën..! ’’ 1d - Gazeta Telegraf
Punimet në “Rrugën e Arbrit” nisin brenda majit 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Kosovë- Reshjet e shiut, bllokohet rruga Prishtinë-Ferizaj 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Revolta e Spaçit, Alibej: Të mos jetë dita e vetme, e harruar pa premtime. 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Universitet, nis gara për maturantët e viteve të shkuara 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Kapet në Athinë, Interpol ekstradon shqiptarin e dënuar për vrasje 1d - ATA- Albanian Telegraphic Agency
Buxhovi: Thaçin s’ka kush e ndalë, Veseli e Haradinaj janë një brum si ai 1d - Bota Press
Tiranasi tenton të largohet jashtë Shqipërisë me pasaportë false, ‘shtiret’ si holandez, por ‘nuk i ecën’ - Shqiptarja.com 1d - Shqiptarja
Bushati kujton mesazhet e Kofi Annan për situatat e vështira në Kosovë 1d - Gazeta Express
Parashikimi i motit për ditët në vijim 1d - Bota Press
​Buxhovi: Thaçin s’ka kush ta ndalë, Veseli e Haradinaj janë një brumë si ai - Arbresh.info 1d - Arbresh
Aksion për pastrim në Komunën e Çairit në prag të Kurban Bajramit dhe fillimit të vitit shkollor 1d - Bota Sot
Merkel takohet me Putin/ Pritet reagimi i Trump 1d - Citynews
Flamuri i Kosovës në maje të Rusisë - Arbresh.info 1d - Arbresh
Meta vizitë tek familjarët e viktimës së Genovas 1d - Aktuale
Këshilltari i Pacollit: Debati i kufijve, lëvizje taktike e Thaçit (Video)Temat: 1d - Indeksonline
Presidenti rus Vladimir Putin kërcen në dasmën e ministres austriake - Arbresh.info 1d - Arbresh
Nisin matjet përfundimtare për restaurimin e Xhamisë së Çarshisë 1d - RTK Live
PD, Salianji: Prokuroria të reagojë për përgjimet e socialistit Çyrbja 1d - JavaNews
Takimi Merkel-Putin, zbulohet çfarë diskutuan 1d - Top Albania Radio
Si i shpëtoi vetingut kryeprokurorja, Arta Marku! 1d - Kohajone
Dollari drejt rënies/Si pritet të jetë e ardhmja e tij 1d - Citynews
Këto janë urat “alla Genova” në Shqipëri 1d - Gazeta Express
Made in Albania / Prodhuar me Energji të Rinovueshme Diellore 1d - Monitor Albania
Serbia nuk mund t’ia marr Kosovës Liqenin Ujmanit 1d - Almakos
Agim Bahtiri takohet me Sali Berishën 1d - Kallxo
Koncesionet rrjepin xhepat e shqiptarëve/ Paralajmërimi i fortë i ndërkombëtarëve 1d - Citynews
Aksident i trefishtë/ Plagosen dy persona 1d - Citynews
Lushtaku: Blakajn kanë mundur ta kërcënojnë nënshkruesit e Brigadës “Hasan Prishtina” 1d - Epoka e re
Geris Duma, e hijshme si e motra (FOTO) 1d - Kohajone
Shtatori do të jetë më i frytshëm sa i përket konsensusit politik 1d - Kosova
Berisha takon Bahtirin: Mitrovica asnjëherë s’ka qenë e Serbisë 1d - Zeri
Ish-Shefi i UÇK-së për Nerodime, tregon se kush është përgjegjës për mashtrimet me listat e veteranëve 1d - Zeri
Kelmendi: Mashtrimet me listat e veteranëve u bënë me pëlqimin e liderëve politik 1d - EO - Ekonomia Online
Rrjet i ri ujësjellësi në Rrugën e “Kavajës”/ Veliaj: Dyfishim i prurjes së ujit 1d - Lexo
Keni bërë plane për nesër? Hidhni një sy parashikimit të motit 1d - Sot
Erdogan porosi Amerikës: “Nuk mundeni të na ndaloni sepse ne jemi turq, ne jemi muslimanë” 1d - Lajmpress
Shkolla 'Elena Gjika' e gatshme për fillimin e vitit të ri shkollor
kallxo.com
Shkolla 'Elena Gjika' e gatshme për fillimin e vitit të ri shkollor
2d - Kallxo

