shqiptarja.com
ADISA në Librazhd! Mbi 300 shërbime në një zyrë të vetme. Balla: Luftojmë korrupsionin
epokaere.com
Kritikohet projektligji i punës
rtsh.al
Klosi: Po lirojmë 20 përqind të hapësirave të zaptuara nga privatët në plazhe
rtsh.al
Çelet zyra e ADISA në Librazhd
cna.al
Bashkëshorti i dënuar për trafik droge/ Motra e deputetes emërohet prokurore
cna.al
Video-Të gjitha “perlat” e Lulzim Bashës
Banorët e Çairit: Në City Mall jemi më të sigurt për shoping familjar, se në Point Retail Park
evropaelire.org
Vulin: Prishtina dhe Beogradi - si "krahasimi i Shtetit Islamik me BE-në"
boldnews.al
Dyshimet/ Gjykata Kushtetuese do të mbushet me “shoqëri civile” (Magjistratët e larguar)
aa.com.tr
Turqi, arrestohen 20 oficerë të Forcave Ajrore për lidhje me FETO-n
aa.com.tr
Raundi i 13-të i bisedimeve për Sirinë do të mbahet më 1-2 gusht
mia.mk
Komuna e Strugës: Kryetari Merko ia jep Qeverisë kompetencat në urbanizëm
Lulzim Basha drejt tërheqjes? Këshilltari i tij mediatik: Gati të hyjë në zgjedhje edhe me Ramën kryeministër, por do pastrojë njëherë PD-në nga “rebe
rtsh.al
Durrës, aksion për rikthimin e plazheve publike
insajderi.com
Kompania britanike me të hyra milionëshe, ndalon punën në Malishevë
Bill Gates është njeriu më i admiruar në botë, por Angelina Jolie zëvendësohet nga Michelle Obama si gruaja më e admiruar
gazetaexpress.com
Basha: Edi Rama një hajdut psikik. U dha miqve, nip e dajë mbi 500 milionë në vit me 2 koncesioneTe fundit
kallxo.com
‘KRU Prishtina’ kritikohet ashpër nga Komisioni Parlamentar për shkeljet që janë evidentuar nga Auditori, ‘Posta e Kosovës’ nuk paraqitet për raportim
boldnews.al
“Tahiri”, “Shullazi”, “Xhafaj”/ Donika Prela, si Edi Rama, ndihet e sulmuar nga Opozita (Video)
shqiptarja.com
Kabul, shpërthim në universitet, gjashtë të vdekur dhe 27 të plagosur
gazetainfokus.com
Ditë më parë u përmend rrëzimi i qeverisë, Haradinaj “nis” fushatën
aa.com.tr
Japonia kritikon Seulin për mospranim të arbitrazhit
ekonomiaonline.com
MAShT-i ndan mbi 1 milion euro për ndërtimin e Shkollës Fillore “Ali Asllani”, në Doganaj të Kaçanikut
mia.mk
Të njohura të gjitha dyshet për xhiron e dytë kualifikuese në Ligën e Evropës
lapsi.al
Rilindja nuk ndalet , kosto 15 milionë euro kilometri i rrugës që miratoi në Kuvend
Italia drejt zgjedhjeve? – Salvini dhe Di Maio nuk e pranojnë krizën në koalicion
kohajone.com
”Task-Forca” u rikthen qytetarëve mbi 14 plazhe publike
mia.mk
“Blic”: Putin, i përjetshëm? Kremlini ndërmori hap me të cilin lideri rus mund ta mbajë pushtetin
indeksonline.net
Qyteti i dy kontinenteve që bënë diferencën
vizionplus.tv
Huawei “sulmon” me rrjetin 5G, lidh 50 kontrata në Europë e Azi
Heronjtë nuk mjaftojnë
rtsh.al
Kriza politike në Itali, koalicionit i ka ardhur fundi
tetovasot.com
Bekteshi: Hapja e parkut Point Retail është dëshmi për trajtim të barabartë të investitorëve ndërsa do të rrisë atraktivitetin e vendit edhe si destin
Zyrtari i lartë amerikan: Serbia dhe Kosova të kthehen në tryezën e bisedimeve
botasot.info
Ndryshimet në Kodin Penal/ “Kush prish zgjedhjet, s’hyn në BE e SHBA”, tërhiqet PS
Kosova dhe Serbia duhet ta vazhdojnë dialogun - RTV21
Rrëfimi i ikonës së “Radio Tiranës/ Elsa Xhai: Emisionet që bënë historinë, vlerësimi për kolegët dhe lufta e Kosovës. Me Agron Çobanin kemi transmetu
Shoqëria civile në Shqipëri: “Populli shqiptar është i lidhur si vëllai me vëllanë me popullin turk”
cna.al
I varur nga familja e bashkëjetueses/ Hije dyshime mbi pasurinë e gjyqtarit të Velierës
Këshilltari i Trump takon Daçiç: Kosova dhe Serbia të vazhdojnë dialogun
aa.com.tr
Trump me mesazhe kontradiktore mbi sanksionet e sistemit S-400

Cavani konfirmon të ardhmen

Koha 25.06. 20:50

Cavani konfirmon të ardhmen

Edinson Cavani nuk do të largohet nga skuadra e PSG-së, me të cilën ka ende edhe një vit kontratë. Sulmuesi uruguajan, që aktualisht ndodhet i grumbulluar me kombëtaren në Kupën e Amerikës Latinë, ka konfirmuar se do të respektojë kontratën. Për Cavani ishin interesuar Atletico Madrid dhe Napoli, p»»»

koha.mk
You can read more about this at Osservatorio Italiano
Text

280 characters remaining