Kryetari i Prishtinës. Shpend Ahmeti vizitoi punimet në renovimin e shkollës ‘Elena Gjika ku tha se nevoja për renovim të kësaj shkolle ka qenë e madhe. “Sot kemi ardhur bashkë me TIKA-n në inspektim me pa se qysh po shkon puna në shkollën Elena Gji

www.ekonomiaonline.com
Ahmeti: “Elena Gjika”, e gatshme për mësim pas rinovimit
2d - EO - Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, bashkë me udhëheqës të Agjencisë Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim (TIKA) ka përcjellë punimet që po zhvillohen për rinovimin e shkollës fillore “Elena Gjika”. Kryetari Ahmeti tha se një rinovim kës

www.tetovasot.com
Shpend Ahmeti dështon me projektet kapitale në Prishtinë
2d - Tetova Sot

Gjatë gjithë gjysmës së parë të këtij viti nga 16 projekte kapitale të parapara nga Komuna e Prishtinës, vetëm për një prej tyre janë shpenzuar afro 50 mijë euro. Drejtoria e Zhvillimit Ekonomik e kryeqytetit ka pasur në buxhet gati 2 milionë euro,

Prishtinës nga shtatori i shtohet edhe një shkollë moderne
9d - Almakos

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti bashkë me nënkryetarin Selim Pacolli, drejtorin e Arsimit, Jonuz Salihaj dhe disa asambliste vizituan sot përfundimin e punimeve në objektin e shkollës fillore dhe të mesme të ulët në lagjen “Arbëria”. Shkolla që

telegrafi.com
Prishtinës nga shtatori i shtohet edhe një shkollë moderne
9d - Telegrafi

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti bashkë me nënkryetarin Selim Pacolli, drejtorin e Arsimit, Jonuz Salihaj dhe disa asambliste vizituan sot përfundimin e punimeve në objektin e shkollës fillore dhe të mesme të ulët në lagjen “Arbëria”. Shkolla që

klankosova.tv
Prishtinës i shtohet edhe një shkollë nga shtatori
9d - Klan Kosova

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti bashkë me nënkryetarin Selim Pacolli, Drejtorin e Arsimit Jonuz Salihaj dhe disa asambleiste vizituan sot përfundimin e punimeve në objektin e shkollës fillore dhe të mesme të ulët në lagjen “Arbëria”. Shkolla që

rtv21.tv
Stadiumi i Prishtinës zyrtarisht mban emrin "Fadil Vokrri" - RTV21
13d - RTV 21

Kuvendi komunal i Prishtinës miratoi propozimin Kuvendi komunal i Prishtinës miratoi propozimin Kuvendi komunal i Prishtinës ka miratuar propozimin për emrin “Fadil Vokrri” të stadiumit të Prishtinës. Këtë e ka bërë të ditur kryetari kryeqytetit, Sh

www.insajderi.com
​Përurohet sheshi “Adem Jashari” - propozohen tri lokacione për shtatoren
17d - Insajderi

Në përvjetorin e 20-të të Epopesë së UÇK-së, Komuna e Prishtinës përuroi sheshin “Adem Jashari”, i cili ka marrë pamje të re, ndërkohë që janë propozuar tri lokacione për vendosjen edhe të shtatores e komandantit legjendar të UÇK-së. Ky shesh, i cil

www.kosovapress.com
Përurohet sheshi “Adem Jashari”, propozohen tri lokacione për shtatoren
17d - Kosovapress

Në përvjetorin e 20-të të Epopesë së UÇK-së, Komuna e Prishtinës përuroi sheshin “Adem Jashari”, i cili ka marrë pamje të re, ndërkohë që janë propozuar tri lokacione për vendosjen edhe të shtatores e komandantit legjendar të UÇK-së. Ky shesh, i cil

republika.info
Nesër përurohet sheshi “Adem Jashari” në Prishtinë
18d - Republika

Sheshi “Adem Jashari” në Prishtinë do të përurohet nesër në orën 19:00.Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Prishtinë, Shpend Ahmeti.Punimet për këtë shesh kanë filluar në mars të këtij viti, e planifikuar për të qenë në formën e një shëtitoreje.Sipas

periskopi.com
Nesër përurohet sheshi ‘Adem Jashari’ në Prishtinë
18d - Periskopi

Sheshi “Adem Jashari” në Prishtinë do të përurohet nesër në orën 19:00. Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Prishtinë, Shpend Ahmeti. Punimet për këtë shesh kanë filluar në mars të këtij viti, e planifikuar për të qenë në formën e një shëtitoreje. Si

gazetanewborn.co
Diҫka e rëndësishme do të ndodh nesër në Prishtinë
18d - Gazeta NewBorn

Sheshi “Adem Jashari” në Prishtinë do të përurohet nesër në orën 19:00, transmeton Gazeta NewBorn. Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Prishtinë, Shpend Ahmeti. Punimet për këtë shesh kanë filluar në mars të këtij viti, e planifikuar për të qenë në f

infokusi.com
Nesër përurohet sheshi “Adem Jashari” në Prishtinë - Fokus
18d - Infokusi

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se nesër do të përurohet sheshi “Adem Jashari në kryeqytet, në orën 19:00. Punimet për këtë shesh kanë filluar në mars të këtij viti, e planifikuar për të qenë në formën e një shëtitoreje.

www.gazetaexpress.com
Nesër përurohet sheshi “Adem Jashari” në Prishtinë
18d - Gazeta Express

Sheshi “Adem Jashari” në Prishtinë do të përurohet nesër në orën 19:00.Këtë e ka bërë të ditur kryetari i Prishtinë, Shpend Ahmeti. Punimet për këtë shesh kanë filluar në mars të këtij viti, e planifikuar për të qenë në formën e një shëtitoreje. Sip

www.koha.net
50 projektet infrastrukturore në komunën e Prishtinës
18d - Koha

Kryetari Shpend Ahmeti bashkë me drejtorin për Investime kapitale dhe menaxhim të kontratave, Gëzim Mehmeti, mbajtën sot konferencë për media me qëllim të prezantimit të investimeve kapitale të realizuara në pjesën e parë të këtij viti. Në mes të sh

kosova.info
Ahmeti: Investimet do të orientohen në projekte të mëdha
18d - Kosova

Kryetari Shpend Ahmeti bashkë me Drejtorin për Investime Kapitale dhe Menaxhim të Kontratave, Gëzim Mehmeti, mbajtën sot konferencë për media me qëllim të prezantimit të investimeve kapitale të realizuara në pjesën e parë të këtij viti.Në mes të shu

www.albeu.com
Nesër përurohet sheshi Adem Jashari në Prishtinë
18d - Albeu

Sheshi “Adem Jashari” në Prishtinë do të përurohet nesër (e enjte) në orën 19:00. Kështu është bërë e ditur në një konferencë për media të Komunës së Prishtinës, ku ka folur edhe i pari i kryeqytetit, Shpend Ahmeti. Punimet e këtij sheshi kanë fillu

indeksonline.net
Sheshi “Adem Jashari” përurohet nesër në ora 19:00Temat:
18d - Indeksonline

Sheshi “Adem Jashari” në Prishtinë do të përurohet nesër (e enjte) në orën 19:00. Kështu është bërë e ditur në një konferencë për media të Komunës së Prishtinës, ku ka folur edhe i pari i kryeqytetit, Shpend Ahmeti. Punimet e këtij sheshi kanë fillu

gazetablic.com
Sheshi “Adem Jashari” do të përurohet këtë ditë
18d - Gazeta Blic

Sheshi “Adem Jashari” në Prishtinë do të përurohet nesër në orën 19:00. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, e ka bërë të ditur për publikun këtë, në një konferencë për media. Punimet për këtë shesh kanë filluar në mars të këtij viti, e